Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a Pablo to nie nasz kolega? :decayed:

Pablowy, Boski, Grucha no i Krzysiek

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to już bywa każdy się kiedyś przejechał takie wnioski końcowe, znaki interpunkcyjne mam w d*pie za przeproszeniem do wiadomości tych którym to przeszkadza i ból sprawia :grin: to nie dyktando ale jak to bywa w takich sytuacjach bez szydery się nie obejdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o szyderę, tym masz w d*pie interpunkcję to inni też będą mieć w d*pie odpowiadanie na Twoj post bo Tobie nie chce się wykazać minimum wysiłku żeby ułatwić komuś przeczytanie tych kilkunastu zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry panowie

Kupował ktoś z was w Krakowie maty wygluszające. Przymierzam się do wyciszenia drzwi w samochodzie pod audio.

a ty podobno nic miałeś nic nie modzic w aucie :whistling: A tu maty , fotele etc... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Ludziska coś ktoś może mi powiedzieć na temat usług tej firmy? http://www.kurodetailing.pl/

Ktoś korzystał? Może znajomi coś mieli wspólnego z usługami? Etc...Za wszelkie info bardzo dziękuję! :decayed:

:hi:

wie znajomi -polecam ich z czystym sercem,robiłem u nich szkolenie

z czyim sercem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ty podobno nic miałeś nic nie modzic w aucie :whistling: A tu maty , fotele etc... :dontknow:

Miodku ty to masz wybiórczą pamięć, o fotelach to mówiłem od samego początku bo specjalnie szukałem auta z normalnymi fotelami, a maty wyszły niejako w praniu ;) Jak już chcesz się przyp..lic to lepiej to możesz wypomnieć mi czujnik deszczu ;) Który swoją drogą nie działa i myślałem że się na spocie pojawisz i coś mi podpowiesz :D


Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Wyjdź z siebie i stań obok i przeczytaj co piszesz, tu chodzi o szacunek do ludzi którzy czytają co piszesz. Chcesz żeby ktoś pomógł w problemie to nie olewaj go słowotokiem z jedną kropką na końcu posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty podobno nic miałeś nic nie modzic w aucie :whistling: A tu maty , fotele etc... :dontknow:

Miodku ty to masz wybiórczą pamięć, o fotelach to mówiłem od samego początku bo specjalnie szukałem auta z normalnymi fotelami, a maty wyszły niejako w praniu ;) Jak już chcesz się przyp..lic to lepiej to możesz wypomnieć mi czujnik deszczu ;) Który swoją drogą nie działa i myślałem że się na spocie pojawisz i coś mi podpowiesz :D

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Wyjdź z siebie i stań obok i przeczytaj co piszesz, tu chodzi o szacunek do ludzi którzy czytają co piszesz. Chcesz żeby ktoś pomógł w problemie to nie olewaj go słowotokiem z jedną kropką na końcu posta.

Jakoś nikogo nie uraziłem brakiem znaków prócz ciebie to ty masz problem z tym faktem nie ja wiec na przyszłość zanim napiszę co kolwiek wyślę do ciebie w celu sprawdzenia ortografi i interpunkcji :grin: dla mnie zostałeś mderatorem do spraw nie istotnych.

Poprawic ci tego posta :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z rana :hi:

Co do znaków interpunkcyjnych to święta racja, bez nich pisanie postów wygląda jak jeden wielki bełkot..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Kolego, nie wiem czemu się tak oburzasz jak ktoś zwróci Ci uwagę? Netykiety nie wymyślono przedwczoraj...

Jak Ci się nie podoba to zmień piaskownice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z rana :hi:

Co do znaków interpunkcyjnych to święta racja, bez nich pisanie postów wygląda jak jeden wielki bełkot..... :)

:grin: Może i bełkot a regulamin forum tego zabrania? Jak dla mnie nie ma tematu, żeby o jeden post tak dupe truć porażka :facepalm:

:hi:

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Kolego, nie wiem czemu się tak oburzasz jak ktoś zwróci Ci uwagę? Netykiety nie wymyślono przedwczoraj...

Jak Ci się nie podoba to zmień piaskownice :wink:

Ja sie nie oburzam próbuje zrozumieć po co tyle zamieszania, ale jak widzę grono polonistow sie powieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...