Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odsniezcie jutro Krakow na moj przyjazd :cool1: jakis czerwony dywanik tez by sie przydal.. :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza? :gwizdanie:

nawet nie ma z kim zagrać w COD :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

jak to nie ma ? :naughty: Ja własnie wróciłem z imienin tesciowej :kox:

Opublikowano

ja tez moge zagrac :)

Opublikowano

jak to nie ma ? :naughty: Ja własnie wróciłem z imienin tesciowej :kox:

taaa , i będziesz se po stopach strzelał :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:28_________________________________________________

ja tez moge zagrac :)

Ty też wróciłeś od teściowej? :naughty:

Opublikowano

Cuber i jak z tą przesyłką ?

Opublikowano

co sie stało ze nikt sie nie zegnał jeszcze :sick3:

aha i chciałem sie jeszcze pochwalić ze wczoraj widziałem sie z ogrem a dzis z sokołem....... to tak zeby wszyscy to widzieli i wiedzieli ze tak było...... :sick3:

mysle ze nie kazdy zrozumie o co mi chodzi........

Opublikowano

jarko kasuje podobno 180zł za km :polew: :polew: :polew:

Dlatego coś mi wspominał ostatnio że na wakacje będzie B8 3.0 TDI Q w Avancie :naughty::kox::naughty:

Pier***i idę tam robić :polew: :polew: :polew::decayed:

:good:

To stary beton jest, byli taksiarze...

Tego z palio często widuje pod dworcem głównym, na przystanku tramwajowym.

Ten w audi po Hucie czasami pomyka. Jeszcze widziałem kolesia na os. Uroczym - auto w stylu amerykańskiego krążownika, jakiś chrysler voyager czy cuś.

W odpowiedzi na te podróby icar zmienia oklejenie, ma bardziej być widoczne logo firmy :)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:24_________________________________________________

PABLO a gdzie jedziesz :naughty:

Raczej do kogo :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:47_________________________________________________

co sie stało ze nikt sie nie zegnał jeszcze :sick3:

aha i chciałem sie jeszcze pochwalić ze wczoraj widziałem sie z ogrem a dzis z sokołem....... to tak zeby wszyscy to widzieli i wiedzieli ze tak było...... :sick3:

potwierdzam, choć warunki spotkania średnio miłe :)

Opublikowano

Dzień dobry :hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:33_________________________________________________

To stary beton jest, byli taksiarze...

Nikt im nie wpieprzył?

Opublikowano

To stary beton jest, byli taksiarze...

Nikt im nie wpieprzył?

Nie słyszałem, ale niestety prawo jest po ich stronie...

Pewnie zasłaniają się policją na każdym kroku...

Ja ich jednak podziwiam za odwagę :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

co sie stało ze nikt sie nie zegnał jeszcze :sick3:

aha i chciałem sie jeszcze pochwalić ze wczoraj widziałem sie z ogrem a dzis z sokołem....... to tak zeby wszyscy to widzieli i wiedzieli ze tak było...... :sick3:

mysle ze nie kazdy zrozumie o co mi chodzi........

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Piotrek, kupiłes juz aparat ?

Opublikowano

Piotrek, kupiłes juz aparat ?

a odpalasz czasami GG? :naughty:

tak , z 4 dni temu :wink4:

Opublikowano

rzadko :)

no to fajnie, zadowolony ?

jaki obiektyw w końcu ?

Opublikowano

rzadko :)

no to fajnie, zadowolony ?

jaki obiektyw w końcu ?

Uczę się :wink4:

Nikon D5000 18-105VR

Opublikowano

:good:

wrzuć potem jakies fotki

chciałem zobaczyc jakie to zdjecia robi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.