Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO kur$# kiedy mi wgrasz gps?

Zadzwoń jutro wieczorem do mnie to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

PABLO GANGSTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bardzo przepraszam że nie bywam na spotach ale nie ma mnie w weekendy w Kraku. Koledzy napiszcie mi gdzie można w Krakowie lub okolicy sprawdzić używaną turbinę lub gdzie zregenerować, nie wiem ale druga turbawka mi wali oliwą w dolot i gwiżdże, całą plecionkę mam zawalona oliwa z EGR, tak wszystko miodzio lekkie przeładowanie ale poza tym OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzrybol kiedy Cię nie widzę na forum to stale masz problemy z autem, sprzedaj tego dziada albo się wykończysz nerwowo :)

ZAMIENIĘ NOKIE 6700 na E52 - NOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex Chyba tak trzeba zrobić ale nie mam znowu aż tylu problemów, "normalne" rzeczy dla Audi, pierwsza turbina gwizdała więc ją wymieniłem na AWX niby nowa i tak tez wyglądała tyle że po kilku miesiącach waliła oliwą w dolot, teraz ma 1,5 roku po założeniu i gwiżdże przebieg ok 40 tys, po prostu dałem się nabrać choć nie wyglądała jak po regeneracji. Poza tym z autem nie ma problemów przebieg 230 tys odpukać nigdy mnie nie zawiódł, stoi pod chmurką i zawsze ładnie pali oliwy bierze tyle że od wymiany do wymiany jak na max zalane to styka na 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Ci leje olejem jak nie dolewasz od wymiany do wymiany?? Bo nie kapuje? To ze turbo gwizda to nie znaczy ze sie koczny.Zrób logi sprawdz jak ładuje i juz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuje dobrze, wali oliwą całe turbo uflogane, z Egr sadzi na silnik i plecionkę, gwiżdże od niskich do ok 2000 obr, wcześniej nie musiałem dolewać ale teraz chyba będę musiał z tym ze nie miałem idealnego max na wskaźniku, jak byś posłuchał jak gwizda i zobaczył jak mam wszystko uwalone to byś wiedział że turbina powoli ma się ku końcowi, zastanawiam się jeszcze nad czyszczeniem odmy bo jeden kolo powiedział mi ze jak odma zawalona to turbina po tyłku dostaje.

A turbo i tak bede musiał wywalić, kiedyś jak auto postalo 2 tyg u lakiernika i jechałem do domu to aż się wystraszyłem niebieski dym za mną, smród spalonego oleju, zatrzymałem sie, zgasiłem motorek poczekałem chwile sprawdziłem oliwe i po ponownym odpaleniu już nie kopcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX jak sie przesiadziesz to daj znac jakie wrazenia, bo ja sie zastanawiam nad taka sama zamianka na E52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja teraz dojechałem po spocie :decayed:

A za 4h trzeba wstać i jechać do mechanika i zapodać nowe wahacze, olej, filtry, osłona na przeguby, nowe przewody hamulcowe itd do :audi: :gwizdanie:

Cholera chyba nie wstanę :decayed:

Trzeniu ale żeś jebnął plame :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEX jak sie przesiadziesz to daj znac jakie wrazenia, bo ja sie zastanawiam nad taka sama zamianka na E52

ja mam E52 i jestem bardzo zadowolony :good:

a tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzrybol kiedy Cię nie widzę na forum to stale masz problemy z autem, sprzedaj tego dziada albo się wykończysz nerwowo :)

ZAMIENIĘ NOKIE 6700 na E52 - NOWY

czyli się nie da-lub da tylko to nie ma sensu :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:50_________________________________________________

:hi: Ja teraz dojechałem po spocie :decayed:

A za 4h trzeba wstać i jechać do mechanika i zapodać nowe wahacze, olej, filtry, osłona na przeguby, nowe przewody hamulcowe itd do :audi: :gwizdanie:

Cholera chyba nie wstanę :decayed:

Trzeniu ale żeś jebnął plame :polew:

czyli spoty się kończą o 4 :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...