Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć Dawidku :>

do szkoły?? :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaa :gwizdanie:

Opublikowano

to miłego dnia Tobie i wszystkim co za nami :tongue4:

Opublikowano

Siema,Paniom o panom :)

Opublikowano

ja piernicze 6 rano a ci na nogach :decayed:

Opublikowano

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

Opublikowano

do mnie jak Ogrowy dzwoni kolo poludnia to pierwsze o co sie pyta to czy spie :)

Opublikowano

to miłego dnia Tobie i wszystkim co za nami :tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 09:46_________________________________________________http://www.motofilm.pl/2009/11/23/juz-oficjalnie-nowe-bmw-serii-5-zdjeciainformacje/?nggpage=2
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13...

Opublikowano

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13...

:polew:
Opublikowano

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13...

i się wkur...ał że już bułek w sklepie nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem.

A co do wczesnego wstawania:

Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew: :polew:

nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13...

Pamięta. Ale nie o 13 tylko najwcześniej o 15 :naughty:

Opublikowano
:hi: witajcie spamerzy
Opublikowano

jakby ktos nie sledzil najbardziej goracego watku na forum to przeklejam jakie video znalzal Miron Siemiana z dziecinstwa no i chyba Trzenka ale tego juz napewno nie wiem dopoki Trzeniek sie nie wypowie... :polew: :polew: :polew:

Odp: [b7 BKN] Mironowóz cz.III - Jesteś normalny-nie wchodź (info o aucie str.1 i 2)

« Odpowiedz #970 : Dzisiaj o 10:06 »

Cytuj

Siemian nie znałem Cię z tej strony

Trochę Ci sie przytyło od tamtego czasu

wyzdrowiałeś już czy jeszcze Cie to nachodzi ?

aha juz wiem ze Piotrek z Video to jednak Wihajster :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

mam jeszcze takie - zanim poznał kolege Piotrka

Liga Jumppolska.net Grupa 4 | Siemian

Opublikowano

Miron a jak u Was na taki taniec mowia???

Goralski??? :polew:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.