Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to wczoraj pisał, pewnie rozpoznawał teren akcji[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________A pamiętacie jak napisał, że mu lump auto odśnieżał, guzik prawda ja myślę że to albo cichy wspólnik albo chciał zdobyć jego odciski palców i pościg zmylić. To się nazywa planowanie a nie na szybko staruszce torebkę wyrwać...

Don Pablo po prostu..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim :hi:

rezystroki załozone co za tym idzie xeny w halogenach juz świeca bez błędu :naughty:

Opublikowano

ale to wczoraj pisał, pewnie rozpoznawał teren akcji[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________A pamiętacie jak napisał, że mu lump auto odśnieżał, guzik prawda ja myślę że to albo cichy wspólnik albo chciał zdobyć jego odciski palców i pościg zmylić. To się nazywa planowanie a nie na szybko staruszce torebkę wyrwać...

Don Pablo po prostu..

:polew: padlem

Opublikowano

:hi: Koledzy :kox:

Trzeniu s line przód zrobiony????? :gwizdanie:

jeszcze nie , wąski wali w gumy :tongue4:

może w sobotę założe/żymy :decayed:

Opublikowano
:hi::evil: :evil: :evil: :evil:
Opublikowano
  • Autor

czesc NEX :hi:

Opublikowano

Nex jest ECU? :naughty:

Opublikowano

jutro na 100% jest :naughty:

Opublikowano

jutro na 100% jest :naughty:

a PCet nie podejdzie? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Benzyna jest prosta jak ruchanie, zegarek z kalkulatorkiem by wystarczył

Opublikowano

Benzyna jest prosta jak ruchanie, zegarek z kalkulatorkiem by wystarczył

Nowy tuner sie znalazł :naughty:
Opublikowano

No pracuję nad projektem : "Biogaz z fasolki po bretońsku" ale jest problem z wyprowadzeniem w fotelu rurki doodbytniczej ... (zwłaszcza w Recaro) NOx klęka przy tym

Opublikowano

No pracuję nad projektem : "Biogaz z fasolki po bretońsku" ale jest problem z wyprowadzeniem w fotelu rurki doodbytniczej ... (zwłaszcza w Recaro)

Moge Ci pomóc wyprowadzic rurke,nawet w kubelku :polew: Masz juz policzone jaka dawka wystarczy na ok 100 km? :mysli:
Opublikowano

No tu jest problem bo osobniczo trzeba obliczać (obżartuchy mają przewagę), w planach także wersja "hard" - Bigos

Opublikowano

a potem bedzie wersja limited hard edition mieszaniec fasola+bigos+cola :decayed::polew:

Opublikowano

a na koniec papierosik i BUUUUMMMMM :polew:

Opublikowano

a potem bedzie wersja limited hard edition mieszaniec fasola+bigos+cola :decayed::polew:

To na bełty też działa :co::sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bełty to tak jak podtlenek azotu.... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a potem bedzie wersja limited hard edition mieszaniec fasola+bigos+cola :decayed::polew:

To na bełty też działa :co::sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Oj nie wiem bo to projekt Rtockiego :gwizdanie: Ja tylko zapodalem mieszanke na wzrost mocy :decayed:
Opublikowano

Panowie a jak tam pościg za Don Pablo, bo w mass mediach cisza na razie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.