Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol, masz tylne oświetlenie nóg :?:

Mam lampki ale nie podpiete jeszcze, pod co je podpiac??[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 00:25_________________________________________________dzisiaj zrobilem tak:

16022009118.jpg

16022009117.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylne na nogi będę podpinał pod lampkę tylną w podsufitce - tak żeby się świeciło jak tył będzie otwierany.

W B7 nie wiem jak jest, może jest inna możliwość :mysli:

Ogólnie fajnie Ci to wyszło, tylko fotkę cyknij troszku z dalsza i w ciemnościach żeby lepiej było widać jakie światło dają ledy :)

Opublikowano

Fotki robilem telefonem wiec zobaczysz na spocie jak wyszlo...brakuje mi jeszcze dwoch mapkowych, ale to jutro Cie bede scigal :)

Opublikowano

Spoko :good:

Na zlocie jest za jasno, nie widać faktycznego efektu :wink4:

Opublikowano

filmik kozacki :kox: no jarko poprzeczka wysoko postawiona :cool1:

Opublikowano

filmik kozacki :kox: no jarko poprzeczka wysoko postawiona :cool1:

hehe no dokładnie :naughty: trzeba uczyć sie od najlepszych :cool1:

Opublikowano

kurcze oglądam właśnie felgi na allegro i mam dylemat bo wczoraj jeszcze chciałem 17 a dzisiaj juz 18 choc mam świadomość ze do 18 trzeba zawieszenie obnizyc :confused4:

Opublikowano

:hi::naughty:

Cuber filmik rewelka :kox: S5 :slina::evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 01:47_________________________________________________

kurcze oglądam właśnie felgi na allegro i mam dylemat bo wczoraj jeszcze chciałem 17 a dzisiaj juz 18 choc mam świadomość ze do 18 trzeba zawieszenie obnizyc :confused4:

Boseron kupuj 18" bo będziesz żałował, różnicy w komforcie nie ma dużej w porównaniu z 17" a wygląd jest :kox:

Opublikowano

To niech Sobie moze od razu 19 capnie bo między 18 i 19 nie wielkiej różnicy... :gwizdanie:

Opublikowano

To niech Sobie moze od razu 19 capnie bo między 18 i 19 nie wielkiej różnicy... :gwizdanie:

A to niech lepiej 20" bo między 19 a 20 też nie ma :D

Ja jeśli będę zmieniał to na 18" :)

Opublikowano

A zakładaj co chcesz, dla mnie do B5 18 to lipa :tongue4:

Opublikowano

A zakładaj co chcesz, dla mnie do B5 18 to lipa :tongue4:

E tam opowiadasz :tongue4:

17" Jarko to minimum :)

A przy mojej glebie 18" dobrze by wyglądały :)

Pożyjemy zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Pablo, napisałem Ci żebys zakładał co chcesz :tongue4:

zdania nie zmenię :wink4:

każdy ma własne wyobrażenie na temat jego A4 :cool1:

Opublikowano

każdy ma własne wyobrażenie na temat jego A4 :cool1:

No i git :good:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 02:05_________________________________________________jarko wyślij mi na priva swojego maila, coś Ci wyślę :naughty:

Opublikowano

podobaja mi sie 2 wzory i nie wiem które wybrać no i ten rozmiar, nie nie 19 to juz przesada jak dla mnie. nad 18 sie waham, jakby ktos słyszał o fajnych felach to dawać mi cynka na pw :naughty:

Opublikowano

Boseron zaraz wstawię kilka ciekawych wzorów, może się któryś spodoba :)

Opublikowano

oki

Opublikowano

Proszę :)

69ac403a6eb11a7cmed.jpg

6ba569aafdeafd47med.jpg

6226faf7b9228dcfmed.jpg

0cdad3caa8fc4c22med.jpg

ac8a0055ccdaf355med.jpg

[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 02:24_________________________________________________474b6738429fbc73m.jpg

89d0289a6b3d92ddm.jpg

Opublikowano

mysle właśnie na pozycją nr 4 chyba trzeniek na takich śmiga lub nad 5 ramiennymi ori

Opublikowano

mysle właśnie na pozycją nr 4 chyba trzeniek na takich śmiga lub nad 5 ramiennymi ori

Trzeniu śmiga na takich samych firmy MAM, te są polerowane :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.