Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biedny Pablo, trzymasz się jeszcze?? :decayed: :>

Ma nowe fele, pewnie trzyma się za***iście :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja słyszałem że prosił Huga o zmiane nicku z "Pablo" na "Paablo" żeby wyglądało bardziej podobnie do "Taawa"

Opublikowano

siemian , za co kropek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemianek jak kropka ? :naughty: jeszcze jedna i moderowany :kox:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:25_________________________________________________

siemian , za co kropek? :naughty:

za obraze na forum innego usera :wink4:

Opublikowano

Biedny Pablo, trzymasz się jeszcze?? :decayed: :>

Ma nowe fele, pewnie trzyma się za***iście :decayed:

co jak co ale jak je założy to będzie :kox:

Opublikowano

Siemianek jak kropka ? :naughty: jeszcze jedna i moderowany :kox:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:25_________________________________________________

siemian , za co kropek? :naughty:

za obraze na forum innego usera :wink4:

Cuberku liczyc do 3 nie umiesz? :decayed::naughty:

Opublikowano

Siemian , kogo znieważyłeś? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemian to jest druga kropka odemnie :gwizdanie:

ps. dostałes podwójną wiec nie widac że sa dwie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pingwin, kiedy miałeś ostatnio kropkę :naughty:

1. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 6 miesięcy - moderacja na 20 dni

2. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 3 miesięcy - uciszenie na 35 dni

3. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 1 miesiąca - ban na 50 dni

po zmianie regulaminu nie miałem jeszcze żadnej (...)

myślisz że tamte się nie liczą :naughty:

tak mi mówił Wihajster. (...)

tak mi mówił Wihajster. (...)

Wihajsterek ma rację. Liczone są od momentu wprowadzenia tego zapisu więc niestety Siemianek się nie kwalifikuje, ale przyjdzie i na niego czas :naughty::kox::polew:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:32_________________________________________________i co......? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian , Ja mam swoja wyliczanke :kox:

Opublikowano

swoją wyliczankę to Ty możesz miec w Alko-grze a to jest porządne forum :naughty::decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:34_________________________________________________musze pilnować swoich interesów, bo jeśli dostane jeszcze jednego kropka, a prędzej czy później tak się stanie (trzeba być realistą :decayed:) to z tym trzecim musze celować jakoś przed samym urlopem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie celuj :gwizdanie:

Opublikowano

no oczywiscie będe się starał nie dostać kolejnych kropek. A na ile ta jest? :wink4:

Dobra ja sie zbieram bo jutro do pracy trzeba zasuwać[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:44_________________________________________________tymczasem dobrej nocki wszystkim[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:45_________________________________________________tak, tak Cuber, Tobie też :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:
Opublikowano

Panowie :wallbash:.... Ale wy mnie kochacie :polew:

Opublikowano
:hi: Jest tu kto?? Bo jak nie to gaszę!!
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Panowie :wallbash:.... Ale wy mnie kochacie :polew:

Pablo, nie sluchaj ich.... to ja Cie najbardziej kocham

Opublikowano

Siema :hi: piateczek :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.