Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Witam,

Ja również odpadam.... Poza Krakowem.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my sobie zrobimy swojego spota w Bielsku Przemian.

Dzieki :hi:

Pozdrawiam, mnie dziś nie będzie. Weekend majowy, musze zaspokajac kobiete :decayed:

Oj Neź coś ze mną nie dobrze, bo na początku przeczytałem że musisz zakopać kobiete... :kox:

[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 09:17_________________________________________________a tak w ogóle to bry wszystkim :hi: :hi:

Opublikowano

cieniasy..... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam

Ja chetnie bym przyjechal na spota

Opublikowano

Witam

Ja chetnie bym przyjechal na spota

nie wiem czy bedziesz taki chętny jak dowiesz sie o kubełkach :decayed:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 09:59_________________________________________________

cieniasy..... :gwizdanie:

powiedział co wiedział :gwizdanie:

Opublikowano

Sorry ale nie czaje o co chodzi z tymi kubelkami??

Opublikowano

nexa nikt nie czai ..... nawet niunia mu syczy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

NEX kolega Siwy juz był na spocie :naughty: hehehe

No to poczekajmy na reszte jak sie wypowie i w sumie pod Plazą można sie spotkac ok 18stej :cool1:

Opublikowano

:hi: wszystkim

ja dzisiaj pauzuje :)

Opublikowano

:hi: Witam wszystkich :cool1:

Kamil dzięki za imprezę :decayed:

Co do dzisiejszego spota, to jeszcze nie wiem czy będzie mi się chciało, dam znać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kamil dzięki za imprezę :decayed:

własnie dzieki dzieki :notworthy:

Opublikowano

Zaraz się zbieram i jadę na Brzegi...

plaża,grill, browarek... :decayed:

raczej nie będę się na spota wybierał :gwizdanie:

jak ktoś chętny to zapraszam, numer tel. znacie :cool1:

Opublikowano

ja teraz po obiedzie, pozniej grill, wódzia i dzionek pieknie leci :cool1:

jarko papuga już czeka w sklepie na Ciebie, prężny samiec, sam go przywiozłem :decayed:

Opublikowano

ja teraz po obiedzie, pozniej grill, wódzia i dzionek pieknie leci :cool1:

:good:

jarko papuga już czeka w sklepie na Ciebie, prężny samiec, sam go przywiozłem :decayed:

to jeszcze go dobrze nakarm bo Kasia już zwarta i gotowe niecierpliwie wyptruje jakiegoś zdrowego kawalera :decayed:

A tak poza tym Januszek to dużo zdrówka :hi:

I jak napisał Karol, wymarzonego dizla w końcu :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki dzieki :notworthy:, ale od traktorów z daleka :decayed:, no dobra, przynajmniej wtedy klakson niepotrzebny :naughty:

kasia niech szykuje kasie :decayed:

Opublikowano

miło powitać wszystkich w tak pięknym dniu :hi:

ja dzis pasuje ze spotem no chyba ze wyrobie sie z czasem bo mam harmonogram dnia napięty :wallbash:

Opublikowano

to kto wogóle się wybiera na spota ? żeby się nie okazało że 2 auta przyjadą raptem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zaliczył w końcu pierwszego spota ale Kercziego ma nie być to lipa z ramek :wallbash:

Opublikowano

na spota nie przyjezdza sie dla ramek :wallbash:

Opublikowano

Ja bym zaliczył w końcu pierwszego spota ale Kercziego ma nie być to lipa z ramek :wallbash:

na spoty nie przyjezdza sie tylko w interesie :cool1:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 13:42_________________________________________________Boseron ubiegłeś mnie :decayed:, w kazdym badz razie o tym samym pomyslelismy :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.