Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to za Zbych :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tytus kiedy kawalerski :naughty:

a już pewnie niedługo :>

ale przyjdzie sporo lasek, pewnie z 8GB

kurfa nie mogę jakie ludzie maja pojecie i programistach :polew:

_________________________________________________

sorki Grzesiek to nie do Ciebie, po prostu coś mi się przypomniało ostatnio odnośnie uwag do kolegów po fachu :decayed:

A co to za Zbych :polew:

ten co go ostatnio przywitałeś :tongue4:

Opublikowano

Tytus kiedy kawalerski :naughty:

a już pewnie niedługo :>

ale przyjdzie sporo lasek, pewnie z 8GB

kurfa nie mogę jakie ludzie maja pojecie i programistach :polew:

obalisz na kawalerskim mit :naughty:
Opublikowano

obalisz na kawalerskim mit :naughty

chętnie, a tak w ogóle ktoś pamięta zapaloną skode na juwenaliach 2003 ?

_________________________________________________

update

6cf92e22143f06a2med.jpg

8512b51fe5b90b0cmed.jpg

Opublikowano

Tytus kiedy kawalerski :naughty:

a już pewnie niedługo :>

ale przyjdzie sporo lasek, pewnie z 8GB

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany znacie kogos w krk co zklada Hidy?Kolega chcial sobie załozyc :)

do jakiego auta :) a sam Sobie nie założy

Audi A3,no własnie nie załozy sobie sam :thumbdown:

Rocznik ok 50 zł montaż

U Kercziego taniej :gwizdanie:

W REZARNI trzeba tylko miejsce zarezerwowac, oprzec sprawe o bar i juz jedziemy z koksem...sciagamy zderzaczek, zakladamy Hidy, zakladamy zderzaczek...i po bolu :)

Opublikowano
  • Autor

Kerczi nie we wszytskich trzeba sciągać zderzaczek :gwizdanie:

np. B6 ma ten plus że nie trzeba :naughty:

Opublikowano

Kerczi nie we wszytskich trzeba sciągać zderzaczek :gwizdanie:

np. B6 ma ten plus że nie trzeba :naughty:

w B7 tez nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tia :polew:

Opublikowano

DOWCIP:

Rozmawiają dwa noworodki: - Jaką masz płeć? - Nie wiem. - To podnieś kołderkę. - I co? - Jesteś dziewczynką! - A skąd wiedziałeś? - Bo masz różowe buciki.[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:04_________________________________________________Kuber :) jak cos to dzwon jutro to moze podjade zrobic z ta elektryka stolkow :)

Opublikowano
  • Autor

spoko oko :naughty: jestem tam od 9-tej :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:17_________________________________________________a potem jadę na śląsk :sick3:

Opublikowano

Hrabia przy śniadaniu:

- Janie, czy cytrynka posiada nóżki?

- Nie, jaśnie panie.

- Wobec tego właśnie wcisnąłem kanarka do herbaty.

Opublikowano

spoko oko :naughty: jestem tam od 9-tej :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 00:17_________________________________________________a potem jadę na śląsk :sick3:

a znowu jakas dostawka? Bo jak cos to ja lece na slaska...

Opublikowano

Co Wy dzisiaj tak wymiotujecie co chwila... Coś było przy tym rezaniu jeszcze, nie za wcześnie wyszedłem :?:

Opublikowano
  • Autor

Jarko spoko nic cie nie omineło :gwizdanie:

Kerczi jade z wizytacją do pewnej firmey i coś musze zabarac od nich :decayed:

Opublikowano

Jarko spoko nic cie nie omineło :gwizdanie::

No to luz, wale w kime... Nerka PANY :lazy:

Opublikowano

Ja tez, spijta dobrze :hi:

Opublikowano
  • Autor

nara Panowie :hi:

Opublikowano

W REZARNI trzeba tylko miejsce zarezerwowac, oprzec sprawe o bar i juz jedziemy z koksem...sciagamy zderzaczek, zakladamy Hidy, zakladamy zderzaczek...i po bolu :)

moze nie opierajcie sprawy o bar .... :decayed::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hahhaha

Boseron :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.