Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I caly weekend zburzony :wallbash:

E tam zburzony... Jakby co to do plusa zapraszamy jutro :cool1:

jak nie bede mogla jezdzic to trzeba sie bedzie napic:)

:naughty::drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weekend dopiero sie zaczyna :naughty:

w razie czego zapraszam na przejażdżkę do Wrocławia, ewentualnie Trzeniak szuka kogos na wyjazd do wwa :decayed:

Wąski chciał jechać ze mną po Ogra :naughty:

O której dojedziesz do Eweliny? wiesz żebym nie zadzwonił do niej jak będziesz gdzieś obok :decayed:

dzwon smiało, ja tolerancyjny jestem :decayed:

Opublikowano

Kinia od tych lawet niezłą składkę zapłacisz :naughty:

Opublikowano

Kinia od tych lawet niezłą składkę zapłacisz :naughty:

i tak place niezla:) ostatnio jak dzwonilam to pani na infolini mi powiedziala ze mam limit na 5000zl na lawete, jak zapytala o przelicznik w km to powiedziala ze w zasadzie cala polske moge przejechac na lawecie;] chociaz nie jestem pewna czy tak moge w ramach assistance przewozic auto w te i we wte :confused4:

Opublikowano

Kinia od tych lawet niezłą składkę zapłacisz :naughty:

i tak place niezla:) ostatnio jak dzwonilam to pani na infolini mi powiedziala ze mam limit na 5000zl na lawete, jak zapytala o przelicznik w km to powiedziala ze w zasadzie cala polske moge przejechac na lawecie;] chociaz nie jestem pewna czy tak moge w ramach assistance przewozic auto w te i we wte :confused4:

dowiedz się żeby Cię nie obciążyli :gwizdanie:

ja mógłbym Cię holować ale tylko na sztywnym holu bo na lince to bym się bał :decayed:

Opublikowano

Kinia od tych lawet niezłą składkę zapłacisz :naughty:

i tak place niezla:) ostatnio jak dzwonilam to pani na infolini mi powiedziala ze mam limit na 5000zl na lawete, jak zapytala o przelicznik w km to powiedziala ze w zasadzie cala polske moge przejechac na lawecie;] chociaz nie jestem pewna czy tak moge w ramach assistance przewozic auto w te i we wte :confused4:

przynajmniej mniej spali....

podlaczalas VAG juz czy nie jeszcze ?

Opublikowano

auta nie da się uruchomić , vag nie podpięty więc nie wiadomo czy są jakies błędy

Opublikowano

Kinia od tych lawet niezłą składkę zapłacisz :naughty:

i tak place niezla:) ostatnio jak dzwonilam to pani na infolini mi powiedziala ze mam limit na 5000zl na lawete, jak zapytala o przelicznik w km to powiedziala ze w zasadzie cala polske moge przejechac na lawecie;] chociaz nie jestem pewna czy tak moge w ramach assistance przewozic auto w te i we wte :confused4:

dowiedz się żeby Cię nie obciążyli :gwizdanie:

ja mógłbym Cię holować ale tylko na sztywnym holu bo na lince to bym się bał :decayed:

no zadzwonie jutro i sie zapytam jak to jest z tymi lawetami w ubezpieczeniu,

Trzeniu a ja bym sie nie bala :>

no nic lece spac do zgadania

Opublikowano

pewnie nie bedzie błedów

poszedł bym juz spac, ale mi sie nie chce, a pewnie jutro bede zdychał rano

Opublikowano

Cześć Kinga :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:32_________________________________________________

pewnie nie bedzie błedów

poszedł bym juz spac, ale mi sie nie chce, a pewnie jutro bede zdychał rano

idz spać bo nie możesz być jutro "wypompowany" :decayed:

Opublikowano

no pa[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:33_________________________________________________

idz spać bo nie możesz być jutro "wypompowany" :decayed:

najwyzej na spiocha :decayed:

Opublikowano

auta nie da się uruchomić , vag nie podpięty więc nie wiadomo czy są jakies błędy

no to na co czekamy? :naughty:

Opublikowano

przynajmniej mniej spali....

podlaczalas VAG juz czy nie jeszcze ?

nie zdazylam;/ myslalm o tym w weekend ewntualnie na spocie, ale kurcze teraz to nei wiem czy dojade

Opublikowano

auta nie da się uruchomić , vag nie podpięty więc nie wiadomo czy są jakies błędy

no to na co czekamy? :naughty:

na Ciebie? :naughty:

Opublikowano

auta nie da się uruchomić , vag nie podpięty więc nie wiadomo czy są jakies błędy

no to na co czekamy? :naughty:

na Ciebie? :naughty:

mam plaka :polew: i vag jestem gotowy .. :naughty:

Opublikowano

auta nie da się uruchomić , vag nie podpięty więc nie wiadomo czy są jakies błędy

no to na co czekamy? :naughty:

na Ciebie? :naughty:

mam plaka :polew: i vag jestem gotowy .. :naughty:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:37_________________________________________________nie zapomnij rękawiczek z Orlenu :decayed:

Opublikowano

rękawiczki z Orlenu to podstawa

kiedy tylko moge to biore dla chłopaków z warsztatu :decayed:

Opublikowano

rękawiczki z Orlenu to podstawa

kiedy tylko moge to biore dla chłopaków z warsztatu :decayed:

no , i dlatego tylko Żuki obsługujecie :decayed:

Opublikowano

przynajmniej mniej spali....

podlaczalas VAG juz czy nie jeszcze ?

nie zdazylam;/ myslalm o tym w weekend ewntualnie na spocie, ale kurcze teraz to nei wiem czy dojade

to dzis mozemy w wolnej chwili.....

@sokolnh

a opakowania po prince polo ?

Opublikowano

rękawiczki z Orlenu to podstawa

kiedy tylko moge to biore dla chłopaków z warsztatu :decayed:

no , i dlatego tylko Żuki obsługujecie :decayed:

dobrze sie je robi :decayed:

Zuk 4ever :yeah:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:45_________________________________________________

przynajmniej mniej spali....

podlaczalas VAG juz czy nie jeszcze ?

nie zdazylam;/ myslalm o tym w weekend ewntualnie na spocie, ale kurcze teraz to nei wiem czy dojade

to dzis mozemy w wolnej chwili.....

@sokolnh

a opakowania po prince polo ?

miron powiedział zebym mu zbierał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.