Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście ze tak....nawet CUBER założył... ;) wiec nie masz wyjścia....musisz....a tak poważnie to nie szkoda Ci opon letnich?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

Opublikowano

:hi: ja dopiero we wtorek jak dystanse kupie. Ale odzyskałem ABS przynajmniej B)

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

I tu sie mylisz...on już na zimie...

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

I tu sie mylisz...on już na zimie...
:wink:
Opublikowano

zima :kox:

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

to było ostatnie mycie letnich :wink: już mam zime założoną..

Opublikowano

Ja te juz na zimie od zeszłej zimy :)

Opublikowano

Ja te juz na zimie od zeszłej zimy :)

Ta, bo Ty masz jedne opony i tylko wywracasz je na lewa stronę...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Ja jeszcze na lecie latam.

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Witam małopolską ekipę ;)

Chętnie się w bliżej nieokreślonym jeszcze czasie dołączę na jakiś spocik ;)

Jestem Adminem http://astraclubpoludnie.pl/ od jakiegoś czasu jeżdżę już niestety jeżdżę jednak vectrą a dwa dni temu zawitało w garażu audi A4 B6 :D

I dobrze też wiem że auto/motocykl to tylko pretekst do poznania nowych ludzi, bo to ludzie na forach i ich spotkania są najważniejsze.

Mam też takie pytanko gdzie się najczęściej spotykacie? i jeszcze jedno pytanko są tu jeszcze jacyś moto-maniacy? Bo na motorku też śmigam i chętnie się gdzieś w sezonie przejadę ;)

Opublikowano

Ja te juz na zimie od zeszłej zimy :)

Ta, bo Ty masz jedne opony i tylko wywracasz je na lewa stronę...

No :)

Opublikowano

Mam też takie pytanko gdzie się najczęściej spotykacie?

Przeczytaj temat wątku :wink:

Opublikowano

tylko we wtorki ? czy w weekendy też ?

Mam też takie pytanko gdzie się najczęściej spotykacie?

Przeczytaj temat wątku :wink:

Tylko we wtorki ? Czy weekendy też ? My mamy spoty przeważnie w niedziele w McDonalds (wiadomo większość z dziećmi) na zakopiance w Głogoczowie może by kiedyś połączyć ?

Opublikowano

Witam małopolską ekipę ;)

Chętnie się w bliżej nieokreślonym jeszcze czasie dołączę na jakiś spocik ;)

Jestem Adminem http://astraclubpoludnie.pl/ od jakiegoś czasu jeżdżę już niestety jeżdżę jednak vectrą a dwa dni temu zawitało w garażu audi A4 B6 :D

I dobrze też wiem że auto/motocykl to tylko pretekst do poznania nowych ludzi, bo to ludzie na forach i ich spotkania są najważniejsze.

Mam też takie pytanko gdzie się najczęściej spotykacie? i jeszcze jedno pytanko są tu jeszcze jacyś moto-maniacy? Bo na motorku też śmigam i chętnie się gdzieś w sezonie przejadę ;)

Siemka Rafał...

Wpadnij we wtorek do galerii ;-)

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Siemka Rafał...

Wpadnij we wtorek do galerii ;-)

Nie bardzo mam jak bo pracuje, ale jak by było coś w weekend najlepiej w niedziele bo sobota też oczywiście praca :kox: to bardzo chętnie ;) napiszę też jak my będziemy w niedzielę w maczku pod KR może się ktoś z was skusi :evil:

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

to było ostatnie mycie letnich :wink:już mam zime założoną..

leszcz :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Powitać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.