Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemian dawaj VIN na pw , sprawdzimy hehehe pod warunkiem ze był przytagrany z DE :naughty:

no właśnie , napisz VIN to będzie wiadomo w którym roku miał 90kkm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W historii nic nie ma, bo było sprawdzane. Jest tylko wymiana wiązki kabinowej w 2006 roku. Auto pochodzi z de z firmy która zajmuje się wynajmowaniem aut (ok.150) i ma własny serwis. Zreztą firma ta jest bylego wspólnika mojego dobrego znajomego.

[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:46_________________________________________________dobra ja spadam do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman dawaj VIN :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. Cuber sprawdzałeś historie jak kupowałem to auto. Nawet mi ją wysłałeś chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka tam mogła być historia jak sami sobie serwisowali poza Aso

nie ma możliwości ustalenia faktycznego przebiegu.

zresztą modne w DE jest cykliczne cofanie licznika np nie odrazu przed sprzedażą 100kkm do tyłu tylko np przebiegi między przeglądami po 30-40kkm a przez przeglądem dojeżdzanie że niby mineło 15kkm od ostatniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, historii nie ma tak jak napisałem pare postów wyżej. Jest tylko wzmianka o wymianie wiązki kabinowej.

Niby tak, ale dobry znajomy by mnie chyba w ch... nie zrobił tym bardziej że powiedział wspólnikowi że szuka auta dla swojego syna. To raz. Po drugie auto było dokłądnie sprawdzone po przyjezdzie i wszystko było super.

CompSport też uważał że przebieg nie jest prawdziwy, a po testach i "oględzinach" doszli do wniosku że przebieg jest bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry znajomy jeszcze bardziej Cie zrobi w ch.. niz obcy - czasem tak bywa, nie mowie ze w twoim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian a kiedy była wymieniana ta wiązka? (rok i przebieg)

możesz sobie zweryfikować wtedy przebieg (oczywiście mniej więcej) :good:

masz RNS-E? (fabrycznie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nie pamietam Siemian czy Ci sprawdzałem czy nie ...... [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:24_________________________________________________RSN-a z tego co pamietam to dokładał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze ramek nie dostal chyba :mysli:

Niedawno rozmawialem z Pietro3 i dopiero dzis dostal materialy do pakowania i zabral sie za wysylanie, ciekawe ile jeszcze z tym zejdzie ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-e nie jest fabryczne. A przy wiązce nie ma przebiegu, bo była kupowana sama wiązka, pewnie dobierana po VINie. Jakoś chyba w 2006 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kupic wskaźnik doładowania boost na słupek, nie wiecie gdzie dostane z czerwonym podświetlaniem jak w B5 przed liftem? Bo na allegro nic z samym czerwonym podświetlaniem nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpytaj Sokola on ostatnio rezał u siebie a wiec moze być rozeznany w temacie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś tu znowu straszna cisza... ja jade pojezdzić sobie troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś tu znowu straszna cisza... ja jade pojezdzić sobie troche...

prze gosc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty bys tylko jezdzil to dziwisz sie ze Ci cos pada ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać jeśli jeszcze ktoś jest :hi::D

Sieman ty wariacie, naprawdę nadrabiasz zaległości, najpierw spotkaliśmy się o 21:00 pod Taawą a pózniej koło 2:00 znowu przed Taawą :decayed: Czy ty mnie śledzisz :?: :polew:

Mogłeś zaglądnąć na chwile :)[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 03:50_________________________________________________Sieman i jak było :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie wróciłem. No niestety się mineliśmy z tą Taawą :> Troche sobie pojeździłem i raz prawie się zakopałem w błocie gdzieś na Nowej Hucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie wróciłem. No niestety się mineliśmy z tą Taawą :> Troche sobie pojeździłem i raz prawie się zakopałem w błocie gdzieś na Nowej Hucie...

:D

Spoko jak byś się zakopał w NH to następnym razem tyrknij, wyjedziemy po Ciebie :D[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 04:18_________________________________________________Ok Sieman spadam w kimano, wystarczy na dziś tych wrażeń :evil:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...