Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: dziś dostałem nokie 6700, wie ktoś jak można wgrać tu mapy gps jakieś darmowe? bo tu nie ma symbiana ani windowsa. W E51 garmin działał super. Tu nie wiem co można wgrać

z tego co wiem nie wgrasz bo się łączysz z netem z mapami NOKI :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma ani symbiana ani windowsa przez to tel jest bardzo szybki. Musze znaleźć jakieś mapy offline na jave, które mogę ściągnąć na kartę pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopy mam proźbe obejrzal by mi ktos samochód koło krakowa??? dokladnie to ten http://allegro.pl/show_item.php?item=901773459 zeby nie jechac na marne 100 kilometrow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w tytule nie pisze bezawaryjna laguna bo już w nazwie aukcji by były wyrazy przeciwstawne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w tytule nie pisze bezawaryjna laguna bo już w nazwie aukcji by były wyrazy przeciwstawne :wink4:

wiem ... zawiecha i elektryka ale przyjaciolka sie uparla i powiedzialem jej ze pomoge:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema , david n , fele kox , a koledzy tak piszą z zazdrości :wink4: ja jezdze na nie ori rs w lecie i prościutkie są , trzeniu miał Mamy i też nie narzekał. Pokój :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam nie ori i dopóki nie wpierdolisz sie bokiem w krawęniki to będą całe i proste :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: siema , david n , fele kox , a koledzy tak piszą z zazdrości :wink4: ja jezdze na nie ori rs w lecie i prościutkie są , trzeniu miał Mamy i też nie narzekał. Pokój :)

Dawid zwróć dokładnie uwagę na ET żebyś później nie miał problemów.

Bierz śmiało 19" w B7 są w sam raz jak na tą budę, wiadomo że przy nie ORI felgach masz wrażenie że jakaś nie wielka dziura się przytrafi i prostowanie :decayed:

Masz przykład Trzenia jeździł po całej Polsce na 19" MAM i nie prostował ani razu (chyba że coś ukrył przede mną to :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz::decayed:)

Prawda jest taka czy będziesz miał oryginalne fele czy też nie, wjedziesz przy dużej prędkości w przejebaną dziurę to i tak będziesz musiał prostować albo kupić nową..

I też pytanie ile rocznie robisz km bo jeśli dużo to nie będziesz miał dużego komfortu na niskim profilu.

Ja się zdecydowałem na 19" 235/35/R19 z tego względu że nie robię wielkich przebiegów 13-15km/rok także będą Trzenia fele do lansu :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: siema , david n , fele kox , a koledzy tak piszą z zazdrości :wink4: ja jezdze na nie ori rs w lecie i prościutkie są , trzeniu miał Mamy i też nie narzekał. Pokój :)

Dawid zwróć dokładnie uwagę na ET żebyś później nie miał problemów.

Bierz śmiało 19" w B7 są w sam raz jak na tą budę, wiadomo że przy nie ORI felgach masz wrażenie że jakaś nie wielka dziura się przytrafi i prostowanie :decayed:

Masz przykład Trzenia jeździł po całej Polsce na 19" MAM i nie prostował ani razu (chyba że coś ukrył przede mną to :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz::decayed:)

Prawda jest taka czy będziesz miał oryginalne fele czy też nie, wjedziesz przy dużej prędkości w przejebaną dziurę to i tak będziesz musiał prostować albo kupić nową..

I też pytanie ile rocznie robisz km bo jeśli dużo to nie będziesz miał dużego komfortu na niskim profilu.

Ja się zdecydowałem na 19" 235/35/R19 z tego względu że nie robię wielkich przebiegów 13-15km/rok także będą Trzenia fele do lansu :decayed: :decayed: :decayed:

Ja bym ma Twoim miejscu Dawid nie kupował 19' z jednego prostego powodu.

Twoje autko, nie oszukujmy się, demonem prędkości nie jest. Wpływa na to również skrzynia która do dynamicznych nie naleźy.

Pamiętam jaka u mnie była róznica między 16' a 18' jak jeszcze nie miałem programu.

Jak założysz 19' to to naprawde nie będzie już w ogóle jeździć...

Ja bym celował na Twoim miejscu w ładne 18'.

A co do Twojej wypowiedzi Pablo to rozumiem że ta róznica w rocznych przebiegach wynika z tego że czasem jedziesz 3 razy w roku do Taawy (13km) a jak jest tłusty rok to szalejesz i jeździsz 4 razy (15km). :polew: :polew: :polew:

Co do felg Trzenia które kupiłeś to podobno nie prostował ich ani razu. Co więcej po 4 spawaniu wpadł na pomysł żeby je wzmocnić blachą od środka. Chodzą słuchy że robili to razem z Mironem. :naughty::decayed: I od tego czasu już nawet nie trzeba ich było co tydzień spawać :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: siema , david n , fele kox , a koledzy tak piszą z zazdrości :wink4: ja jezdze na nie ori rs w lecie i prościutkie są , trzeniu miał Mamy i też nie narzekał. Pokój :)

Dawid zwróć dokładnie uwagę na ET żebyś później nie miał problemów.

