Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma kompa faaaaaak

No to Sokół cie łyknie :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko ja Ci połkne :naughty:.

Co mu połkniesz :?: :decayed:

On tak lubi obiecywać :decayed:

Opublikowano

nooo jak odpalic auta nie moge to dziwne zeby nie :kox:

Opublikowano

Yo :hi::naughty:

Cholera wczoraj jak cofałem zahaczyłem zderzakiem o krawężnik i boczne zatrzaski poszły także zderzak nie najlepiej leżał na :audi::angry: dodatkowo lewa kratka wypadła ale fartem dzisiaj ją znalazłem :decayed:

Dzisiaj byłem u mechanika oraz zbieżność zrobiłem :)

Pablo, czy na Twoim aucie pozostał choć jeden element którego byś nie zepsuł? :wink4:

Opublikowano

jarko ja Ci połkne :naughty:. Klekniesz jak chcesz sprawdzimy twoj przełyk :tongue4:. Nie ma kompa faaaaaak

:embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano

Yo :hi::naughty:

Cholera wczoraj jak cofałem zahaczyłem zderzakiem o krawężnik i boczne zatrzaski poszły także zderzak nie najlepiej leżał na :audi::angry: dodatkowo lewa kratka wypadła ale fartem dzisiaj ją znalazłem :decayed:

Dzisiaj byłem u mechanika oraz zbieżność zrobiłem :)

Pablo, czy na Twoim aucie pozostał choć jeden element którego byś nie zepsuł? :wink4:

Dużo jeszcze jest :decayed:

Koniec z psuciem :polew:

Opublikowano

Dzisiaj byłem u mechanika oraz zbieżność zrobiłem :)

cały Kraków się cieszy , wreszcie przestaniesz zabijać komary boczną szybą :kox:

Opublikowano

Dzisiaj byłem u mechanika oraz zbieżność zrobiłem :)

cały Kraków się cieszy , wreszcie przestaniesz zabijać komary boczną szybą :kox:

Trzeniu z belką już dawno zrobiłem :gwizdanie:

Ale po zmianie opon musiałem jeszcze jechać na zbieżność :)

Opublikowano

to serio biłeś komary latem?

Opublikowano

Panowie przełączcie sobie na TVN TURBO - MOTO ON 2 :naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:16_________________________________________________

to serio biłeś komary latem?

Zaraz to kogoś ja tu zbiję :baseball::decayed:

Opublikowano

Zaraz to kogoś ja tu zbiję :baseball: :decayed

Ale agresja :decayed:
Opublikowano

taaa PABLO jest zakochany to mu się wybacza :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wczoraj na TVN szlo to samo :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj rezałem nową Skodę Superb i powiem wam że środek robi wielkie wrażenie :naughty::kox:

Dobra panowie ja śmigam na miasto, do napisania :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj rezałem nową Skodę Superb i powiem wam że środek robi wielkie wrażenie :naughty::kox:

Dobra panowie ja śmigam na miasto, do napisania :gwizdanie:

:hi:

oszust :polew:

Opublikowano

Dzisiaj rezałem nową Skodę Superb i powiem wam że środek robi wielkie wrażenie :naughty::kox:

Dobra panowie ja śmigam na miasto, do napisania :gwizdanie:

:hi:

oszust :polew:

Takie rzeczy na gygy :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj rezałem nową Skodę Superb i powiem wam że środek robi wielkie wrażenie :naughty::kox:

a co sprzatałes ją czy co :tongue4:

jedynie środek jest w miare bo reszta to totalna kupa jak dla mnie :sick3:

Opublikowano

przeciez nic nie mowie :decayed:

Opublikowano

Superb wyszedł im tylko do połowy,tyl wyglada fatalnie :sick3:

Opublikowano

mnie sie superb w ogole nie podoba...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.