Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chciałem zmienić ramki na klubowe. Powiem tyle że gorszego GÓWNA jeszcze nie widziałem!! Nie dość że jedna pęknięta - mniejsza o to, za to druga dobra, ale nie ma szans tego załozyć, nie można wpasować rejestracji do tej ramki żeby ją zamknać. Wogóle takie gówno że głowa boli. Typ już chyba nie mogł wybrać ramek gorszej jakości. Padaka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aloha :hi:

Dzięki Misie za nockę :wink4:

Panowie chciałem zmienić ramki na klubowe. Powiem tyle że gorszego GÓWNA jeszcze nie widziałem!! Nie dość że jedna pęknięta - mniejsza o to, za to druga dobra, ale nie ma szans tego załozyć, nie można wpasować rejestracji do tej ramki żeby ją zamknać. Wogóle takie gówno że głowa boli. Typ już chyba nie mogł wybrać ramek gorszej jakości. Padaka

gówniane ramki :decayed:

Opublikowano

to straszna padaka. KERCZI jak bedziesz robil to mnie rowniez zrob 2 rameczki, i tak jak ozzi pisał mozesz dołożyc nick :wink4:

Opublikowano

nicki to Sobie zróbcie osobno i dajcie zamiast znaczka audi :naughty:

Opublikowano

nicki to Sobie zróbcie osobno i dajcie zamiast znaczka audi :naughty:

co to za jakas profanacja??

No nic zbieram sie w strone grodu Kraka, nie minie z 5h i bede w koncu cale 150km do celu...pieprzone slaskie ferie :)

Opublikowano

KERCZI kiedy bedziesz robił te ramki?

Opublikowano

Kerczi ja tez jedną rameczke bym chciał

Opublikowano

Panowie chciałem zmienić ramki na klubowe. Powiem tyle że gorszego GÓWNA jeszcze nie widziałem!! Nie dość że jedna pęknięta - mniejsza o to, za to druga dobra, ale nie ma szans tego załozyć, nie można wpasować rejestracji do tej ramki żeby ją zamknać. Wogóle takie gówno że głowa boli. Typ już chyba nie mogł wybrać ramek gorszej jakości. Padaka

He, he nigdy żadnych nie używałem, klubowe, nie klubowe, pozłacane itp, wszystkie ramki to anal

Opublikowano

Kerczi ja tez jedną rameczke bym chciał

Ty masz forcha ;p lukassport buahahah

Opublikowano
  • Autor

Kerczi to jak już wyruszasz to pewnie dotrzesz na spota :naughty:

Witaj Ogrowaty :tongue4:

ramki jak ramki , na swoje nie narzekam hehehe :wink4:

Opublikowano

Piotr dzięki za nocny transport :notworthy:

no problem

Opublikowano
p1050050jm1.th.jpg :polew: nie bedzie mnie do wiosny na spotach krk . pozdrawiam ekipe
Opublikowano
  • Autor

rzeźnik a gdzies Ty był że takie śniegi :wink4:

myśle Panowie ze po spocie mozna sie gdzies wybrac poszaleć na jakimś lotnisku :naughty:

Opublikowano

myśle Panowie ze po spocie mozna sie gdzies wybrac poszaleć na jakimś lotnisku :naughty:

w hucie powiadasz? :naughty:

Opublikowano
p1050051pu1.th.jpg odkopany , a byłem w lalikach koło zwardonia , często tam jestem ale tym razem pożałowałem hardcorowy wiatr był
Opublikowano
  • Autor

powiedzmy ze to huta :tongue4:

Opublikowano

rzeźnik - masakra :decayed:

ile odśnieżałeś samochód?

Opublikowano

hyhyhy żona odśnieżała ja jej herbate za to zrobiłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy żona odśnieżała ja jej herbate za to zrobiłem :polew:

to sie ustawiłeś :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.