Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DZIEŃ DO :bry: Pany :hi: :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie , przed pójściem na wieczór kawalerski polecam wizytę w Cinema City i film Kac Vegas :naughty: :naughty:

Ważne aby nie brać drugiej połowy ze sobą na film bo na żaden kawalerski już wyjść nie będziecie mogli , ja tak już mam ;(

Film miazga :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie , przed pójściem na wieczór kawalerski polecam wizytę w Cinema City i film Kac Vegas :naughty: :naughty:

Ważne aby nie brać drugiej połowy ze sobą na film bo na żaden kawalerski już wyjść nie będziecie mogli , ja tak już mam ;(

Film miazga :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

no to racja, film daje rade pomimo ze glupkowaty :)

loguj sie wiesz gdzie :)[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 10:19_________________________________________________Trzeniek to po hamowni powymianie turbo:

Moc: 270 KM

vMax: 256 km/h

Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakowiacy :wink4:

Opublikowano

Siemka Krakowiacy :wink4:

Siema Kraku

Opublikowano
  • Autor

Widze ze Kerczi nudzi Ci się w pracy :kox:

Opublikowano

Widze ze Kerczi nudzi Ci się w pracy :kox:

daj spokoj...dramat straszny w ciagu dnia

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kerczi

Moc: 341 KM

vMax: 291 km/h

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

wielkie rzeczy... z kazdego spota tak wracamy, zaczynamy tak zjezdzac z galerii a konczymy wjezdzajac na kfc pod makro, no ale tak, Waski ma prawo nie wiedziec bo zawsze zmywa sie wczesniej :):kox:

Opublikowano

wielkie rzeczy... z kazdego spota tak wracamy, zaczynamy tak zjezdzac z galerii a konczymy wjezdzajac na kfc pod makro, no ale tak, Waski ma prawo nie wiedziec bo zawsze zmywa sie wczesniej :):kox:

:polew:

KERCZI dobrze gada, dlatego Wąski już powinien do końca siedzieć :kox:

Opublikowano

:hi: siema siema

Opublikowano

:hi: siema siema

Cześć Marcin :wink4:

Opublikowano

:hi:

kuwa mandacik 300 w plecy :wallbash:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 15:03_________________________________________________

Witam :hi:

Panowie , przed pójściem na wieczór kawalerski polecam wizytę w Cinema City i film Kac Vegas :naughty: :naughty:

Ważne aby nie brać drugiej połowy ze sobą na film bo na żaden kawalerski już wyjść nie będziecie mogli , ja tak już mam ;(

Film miazga :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mówiłem że dobry :decayed:
Opublikowano

wielkie rzeczy... z kazdego spota tak wracamy, zaczynamy tak zjezdzac z galerii a konczymy wjezdzajac na kfc pod makro, no ale tak, Waski ma prawo nie wiedziec bo zawsze zmywa sie wczesniej :):kox:

:polew:

KERCZI dobrze gada, dlatego Wąski już powinien do końca siedzieć :kox:

ta i oglądać CIEBIE [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 15:06_________________________________________________Grześ dziękuję- za co dostałeś 300
Opublikowano

Czemu ja?

:hi:

kuwa mandacik 300 w plecy :wallbash:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 15:03_________________________________________________

Witam :hi:

Panowie , przed pójściem na wieczór kawalerski polecam wizytę w Cinema City i film Kac Vegas :naughty: :naughty:

Ważne aby nie brać drugiej połowy ze sobą na film bo na żaden kawalerski już wyjść nie będziecie mogli , ja tak już mam ;(

Film miazga :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mówiłem że dobry :decayed:

A to nie dało się jakoś dogadać?

Mnie złapali w Siewierzu przed wyjazdem do Chorwacji... :kwasny:

Opublikowano

daj spokój , schowali się w lesie na takiej malutkiej dróżce koło osiedla domków jednorodzinnych, jest tam 40/h a ja jechałem 58/h :wallbash: :wallbash: :wallbash: a na dodatek portwel z dokumentami zostawiłem w domu :cool1: były ich 4 dwóch na motorach i dwóch w radiowozie, każde auto łapali na radar....[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 15:15_________________________________________________w łapę nie było jak, dwóch młodych i gdyby byli sami to jeszcze ale dwóch starych w radiowozie ich pilnowało, poza tym 4 po stówce dla każdego to wyszłoby więcej niż mandat :polew:

Opublikowano
  • Autor

Grześ bo jeździsz jak szalony :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.