Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber , wyzdrowiałeś?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie nie chce ktoś psiaka?

Pół roku temu wzieliśmy suczke która była 2 lata na łańcuchu przy budzie. Ponieważ po 2 miesiącach okazało się że córka naszej suczki jest w ciązy a poprzedni właściciel powiedział że utopi szczeniaki, wzieliśmy je do siebie.Niestety nie jesteśmy w stanie zajmować się trzema pieskami. Suczka znalazła już dom.Uroczy, przemiły piesek czeka na nowego Kochającego właściela. :) Piesek ma 8 tygodni.

pies.jpg

Jakby coś to pisać :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber , wyzdrowiałeś?

taaaaak :naughty: pić już mogę jak coś :tongue4:

Opublikowano

Cuber , wyzdrowiałeś?

taaaaak :naughty: pić już mogę jak coś :tongue4:

Ten to zaraz do konkretów przechodzi :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Podobny do Ciebie siemianku :)

Opublikowano

Podobny do Ciebie siemianku :)

Podobnie z oczu patrzy :decayed:
Opublikowano

Ale ciapek :naughty:

Opublikowano

Panowie nie chce ktoś psiaka?

Kota to bym jeszcze przygarnął :rolleyes:

KERCZI kiedy się w końcu spotykamy :?:

Sobota czy piątek :?:

Muszę wiedzieć do jutra, daj znacia :)

Opublikowano

Witam Panów po dłuższej przerwie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam Panów po dłuższej przerwie :hi:

:siema:

Opublikowano

:siema:

GG Misiu :)

Opublikowano
  • Autor

już odpalam gadacza :gwizdanie:

Opublikowano

jARKO sOBOTA

Opublikowano

jARKO sOBOTA

Dzięki :good:

Opublikowano

Panowie nie chce ktoś psiaka?

Pół roku temu wzieliśmy suczke która była 2 lata na łańcuchu przy budzie. Ponieważ po 2 miesiącach okazało się że córka naszej suczki jest w ciązy a poprzedni właściciel powiedział że utopi szczeniaki, wzieliśmy je do siebie.Niestety nie jesteśmy w stanie zajmować się trzema pieskami. Suczka znalazła już dom.Uroczy, przemiły piesek czeka na nowego Kochającego właściela. :) Piesek ma 8 tygodni.

pies.jpg

Jakby coś to pisać :)

oczy ma miodne :):), a tak naprawde to jakaś rasa??? , jakie to duże będzie, bo w sumie szukam pieska , na serio

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Panowie nie chce ktoś psiaka?

Pół roku temu wzieliśmy suczke która była 2 lata na łańcuchu przy budzie. Ponieważ po 2 miesiącach okazało się że córka naszej suczki jest w ciązy a poprzedni właściciel powiedział że utopi szczeniaki, wzieliśmy je do siebie.Niestety nie jesteśmy w stanie zajmować się trzema pieskami. Suczka znalazła już dom.Uroczy, przemiły piesek czeka na nowego Kochającego właściela. :) Piesek ma 8 tygodni.

pies.jpg

Jakby coś to pisać :)

oczy ma miodne :):), a tak naprawde to jakaś rasa??? , jakie to duże będzie, bo w sumie szukam pieska , na serio

kundelek. A będzie nieduży :)

Opublikowano

Siema taki piesek bedzie

19hX5i.jpg

Opublikowano

Siema taki piesek bedzie

19hX5i.jpg

buahahha, to faktycznie nie duzy, no ale sadzac po tym co Siemian mowil ze pozar u Niego w samochodzie tez byl nie duzy...to moze sie zdarzyc :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.