Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wtf::decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: dobre , się zaczęęło ode mnie :polew:
Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):):naughty:

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):):naughty:

:):):):):):):):):):):):):):naughty::polew:

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):):naughty:

:):):):):):):):):):):):):):naughty::polew:

:):):):):):):):):):):):):):) :naughty::polew:

Opublikowano

w spamerce nawet Poznań przy was wymięka :cool1:

Opublikowano

w spamerce nawet Poznań przy was wymięka :cool1:

zdecydowanie ... :naughty::decayed:

Opublikowano

zdecydowanie ... :naughty::decayed:

chyba sam w to nie wierzysz :decayed:

Opublikowano

zdecydowanie ... :naughty::decayed:

chyba sam w to nie wierzysz :decayed:

chyba nie :evil:

dobra trzeba iść spać :hi:

Opublikowano

To nie spamerka, to piramida szczescia, przeslij ja do 10 klubowiczow, a szczescie na drodze Cie nigdy nie opusci, Siemian nie wyslal i musial wymienic EGRa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: Gasimy?
Opublikowano

No w sumie można by gasić bo mi się już się oczy zamykają... :confused4:

Opublikowano
:bry::siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

kraków śpi :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Siema ludziska :naughty:

Ale żeście zaszaleli z tą piramidą :polew: :polew: :polew::kox:

Cabrio Cubra daje radę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak tam masz Cuber silniczek?

Przyjade kiedyś moim cabrio na spot to się polansujemy :) :) :)

Opublikowano

jak tam masz Cuber silniczek?

Przyjade kiedyś moim cabrio na spot to się polansujemy :) :) :)

u mnie na wsi jako jedyny mam 18" , sie lansuje dopiero :decayed: :>

Opublikowano

jak tam masz Cuber silniczek?

Przyjade kiedyś moim cabrio na spot to się polansujemy :) :) :)

Ma 2.0l 115KM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.