Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Themon czopki beda?? :)

Kerczi Cuber ma dla Ciebie przesyłkę za 80 zł

Wszystko wiem, PODZIEKOWAŁ :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaką kratkę?

Opublikowano

jaką kratkę?

zapytaj żabcię :naughty: a jakie chcesz do zderzaka :evil:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 19:09_________________________________________________

Themon czopki beda?? :)

Kerczi Cuber ma dla Ciebie przesyłkę za 80 zł

Wszystko wiem, PODZIEKOWAŁ :)

polecam się

Opublikowano

kogo?

Opublikowano

kogo?

no moją .bo mi brakuje lewej :naughty: a Ty szukasz kompletu, zleciłeś komuś [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 19:12_________________________________________________Koledzy miłej zabawy :tongue4: tylko ostrożnie z :drunk:

Opublikowano

ja pier**** ale u nas w BB jest śniegu...

Zaraz wrzuce fotki... troche się wbiłem w śnieg bo nikt podjazdu nie odśnieżał...[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 19:40_________________________________________________

4.jpg

Przed:

2.jpg

Po:

1.jpg

3.jpg

Opublikowano

co tu taka cisza...

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza...

bo ludzie piją , imprezują a nie tak jak Ty siedzą w domu i ........ :gwizdanie:

Dzięki za impre Panowie :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza...

bo ludzie piją , imprezują a nie tak jak Ty siedzą w domu i ........ :gwizdanie:

Dzięki za impre Panowie :naughty:

nie ma za co :)

Opublikowano
  • Autor

nie ma za co

Ty mendo jedna :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzięki za impre Panowie :naughty:

Ja też dziękuje, było jak zawsze :kox:

Opublikowano

Panowie oszalalem;

Moja Kobita wczoraj podczas kolacji walentynkowej wzniosla toast: "Za Twoje rezanie"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zastanowiłbym się czy aby o takie rezanie Jej chodzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie oszalalem;

Moja Kobita wczoraj podczas kolacji walentynkowej wzniosla toast: "Za Twoje rezanie"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

:polew: :polew: :polew:

Moja nawet nie wie co to rezanie :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli ze mam Ja docenic skoro wie co to rezanie???

Mysle ze chodzilo Jej o to wlasciwe rezanie ;p[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:41_________________________________________________

Panowie oszalalem;

Moja Kobita wczoraj podczas kolacji walentynkowej wzniosla toast: "Za Twoje rezanie"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

:polew: :polew: :polew:

Moja nawet nie wie co to rezanie :gwizdanie:

a to dziwne bo Ty caly czas cos dlubiesz... ;p

Opublikowano

Bruno zona wie tyle ze silnik ciagle sie psuje i jak nie bedzie dlubał i wymieniał turbin w warszawie to padnie :decayed:

Opublikowano

Bruno zona wie tyle ze silnik ciagle sie psuje i jak nie bedzie dlubał i wymieniał turbin w warszawie to padnie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Witam wszystkich w tym zimnym i nieprzyjemnym kraju :decayed:

Piotr dzięki za nocny transport :notworthy:

Opublikowano

Czyli ze mam Ja docenic skoro wie co to rezanie???

Mysle ze chodzilo Jej o to wlasciwe rezanie ;p[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:41_________________________________________________

Panowie oszalalem;

Moja Kobita wczoraj podczas kolacji walentynkowej wzniosla toast: "Za Twoje rezanie"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

:polew: :polew: :polew:

Moja nawet nie wie co to rezanie :gwizdanie:

a to dziwne bo Ty caly czas cos dlubiesz... ;p

I kto to mowi... :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 11:07_________________________________________________

Bruno zona wie tyle ze silnik ciagle sie psuje i jak nie bedzie dlubał i wymieniał turbin w warszawie to padnie :decayed:

Ona sie zna tylko na budowie foliowych rekawiczek, moze w tym roku ja naucze jak sie bawic opakowaniami po princessie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.