Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie okaze jutro co i jak :cool1:

No to mnie możesz wpisać. Od jutra jestem do dyspozycji na miejscu :przebiegly:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sie okaze jutro co i jak :cool1:

No to mnie możesz wpisać. Od jutra jestem do dyspozycji na miejscu :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

a po co mam Cie wpisywac gdzies ? :cool1:

Opublikowano

Zapisy na kiełbaski :kox:

Opublikowano

czyli co nie ma dziś wypadu kiełbaskowego??

Opublikowano
  • Autor

czyli co nie ma dziś wypadu kiełbaskowego??

juz za późno :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

czyli co nie ma dziś wypadu kiełbaskowego??

juz za późno :gwizdanie:

racja o linie trza dbac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wszystkim.

Cuber oto efekt:

7e7d28212b7e377amed.jpg

Opublikowano

Karol, kiedy jedziemy do colorexu :?:

Opublikowano

nie wiem, jak

a) dopadne kumpla

B) bede mial kase

c) bede mial troche czasu i pomyslu jak rozwiazac sprawe

Opublikowano
  • Autor

:siema: KINIA :cool1:

Kerczi wygląda :kox:

Opublikowano

:siema: KINIA :cool1:

Kerczi wygląda :kox:

w rzeczywistosci nie jest az tak niebieskie tylko bardziej biale, dokladnie takie jak masz w podsiwetleniu wewnatrz :)

To rozumiem ze mam zabrac co trzeba na spota w niedziele??? :polew:

Opublikowano

nie wiem, jak

a) dopadne kumpla

B) bede mial kase

c) bede mial troche czasu i pomyslu jak rozwiazac sprawe

to dorwij go jutro i najpierw ja pojadę :naughty:

bo mi się niechce felg przekładać :gwizdanie:

Opublikowano

TX DIDI teraz juz moge stac kolo Ciebie :)

Opublikowano

:siema: KINIA :cool1:

Kerczi wygląda :kox:

w rzeczywistosci nie jest az tak niebieskie tylko bardziej biale, dokladnie takie jak masz w podsiwetleniu wewnatrz :)

To rozumiem ze mam zabrac co trzeba na spota w niedziele??? :polew:

yo Cuber :hi:

Kerczi tak bierz co trzeba koniecznie na spota :kox:

Opublikowano

:siema: KINIA :cool1:

Kerczi wygląda :kox:

w rzeczywistosci nie jest az tak niebieskie tylko bardziej biale, dokladnie takie jak masz w podsiwetleniu wewnatrz :)

To rozumiem ze mam zabrac co trzeba na spota w niedziele??? :polew:

yo Cuber :hi:

Kerczi tak bierz co trzeba koniecznie na spota :kox:

co tez Ci po glowie chodzi??? :naughty:

Opublikowano

To rozumiem ze mam zabrac co trzeba na spota w niedziele??? :polew:

Kerczi tak bierz co trzeba koniecznie na spota :kox:

co tez Ci po glowie chodzi??? :naughty:

no oczywiscie ten grill i kielbaski :decayed: dobra ja juz nic nie mowie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kinia jak tam rysa naprawiona juz ? :cool1:

Kerczi bierz bierz porezamy u mnie :kox:

Opublikowano

To rozumiem ze mam zabrac co trzeba na spota w niedziele??? :polew:

Kerczi tak bierz co trzeba koniecznie na spota :kox:

co tez Ci po glowie chodzi??? :naughty:

no oczywiscie ten grill i kielbaski :decayed: dobra ja juz nic nie mowie :kox:

ze niby u nas ten grill taki wieeekszy??? :)

wiesz b6 od b7 przedewszystkim rozni sie grillem, w b7 jest duuuzy :)

Opublikowano

Kinia jak tam rysa naprawiona juz ? :cool1:

narazie progresuje odszkodowanie:)tzn dostalm cosik ale na waciki a nie zrobienie drzwi :wallbash: takze poki co jezdze z nia i czekam na ostateczna decyzje:) no i na sesje nie moge sie z Wami ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:39_________________________________________________

ze niby u nas ten grill taki wieeekszy??? :)

wiesz b6 od b7 przedewszystkim rozni sie grillem, w b7 jest duuuzy :)

moze byc na twoim grillu :kox: zarzucisz kielbaske i bedze :> dobre chyba powinnam isc spac bo jeszcze sie z majowki nie przestawilam :kox:

Opublikowano

wiesz b6 od b7 przedewszystkim rozni sie grillem, w b7 jest duuuzy :)

to raczej jedyne co macie "duuuze" :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.