Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o to podobnie jak u mnie w cabrio :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dzisiejsza akcja koło mnie na Jana Pawła II :>

36ef340fa085a887m.jpg

Gość myślał ze jedzie czerwonym bolidem F1 i wszystkich wyrucha pod prąd :polew: :polew: :polew:

:kox:

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):):naughty:

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):):)

siema. Jest jutro spot czy się wakacjujecie :naughty:. Zrobiłem już w miare autko to bym podjechał.

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

Opublikowano

58 km/h WOOOOOW :OMG:

No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił...

A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...

:naughty::decayed:

pomyśl zanim coś napiszesz ....

:)

:):)

:):):)

:):):):)

:):):):):)

:):):):):):)

:):):):):):):)

:):):):):):):):)

:):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):)

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Opublikowano

Co wy Laremid jedliscie czy co..? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Siemak Krakusy :hi:

Dziś spocik normalnie wiec NEX przyjeźdzaj , TX-DIDI specialnie dla Ciebie będe :naughty:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

Siema :)

siema

KERCZI moge Cie prosić o jedną ramke? wziął bys na spota

Opublikowano
  • Autor

Własnie, Kerczi weź dla mnie 2 ramki , założymy je na cabrioleta :naughty:

Opublikowano

Panowie teraz od ramek jest Jarko, ja juz nie mam

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

Siema :)

siema, przyjechalbys na spota a nie jakies ciagle siemy :)

Opublikowano

Panowie teraz od ramek jest Jarko, ja juz nie mam

ma takie same?[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 10:37_________________________________________________

Siema :)

siema. Tukan ja teraz na spota mam 32km i będe jeździł :)

Opublikowano

Panowie teraz od ramek jest Jarko, ja juz nie mam

ma takie same?[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 10:37_________________________________________________

Siema :)

siema. Tukan ja teraz na spota mam 32km i będe jeździł :)

No a ja mam ciagle 60km :decayed: przyjade ale czy dzis to nie wiem :confused4:
Opublikowano

no to raz na 2 tyg mogłbys wpadać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi to jak bedziesz jechał na spota to podjedź do Jarko i weź od niego ramki , jest do 14-stej w domu :gwizdanie:

dzieki :tongue4:

Opublikowano

też bym prosił o 2 w takim razie jak ma inne :cool1:

Opublikowano
:hi: klubowicze :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:hi: klubowicze :cool1:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.