Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miron powiedział zebym mu zbierał :decayed:

Jego dzieciak ma juz wszystkie - najwyzszy czas pomyslec o sobie :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sokol skąd wziąść ten kpower?

Opublikowano

sokol skąd wziąść ten kpower?

mogłbys poszukac przez wyszukiwarke i wtedy wyszło by cos takiego :przebiegly:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_kpower_i_pomiar_mocy-t28955.0.html

a stąd sie pobiera:

http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8

Opublikowano

dzięki Kamil :decayed: , gdzie mam to zainstalowac? w pliku VAG-COM? czy obojętne gdzie na C ?

Opublikowano

obojetne, mozesz w tym katalogu gdzie masz vaga, bedzie jako plugin

dobra, lece spac

narazie :papa:

Opublikowano

obojetne, mozesz w tym katalogu gdzie masz vaga, bedzie jako plugin

dobra, lece spac

narazie :papa:

cześć Kamil , dzięki za pomoc :good: i pozdrów Ewelinkę :naughty:

Opublikowano

Trzeniu uaktywnisz mi pakiet komfort i zdezaktywujesz ryglowanie zamkow..? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Trzeniu uaktywnisz mi pakiet komfort i zdezaktywujesz ryglowanie zamkow..? :gwizdanie: :wink4:

czyś Ty oszalał ? zejdz na ziemię :decayed: od dzisiaj mam Vaga :wink4:

Opublikowano

Moze nie wybuchnie.. :wink4:

Opublikowano

Moze nie wybuchnie.. :wink4:

w sumie to możesz podjechać , poćwiczę sobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ehhh dzieki za imprezke :wink4:

Themon wieśmniaku nie drażnij kierowców :polew: :polew: :polew: bo się bałem siedziac z prawej strony :naughty:

ps. ale Pozerstwo jest u Nas w Kraku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wąski jak będziesz miał dla mnie info to wyślij smsem :wink4:

Opublikowano

dobranoc Panowie :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: jadę dopiero w poniedziałek :evil:

Pablo uważaj

http://www.tvn24.pl/-1,1586221,0,1,13_latek-ojcem-wielka-brytania-w-szoku,wiadomosc.html

Ale jest zima :naughty: Q rządzi :good:

[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 08:21_________________________________________________

wąski jak będziesz miał dla mnie info to wyślij smsem :wink4:

Tak za tydzień :)[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 08:29_________________________________________________Śpicie :angry:

Opublikowano

Pracujemy :tongue4:

Opublikowano

Dobry :hi:

Hehe... a ja nie pracuje dzisiaj :decayed:

Zaraz musze isc mlodej na walentynki telefon kupic, chciala samsunga j700 to jej wezme :gwizdanie:

Jest luty a jak jej fona kupie to caly rok prezentow mam z glowy :polew: :polew:

Rekawiczek ze statoila juz nie chce, kwiatkow tez nie, hmmm... musze cos nowego wymyslicna nastepny rok :cool1:

Poszedl bym podlubac w samochodzie, ale w walentnki nie wypada... :naughty:

Opublikowano

Dobry :hi:

Hehe... a ja nie pracuje dzisiaj :decayed:

Zaraz musze isc mlodej na walentynki telefon kupic, chciala samsunga j700 to jej wezme :gwizdanie:

Jest luty a jak jej fona kupie to caly rok prezentow mam z glowy :polew: :polew:

Rekawiczek ze statoila juz nie chce, kwiatkow tez nie, hmmm... musze cos nowego wymyslicna nastepny rok :cool1:

Poszedl bym podlubac w samochodzie, ale w walentnki nie wypada... :naughty:

a A4 juz ma? :naughty:

Opublikowano

:hi::naughty:

sieman przejażdżka do Olkusza i wyciąganie Meganki z rowu - bezcenne :polew:

Do po południa :hi:

Opublikowano

Dobry :hi:

Hehe... a ja nie pracuje dzisiaj :decayed:

Zaraz musze isc mlodej na walentynki telefon kupic, chciala samsunga j700 to jej wezme :gwizdanie:

Jest luty a jak jej fona kupie to caly rok prezentow mam z glowy :polew: :polew:

Rekawiczek ze statoila juz nie chce, kwiatkow tez nie, hmmm... musze cos nowego wymyslicna nastepny rok :cool1:

Poszedl bym podlubac w samochodzie, ale w walentnki nie wypada... :naughty:

a A4 juz ma? :naughty:

Nawet prawka niema :polew: I co dziwne nie chce miec... :mysli:

Opublikowano

powinieneś się cieszyć :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.