Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pizza za mandat z trawą dla królika :good::polew:. Themon nastepnym razem jemy za "twój" :polew:

oki :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,Ku..a dopiero co odebrałem auto od lakiernika a przed chwila bym o płot przerysował bok :kwasny: j**ane sniegi

Opublikowano

pizza za mandat z liśćmi mleczy dla królika :good::polew:. Themon nastepnym razem jemy za "twój" :polew:

widzę że mnie coś ominęło :naughty:

Opublikowano

pizza za mandat z liśćmi mleczy dla królika :good::polew:. Themon nastepnym razem jemy za "twój" :polew:

widzę że mnie coś ominęło :naughty:

nooo trawy w sumie duzo zostało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na lotnisku ślisko ale symaptycznie :naughty: po tej karuzeli mi sie nie dobrze zrobiło heheheh

dzieki za spota :decayed:

Opublikowano

No coz ja sie schlalem wisniowka i niestety nie moglem podjechac :(

W sumie ostatnio mysle sobie nad nowym interesem

, pytanie tylko czy wypali... :mysli:

Stresccie co sie dzialo ??

co Ty piszesz [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:12_________________________________________________

pizza za mandat z liśćmi mleczy dla królika :good::polew:. Themon nastepnym razem jemy za "twój" :polew:

widzę że mnie coś ominęło :naughty:

nooo trawy w sumie duzo zostało :naughty:

o Ty be zemnie :evil:

Opublikowano

Elo :hi::naughty:

Pablo w pracy :disgust: pewnie teraz śpi na zapleczu po tym co Dejmon wczoraj zaaplikował :evil:

No muszę przyznać że Dejmon dość dobrego zrobił drinka, nawet dało się wypić :polew::evil:

Ale pamiętam jak mówił "no pij, pij Pablo, nie pier*ol :polew::decayed: Poczekaj tylko do Bukowiny to Cię tam otruję vódką :evil::decayed:

Dzięki za cynka Cuber przynajmniej byłem na spocie żeby nie było jak coś :D

Opublikowano

dawać te fotki i filmiki :evil:

No właśnie bo was rzeznik pochlasta :evil::naughty:

Opublikowano
  • Autor

to Kerczi cos tam kręcił :gwizdanie:

Opublikowano

Poka poka :kox:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:39_________________________________________________Dobra panowie ja zaraz uciekam w kimę bo po wczorajszym spałem 2h i ciekawie się pracowało dzisiaj w MM :decayed:

Jutro kolejne 12h..

:hi:

Opublikowano

No coz ja sie schlalem wisniowka i niestety nie moglem podjechac :(

W sumie ostatnio mysle sobie nad nowym interesem

, pytanie tylko czy wypali... :mysli:

Stresccie co sie dzialo ??

co Ty piszesz

No mysle sobie nowy interes rozkrecic ale o tym sie nie pisze na forum... :gwizdanie:

Powiem Ci osobiscie i mam nadzieje ze mnie poprzesz... :decayed:

Opublikowano

Dzieki Chlopy za mini mini spocika,

CUBER dzieki za dekielki.

Zaraz wrzuce filmik.

NEX to tylko kwestia czasu, i tak na pierwszych metrach jestes panem z d*py :)

Opublikowano

Kerczi będziesz robił te podkładki pod rejestracje??

Opublikowano

Kerczi będziesz robił te podkładki pod rejestracje??

BEDEEEEEEEEEEEEEE

jak Tommy Lee Johnes w sciganym tez BEDEEEEEEEEEEEEEE ;p

Opublikowano

Kerczi będziesz robił te podkładki pod rejestracje??

RAMKI, tak to sie nazywa... za duzo kielbasek i czlowiek sie nie potrafi wyslowic... :polew:

Podkladki to sa np. pod myszke...

Opublikowano

pokaz Siemian cos zakupil... bo musze kupic cos bardziej wyjechanego buahahahaha

Opublikowano

hehe. racja ale napisałem... ale obciach... :polew: :polew: :polew:

to przez te piweczka[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:07_________________________________________________a kur** spróbuj Kerczi...

557640554

548555267

Opublikowano

No ja tez koncze Zywczyka i do spania, rano trzeba wstac... :wallbash:

Ladne gadzety :cool1:

Kolko kozak, lewar nie w moim stylu...

O ile sie nie myle ta Waski takie kolko ma...

Opublikowano

Kierownica Ci sie udala, gałka jest gała ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.