Bierz śmiało 19" w B7 są w sam raz jak na tą budę, wiadomo że przy nie ORI felgach masz wrażenie że jakaś nie wielka dziura się przytrafi i prostowanie :decayed:

Masz przykład Trzenia jeździł po całej Polsce na 19" MAM i nie prostował ani razu (chyba że coś ukrył przede mną to :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz::decayed:)

Prawda jest taka czy będziesz miał oryginalne fele czy też nie, wjedziesz przy dużej prędkości w przejebaną dziurę to i tak będziesz musiał prostować albo kupić nową..

I też pytanie ile rocznie robisz km bo jeśli dużo to nie będziesz miał dużego komfortu na niskim profilu.

Ja się zdecydowałem na 19" 235/35/R19 z tego względu że nie robię wielkich przebiegów 13-15km/rok także będą Trzenia fele do lansu :decayed: :decayed: :decayed:

Ja bym ma Twoim miejscu Dawid nie kupował 19' z jednego prostego powodu.

Twoje autko, nie oszukujmy się, demonem prędkości nie jest. Wpływa na to również skrzynia która do dynamicznych nie naleźy.

Pamiętam jaka u mnie była róznica między 16' a 18' jak jeszcze nie miałem programu.

Jak założysz 19' to to naprawde nie będzie już w ogóle jeździć...

Ja bym celował na Twoim miejscu w ładne 18'.

A co do Twojej wypowiedzi Pablo to rozumiem że ta róznica w rocznych przebiegach wynika z tego że czasem jedziesz 3 razy w roku do Taawy (13km) a jak jest tłusty rok to szalejesz i jeździsz 4 razy (15km). :polew: :polew: :polew:

Co do felg Trzenia które kupiłeś to podobno nie prostował ich ani razu. Co więcej po 4 spawaniu wpadł na pomysł żeby je wzmocnić blachą od środka. Chodzą słuchy że robili to razem z Mironem. :naughty::decayed: I od tego czasu już nawet nie trzeba ich było co tydzień spawać :decayed::naughty:

Pingwin ja Ci się nie dziwię że tak "mądrze" się wypowiadasz i robisz takie wielkie przebiegi rocznie bo przecież co chwile musisz jeździć po karczme i rybki czyli tzw. "za***iste przysmaki" bo co byś bez nich zrobił :naughty::polew: :polew: :polew:

Ty powinieneś max 15" zapodać z balonem min. 70 bo nie ma sensu większych szkoda znowu prostować a tak to odłożysz kasę na przysmaki :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu Ci przyznam racje.

Ale na 15' nie mógłbym tak szybko na te przysmaki jeździć :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , ale Ty nie pytałeś czy były spawane tylko czy są proste :gwizdanie:

Pytałem o wszystko odnośnie felg :rant::decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , ale Ty nie pytałeś czy były spawane tylko czy są proste :gwizdanie:

Pytałem o wszystko odnośnie felg :rant::decayed:

:polew:

ale nie mówiłeś że chodzi o te konkretnie.

Trzeniu cały czas Ci mówił o 17' :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , ale Ty nie pytałeś czy były spawane tylko czy są proste :gwizdanie:

Pytałem o wszystko odnośnie felg :rant::decayed:

:polew:

ale nie mówiłeś że chodzi o te konkretnie.

Trzeniu cały czas Ci mówił o 17' :decayed::naughty:

:wallbash: cholera i znowu tego Trzenia nie zrozumiałem ;(

:decayed::polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:58_________________________________________________A tutaj fotki z przymiarki i późniejszej jazdy po krk (wielkie progi) aby sprawdzić czy nie obcierają przy tym zawiasie :decayed:

Fele mają 8.5" szerokości a nie 8" Trzeniu i przy oponie 245/35/R19 nie było już luzu od wahaczy i nie było by jazdy a nie chciałem dystansów zakładać bo wtedy fele by już wystawały.

Dlatego zajebałem fele od M5 na których były oponki 235/35/R19 od Sokoła :good: i je przełożyłem na Trzenkowskie i już wszystko było spasowane, fele leżą idealnie nie wystają ani nie są schowane jak Ori 16" :)

Kamil kasa będzie nie długo za oponki bo się zbiera powolutku :wink4::decayed:

83984385.jpg

85475343.jpg

Fotki słabej jakości bo robione N73 a fele w ch***j brudne bo pan kapitan bomba nie raczył już ich umyć i przygotować do sprzedaży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Co do tych felg to pogadamy jutro bo ide chlac. :decayed:

Wroclem wlasnie z fabryki mrozonek w tarnowie - wychodzilem na pole zeby sie zagrzac :disgust: 9h przy kompie na -10st. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz się że ich nie umyłem bo cena poszłaby z 300 do góry :gwizdanie:

:polew::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...