Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie przecież wiem po co się spotykamy ale zainteresowania dzisiejszym nie widzę a jechać 180km do krk żeby samemu postać na parkingu(który ponoć zamkięty) to raczej się nie opłaca :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

Opublikowano

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

a po coz?? zeby czesc ludzikow ktora uzywa angielskiej przegladarki miala krzaczki??

Opublikowano

Polskie ogonki smierdza.. :naughty:

Opublikowano

Polskie ogonki smierdza.. :naughty:

dzięki moderatorze za wsparcie :gwizdanie:

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

a po coz?? zeby czesc ludzikow ktora uzywa angielskiej przegladarki miala krzaczki??

w sumie spodziewałem się takiej odpowiedzi, więc zapomnij, przecież pisanie poprawnie po polsku to sztuka zbyt trudna ...........
Opublikowano

TrueOgre nie ma za co.. :hi::decayed:

Sam nie uzywam, takze sam sobie nie bede zaprzeczac :)

Opublikowano

:hi::naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 15:52_________________________________________________ykku gdzie moje lizaki :?: :D

:naughty:

Opublikowano

To Ty miales mi odkupic.. :decayed:

Opublikowano

To Ty miales mi odkupic.. :decayed:

Spoko kupie paczkę bo szybko zeszły :decayed:

Opublikowano

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

nie uzywam praktycznie wogole, chyba ze mi sie wcisnie przypadkiem jak pisze szybko. Nikt mi nie bedzie narzucał jak mam pisac i kropka :evil:, nie wiem wogole po co ta gadka, moge byc dyslektykiem, fajtłapa, nie znac polskiego badz nie miec ochoty wciskac alt i finito, nikogo to nie powinno interesowac, jak masz problem odczytac co pisze to nie czytaj. Szczerze troche mi ta sugestia podniosłeś cisnienie a niepotrzebnie

Opublikowano

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

nie uzywam praktycznie wogole, chyba ze mi sie wcisnie przypadkiem jak pisze szybko. Nikt mi nie bedzie narzucał jak mam pisac i kropka :evil:, nie wiem wogole po co ta gadka

bo Ty wogóle mało rozumiesz :gwizdanie:
Opublikowano

TrueOgre nie podpalaj bo ja sie znam na zartach ale do czasu

Opublikowano

TrueOgre nie podpalaj bo ja sie znam na zartach ale do czasu

no widać właśnie :naughty: :naughty: :naughty:

mimo wszystko z przyjemnością podpalam :cygaro::palacz::pali:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:02_________________________________________________a teraz widzę że dopisałeś tam do posta, skoro podniosło Ci to ciśnienie to więcej luzu kolego, szkoda się denerwować takimi pierdołami :wink4: pogadamy o polskich znakach na spocie, kończę temat.

Opublikowano

co ty nex drugi zdeniu jesteś?, on po zwróceniu mu uwagi na cokolwiek to się wręcz z forum (różnych) wypisywał...

Opublikowano

Chcecie po kropce? , bo jestem ukrytym moderatorem :polew:

Opublikowano

co ty nex drugi zdeniu jesteś?, on po zwróceniu mu uwagi na cokolwiek to się wręcz z forum (różnych) wypisywał...

nic podobnego, ale nie lubie jak ktos mi coś narzuca, przeciez w regulaminie nie ma napisane że mam uzywac polskich znakow, sory bo trocvhe wypilem moze to mi podniosło cisnienie :cool1: basta

Opublikowano

Chcecie po kropce? , bo jestem ukrytym moderatorem :polew:

ja poproszę, przynajmniej coś się będzie działo :naughty:
Opublikowano

Dobra daje, taką ukrytą :wink4:

Opublikowano

Polskie ogonki smierdza.. :naughty:

dzięki moderatorze za wsparcie :gwizdanie:

Nex zacznij używać polskich znaków :bicz: chyba że ci alt nawalił :gwizdanie:

a po coz?? zeby czesc ludzikow ktora uzywa angielskiej przegladarki miala krzaczki??

w sumie spodziewałem się takiej odpowiedzi, więc zapomnij, przecież pisanie poprawnie po polsku to sztuka zbyt trudna ...........

nie jest zbyt trudne, zadziwie Cie idzie mi nawet bardzo dobrze, ale po co mam utrudniac komus zycie, rozumiem rowniez ze uzywanie przegladarek innych niz polskich to zbyt odlegla czynnosc dlatego tez trudno niektorym to zrozumiec :)

:polew: :polew: :polew:

no to po kropku :kox:

Opublikowano

Cześć chłopaki

Nex wszystkiego naj :wink4:

Zrobiłem 360 km a czuję się jak bym zrobił 1400 km :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.