Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to jakaś różnica bo ja sie az tak nie znam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to jakaś różnica bo ja sie az tak nie znam

Już Ci pokazuję różnice :)

Poczekaj chwile bo coś fotosika dzisiaj muli :decayed:

Opublikowano

mi tez cos przymula internet :decayed:

Opublikowano
20ccb6b154d3a03dm.jpg MAM 19" a tu polerowane 19" 5826c281452a638am.jpg
Opublikowano

dzieki teraz widać różnice polerowane zdecydowanie ładniejsze[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 02:57_________________________________________________dobraPablo :hi: ja uciekam do spania pamietaj o tym co pisałem na pw i daj info na pw. pozdro

Opublikowano

dzieki teraz widać różnice polerowane zdecydowanie ładniejsze[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 02:57_________________________________________________dobraPablo :hi: ja uciekam do spania pamietaj o tym co pisałem na pw i daj info na pw. pozdro

Oki no problem :wink4:

Boseron jeszcze jedna fela może się skusisz :naughty:

b28c789263cdf9b8med.jpg

:hi:

Opublikowano

:hi:

Boseron , MAMy są już oklepane :wink4:

jakbyś chciał sobie przymierzyć 17 to mam teraz takie na zimówkach więc na spocie jak Ci się będzie chciało to możesz sobie przymierzyć :)

za nówki płaciłem 1250 brutto :rolleyes:

Opublikowano

Siemka, nie mogę się przestawić po zmianie czasu hehe, Piotrek a Ty co tak wcześnie ??

Wąski jesteś w KRK ??

Opublikowano

zaraz jadę do Bielska , Cieszyna , Katowic i Częstochowy :thumbdown:

wąskiego nie ma , jest na nartach do końca tygodnia

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Ogrowaty :decayed:

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano

JOU SPAMERZY :hi:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi: Witaj Ogr :naughty::hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:54_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,2-zabitych-1-ciezko-ranny-w-wypadku-smiglowca,wid,10856343,wiadomosc.html

:wallbash:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 14:06_________________________________________________Tukan jesteś na kupnie S4 to proszę bardzo --> http://moto.allegro.pl/item551230364_audi_a_4_s4_quattro.html :naughty::evil: :evil: :evil::decayed:

Opublikowano

Tukan[/color][/b] jesteś na kupnie S4 to proszę bardzo --> http://moto.allegro.pl/item551230364_audi_a_4_s4_quattro.html :naughty::evil: :evil: :evil: :decayed

Ale wypas przydało by Ci sie bo ma Q moze bys belek nie krzywil :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Tukan[/color][/b] jesteś na kupnie S4 to proszę bardzo --> http://moto.allegro.pl/item551230364_audi_a_4_s4_quattro.html :naughty::evil: :evil: :evil: :decayed

Ale wypas przydało by Ci sie bo ma Q moze bys belek nie krzywil :gwizdanie: :decayed:

Haha :decayed:

Ale ma za dużo tego laminatu także :no::decayed:

Opublikowano

:hi: bry all

Panowie musze kupic wycieraczki na przód bo pourywałem gumki jak chciałem odkleic wycieraczki od szyby :wallbash:

jaki jest rozmiar w cm i jakich szukac i gdzie w krakowie?

Opublikowano

:hi: bry all

Panowie musze kupic wycieraczki na przód bo pourywałem gumki jak chciałem odkleic wycieraczki od szyby :wallbash:

jaki jest rozmiar w cm i jakich szukac i gdzie w krakowie?

http://moto.allegro.pl/item547510891_wycieraczki_plaskie_valeo_xtrm_audi_a4_b6.html

A jeśli nie to kup sobie wycieraczki w jakimś markecie, ja teraz kupiłem za 30zł i o wiele lepiej wycierają niż bosh'a które miałem wcześniej :)

Opublikowano

:hi: bry all

Panowie musze kupic wycieraczki na przód bo pourywałem gumki jak chciałem odkleic wycieraczki od szyby :wallbash:

jaki jest rozmiar w cm i jakich szukac i gdzie w krakowie?

http://moto.allegro.pl/item547510891_wycieraczki_plaskie_valeo_xtrm_audi_a4_b6.html

A jeśli nie to kup sobie wycieraczki w jakimś markecie, ja teraz kupiłem za 30zł i o wiele lepiej wycierają niż bosh'a które miałem wcześniej :)

Ja raczej nie polecam hipermarketowych :thumbdown: Ja mam Bosha 100zł i sa lux
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.