Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aa jeszcze jedno

tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aa jeszcze jedno

tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą

Sokół :good:

Opony zostają na felach bo nie chce mi się już ich ściągać :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko loko umówimy się na dniach jak coś :wink4:

Dobra idę w kimę bo o 7:00 jadę na balice po towar :decayed:

Opublikowano

aa jeszcze jedno

tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą

Sokół :good:

Opony zostają na felach bo nie chce mi się już ich ściągać :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko loko umówimy się na dniach jak coś :wink4:

Dobra idę w kimę bo o 7:00 jadę na balice po towar :decayed:

widziałem jak wracałes z towarem:

pablo.jpg

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

ps. Pablo nie rób korków na drodze :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

aa jeszcze jedno

tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą

Sokół :good:

Opony zostają na felach bo nie chce mi się już ich ściągać :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko loko umówimy się na dniach jak coś :wink4:

Dobra idę w kimę bo o 7:00 jadę na balice po towar :decayed:

widziałem jak wracałes z towarem:

pablo.jpg

j**any :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 10:51_________________________________________________

:siema:

ps. Pablo nie rób korków na drodze :gwizdanie:

A ty się tak nie lansuj :tongue4::naughty:

Opublikowano

było.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 11:53_________________________________________________o co chodzi z tym Pablem korkującym droge? :)

Opublikowano

założył 19' i w zimie z otwartą szybą na zimnym łokciu 30km/h jeździ ......

zimnyokieinaczej.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:hi::polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

macia jakas gielde czesci samochodowych w Krakowie ?

Opublikowano

:hi:

macia jakas gielde czesci samochodowych w Krakowie ?

Mamy :)

Opublikowano

a znasz moze kogos kto czesto tam bywa ? :)

Opublikowano

Co potrzebujesz :?:

Opublikowano

skrzynia, tylne zawieszenie, linki od recznego, bak paliwa, komplet oslon termicznych - wszystko od 2.0TFSI Quattro :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.