Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy tam o telefonach a ja znowu dorzucam do garazu A4, ide w slady Cubra i lykam dzisiaj B7 3.0TDi :naughty:

avancik :good:

może z forum :cool1:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wy tam o telefonach a ja znowu dorzucam do garazu A4, ide w slady Cubra i lykam dzisiaj B7 3.0TDi :naughty:

avancik :good:

no to pochwal sie co to zakupujesz :gwizdanie: a pytanie Beta sie znudziła ?

Opublikowano

Irko graty, pokaz cos wymodzil z ta audina

Opublikowano

wy tam o telefonach a ja znowu dorzucam do garazu A4, ide w slady Cubra i lykam dzisiaj B7 3.0TDi :naughty:

avancik :good:

no to pochwal sie co to zakupujesz :gwizdanie: a pytanie Beta sie znudziła ?

Pewnie dla zony :)

Opublikowano

Waski kupilem przetwornice za 145pln z przesylka p+l :)

Opublikowano

no nie wiem dla kogo jeszcze, beta sie nie znudzila i to glowna furmanka, nie mam sie jeszcze czym chwalic bo jade wieczorem ogladac ale jestem na tak bo co dwie fury to nie jedna, sa dwie opcje albo A3 albo ta A4 ale sklaniam sie ku A4 bo to inna liga auta a ceny podobne, szalu nie ma podobno w wypasie, tam jakas skora ale nie ma xenonow ;p

Opublikowano

tam jakas skora ale nie ma xenonow

W b7 3.0 TDI brak zenona :blink::shocked:
Opublikowano

tez sie zdziwilem, ale rzeczywiscie dosyc duzo jest takich :)[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:00_________________________________________________Pablo podobno tak wygladalo mieszkanie po przeszukanku :polew:1265579415_by_mmvenez_500.jpg

Opublikowano

Popatrz nawet butów nie wyczyscili,tyle piachu naniesli :angry:

Opublikowano

Waski kupilem przetwornice za 145pln z przesylka p+l :)

Oby dobre :wink4:
Opublikowano

Waski kupilem przetwornice za 145pln z przesylka p+l :)

Oby dobre :wink4:

chlop pisal ze sprawne, zobaczymy

Opublikowano

Pablo siedzi ? :mysli::przebiegly:

Opublikowano

Pablo siedzi ? :mysli::przebiegly:

już nie , ale głośniej pierdzi :decayed:

Opublikowano

Pablo siedzi ? :mysli::przebiegly:

Kupiła chlopina jakies fajne fele,a koles co mu sprzedał te 19 zgłosił zaginiecie :decayed::polew:
Opublikowano

teraz juz nie pierdzi a robi psyyyk :polew: :polew:

Opublikowano

teraz juz nie pierdzi a robi psyyyk :polew: :polew:

albo : puuuuuu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo siedzi ? :mysli::przebiegly:

Kupiła chlopina jakies fajne fele,a koles co mu sprzedał te 19 zgłosił zaginiecie :decayed::polew:

CO ZA ŁAJZA :naughty:
Opublikowano

bardzo mało aut z włoch ma xenony.

Opublikowano

twierdzicie że teraz PABLO jest w stanie zrobić tak?

dupak.jpg

Opublikowano

:hi: :hi:

alescie upisali..

N 6310i rozwala wszystkie telefony :kox: jeszcze mi troche posluzy :decayed:

twierdzicie że teraz PABLO jest w stanie zrobić tak?

dupak.jpg

Tylko zeby tam GPS'a nie znalazl :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.