Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1265214014_by_hydraulik_500.jpg
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega ma Cueteca i sobie go chwali.

Ja gram Fury'm i jestem bardzo zadowolony.

Wszystko zaleźy od konktretnego modelu i oczekiwań gracza :)

Opublikowano

Kerczi słuchaj siemiana , chłopak ma ponoć spore doświadczenie w bilardzie... kieszonkowym :decayed:

Zawsze wbija czarną :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

hahahah

Siemian a powiedz na ile popularne sa te kije u nas??

Bo bede dystrybuowal je u Nas, jest sens??

Opublikowano

w sumie niestety billard jest mało popularny na poziomie takim zeby ktos kupowal kije.

Ale mysle ze trzeba by sie zakrecic po klubach bilardowych i tam złapać kontakt.

No i podstawa to dobre ceny[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:50_________________________________________________

Kerczi słuchaj siemiana , chłopak ma ponoć spore doświadczenie w bilardzie... kieszonkowym :decayed:

Zawsze wbija czarną :decayed: :decayed: :decayed:

hmmm....

nie zrozumiałem...?

Opublikowano

hmmm....

nie zrozumiałem...?

Siemian , mógłbym Cię wiele nauczyć ale nie błyskotliwości.

Ją się albo ma albo jej się nie ma.Koniec,kropka.

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:54_________________________________________________idz do Pabla na korepetycje :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:55_________________________________________________Ps. Pablo dzisiaj stał się posiadaczem felg MAM 19`

Ale teraz będzie rwał lachony :naughty::kox:

Opublikowano

I wie z jakim krajem graniczy Cieszyn :decayed:

Opublikowano

I wie z jakim krajem graniczy Cieszyn :decayed:

...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu masz :?: :rolleyes:

Opublikowano

Trzeniu masz :?: :rolleyes:

Nie , duża maszyna się dzis spier*oliła u klienta , jutro ma to zrobić

za to wydrukowałem na zwykłej drukarce to samo czyli dawny czerwiec i ten nowy i jak dla mnie są identyczne...

jutro będę dzwonił jak będę to miał w ręku , ok 16 Jarko [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:06_________________________________________________Siemian jak tam w Bielsku? zasypane?

Jutro się wybieram do tej zapyziałej dziury :decayed:

Opublikowano

troszke śniegu jest, ale i tak w domu masz więcej :decayed:

Opublikowano

troszke śniegu jest, ale i tak w domu masz więcej :decayed:

j**any :decayed::good::decayed:

Opublikowano

jutro będę dzwonił jak będę to miał w ręku , ok 16 Jarko

Wiesz jak to jest o wczesnych godzinach porannych :gwizdanie:

Dzwoń, powinienem już nie spać :wink4:

Opublikowano

jutro będę dzwonił jak będę to miał w ręku , ok 16 Jarko

Wiesz jak to jest o wczesnych godzinach porannych :gwizdanie:

Dzwoń, powinienem już nie spać :wink4:

no nawet nie gadaj że o 16 możesz spać :shocked: :>

Opublikowano

hmmm....

nie zrozumiałem...?

Siemian , mógłbym Cię wiele nauczyć ale nie błyskotliwości.

Ją się albo ma albo jej się nie ma.Koniec,kropka.

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:54_________________________________________________idz do Pabla na korepetycje :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:55_________________________________________________Ps. Pablo dzisiaj stał się posiadaczem felg MAM 19`

Ale teraz będzie rwał lachony :naughty::kox:

jeszcze nie, bo za opony mi nie zapłacił :gwizdanie:

Opublikowano

Stare sprzeda i bedzie miec kase.. :wink4::polew:

Opublikowano

i nie zapłaci , mówił mi że kasę na fele zbierał ze SKOKu Stefczyka , Providenta i Polbanku.

Już nie ma zdolności na opony :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i nie zapłaci , mówił mi że kasę na fele zbierał ze SKOKu Stefczyka , Providenta i Polbanku.

Już nie ma zdolności na opony :decayed: :decayed: :decayed:

dopłaty unijne weźmie na opony :decayed:

Opublikowano

jakies pytania??? Wycena serwisow, a4-klubu nie ma :(

71fd2b006f8b18de.jpg

Opublikowano

bo nasz serwis jest BEZCENNY :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.