Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a wie ktoś jaka jest elastyczność silników 1.9 2.0 2.5 i 3.0 na 3 i 4 biegu? Bo chciałbym porównać a nie mam skąd wziąć danych na ten temat. Może jest jakaś stronka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nex ja piszę o elastyce a nie od ilu do ilu można jechać na 4 :decayed:

jedz przy 90 na 5 biegu , ja też na takim i zobaczymy czy nie będziesz musiał zmienić biegu na niższy żeby iść równo :wink4:

Trzeniu zgadza się ale to inny moment więc nie porównujmy tego :wink4:

siemian japa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja dlatego tak szybko jeżdze bo mi się cały czas wydaje że auto się pali i jadąc szybko pęd powietrza je ugasi :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To maly test TDI vs PB elastycznosc na 4 biegu od 5 tys obr :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ogledzinach z Ogrem i krotkiej przejazdzce doszedlem do wniosku, ze chooya z A4... takie auta juz chyba nie dla mnie, poczekam jednak na cos na sterydach, wyzszego i raczej mocniejszego bo osobowka mnie juz chyba niczym nie zaskoczy a jednak wolalbym kupic cos co mnie bedzie choc troche cieszylo chocby przez chwile :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolalbym kupic cos co mnie bedzie choc troche cieszylo chocby przez chwile :decayed

http://

wolalbym kupic cos co mnie bedzie choc troche cieszylo chocby przez chwile :decayed

Moze by cieszyla chwile dłuzej :decayed:

www.postimage.org/image.php?v=TseHGCr]http://s2.postimage.org/eHGCr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty: :decayed

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: by MTM :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, pierwsza noc na pewno bym przespal w garazu :decayed:

Nie wiem czy bys sie wyspal :decayed:

Irek , co zakupowywujesz?

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

:polew::decayed:powiedzial ten co ma 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina w pojaciu Trzenia.Nigdy nie wiesz co sie sp***doli w trasie :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron znowu przepisujesz teksty z Krakowskich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no Trzeń nie gadaj , bo 2 litrowa benzyna spali z ok 9 l , a 2 l diesel z ok 6 l , to o 1/3 mniej

Ale weź pod uwage że diesle bądz co bądz są bardziej usterkowe, bardziej czułe na jakość paliwa i częsci ekploatacyjne też się wymienia częsciej więc trzeba to wszystko wliczyć w koszty.

chyba jesteś nie poważny , do mojgo leje w 5 krajach europy ostatnio i nic sie mu nie dzieje a skąd mam wiedzieć czy np we francji lałem dobre paliwo , stanąłem na pierwszej stacji , jak tylko zapaliła się rezerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek , co zakupowywujesz?

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

bylem ogladac a4 3.0tdi, przejechalem sie i jakby to powiedziec.... szalu nima :decayed: zlozylem zamowienie na terenowke... jak sie trafi cos mocnego to wtedy kupie bo jak kupilbym to audi to pewnie juz dzisiaj bym zalowal ale chcialbym tez audi tylko jednak Q5 albo Q7, moze byc tez cos ze stajni biemdablju jakis X ewentualnie tuareg, nie spieszy mi sie to cos wyczekam choc nie ukrywam, ze wolalbym juz bo mam kilka wyjazdow w gory, kumpel kupil miesiac temu tuarega 4.2tdi i rakieta jest i szal jest, ku temu bede sie kierowal... a Ty w co celujesz jak sprzedasz rumpla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no Trzeń nie gadaj , bo 2 litrowa benzyna spali z ok 9 l , a 2 l diesel z ok 6 l , to o 1/3 mniej

Ale weź pod uwage że diesle bądz co bądz są bardziej usterkowe, bardziej czułe na jakość paliwa i częsci ekploatacyjne też się wymienia częsciej więc trzeba to wszystko wliczyć w koszty.

chyba jesteś nie poważny , do mojgo leje w 5 krajach europy ostatnio i nic sie mu nie dzieje a skąd mam wiedzieć czy np we francji lałem dobre paliwo , stanąłem na pierwszej stacji , jak tylko zapaliła się rezerwa.

czyli problemy Zielucha, moje, z tego co pamiętam Cubra i jeszcze paru znajomych z wtryskami to czysty przypadek?

Może masz szczęscie poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no Trzeń nie gadaj , bo 2 litrowa benzyna spali z ok 9 l , a 2 l diesel z ok 6 l , to o 1/3 mniej

Ale weź pod uwage że diesle bądz co bądz są bardziej usterkowe, bardziej czułe na jakość paliwa i częsci ekploatacyjne też się wymienia częsciej więc trzeba to wszystko wliczyć w koszty.

chyba jesteś nie poważny , do mojgo leje w 5 krajach europy ostatnio i nic sie mu nie dzieje a skąd mam wiedzieć czy np we francji lałem dobre paliwo , stanąłem na pierwszej stacji , jak tylko zapaliła się rezerwa.

Może masz szczęscie poprostu

Albo wam go brakowało :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz szczęscie poprostu

albo Ty masz pecha i przynosisz go innym :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek , co zakupowywujesz?

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

bylem ogladac a4 3.0tdi, przejechalem sie i jakby to powiedziec.... szalu nima :decayed: zlozylem zamowienie na terenowke... jak sie trafi cos mocnego to wtedy kupie bo jak kupilbym to audi to pewnie juz dzisiaj bym zalowal ale chcialbym tez audi tylko jednak Q5 albo Q7, moze byc tez cos ze stajni biemdablju jakis X ewentualnie tuareg, nie spieszy mi sie to cos wyczekam choc nie ukrywam, ze wolalbym juz bo mam kilka wyjazdow w gory, kumpel kupil miesiac temu tuarega 4.2tdi i rakieta jest i szal jest, ku temu bede sie kierowal... a Ty w co celujesz jak sprzedasz rumpla?

tuarega polecam , ale 5.0 tdi , mamuska ma 2.5 tdi , to nie jedzie wogóle, a weź tu namów mame na chipsa , jak ona to kojarzy tylko z laysami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...