Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Irek , co zakupowywujesz?

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

bylem ogladac a4 3.0tdi, przejechalem sie i jakby to powiedziec.... szalu nima :decayed: zlozylem zamowienie na terenowke... jak sie trafi cos mocnego to wtedy kupie bo jak kupilbym to audi to pewnie juz dzisiaj bym zalowal ale chcialbym tez audi tylko jednak Q5 albo Q7, moze byc tez cos ze stajni biemdablju jakis X ewentualnie tuareg, nie spieszy mi sie to cos wyczekam choc nie ukrywam, ze wolalbym juz bo mam kilka wyjazdow w gory, kumpel kupil miesiac temu tuarega 4.2tdi i rakieta jest i szal jest, ku temu bede sie kierowal... a Ty w co celujesz jak sprzedasz rumpla?

tuarega polecam , ale 5.0 tdi , mamuska ma 2.5 tdi , to nie jedzie wogóle, a weź tu namów mame na chipsa , jak ona to kojarzy tylko z laysami

Noo 5.0tdi v10 robi robote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Irko , nie pchaj się w 5.0.

Na kawalerskim Cubera , Paweł który pracuje u Bełta mówił że jak to uto przyjezdza to naprawa idzie w 10 tysięcy.

Ponoć bardzo awaryjne a części za***iście drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek , co zakupowywujesz?

Jakbyś chciał trochę adrenaliny to sprzedaje swoje 2.5 :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

bylem ogladac a4 3.0tdi, przejechalem sie i jakby to powiedziec.... szalu nima :decayed: zlozylem zamowienie na terenowke... jak sie trafi cos mocnego to wtedy kupie bo jak kupilbym to audi to pewnie juz dzisiaj bym zalowal ale chcialbym tez audi tylko jednak Q5 albo Q7, moze byc tez cos ze stajni biemdablju jakis X ewentualnie tuareg, nie spieszy mi sie to cos wyczekam choc nie ukrywam, ze wolalbym juz bo mam kilka wyjazdow w gory, kumpel kupil miesiac temu tuarega 4.2tdi i rakieta jest i szal jest, ku temu bede sie kierowal... a Ty w co celujesz jak sprzedasz rumpla?

tuarega polecam , ale 5.0 tdi , mamuska ma 2.5 tdi , to nie jedzie wogóle, a weź tu namów mame na chipsa , jak ona to kojarzy tylko z laysami

Noo 5.0tdi v10 robi robote :kox:

ciąga boeinga nawet :)

no Pany nie mówcie mi , że diesel potrzebuje większego serwisu, bo ja tylko oleum zmieiam , czasem klocki i rozrząd i mam usmiech na twarzy jak jestem na stacji, zawsze jeżdziłem dieslami , no ok teraz mam suzi vitke do lasu , ale ona pali 50 zł na godzine :>

[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:50_________________________________________________

Irko , nie pchaj się w 5.0.

Na kawalerskim Cubera , Paweł który pracuje u Bełta mówił że jak to uto przyjezdza to naprawa idzie w 10 tysięcy.

Ponoć bardzo awaryjne a części za***iście drogie

heheh no jak ktos ma na takie cudo , to i ma na serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz. niezaleznie czy idziesz do lasu z autem czy bez to idzie Ci 50zł na godzine :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry znajomy taty jest kierownikiem serwisu mercedesa w sosnowcu. Namawiał tate na jakieś nowsze autko ale mówił żeby mimo że tyle jezdzi (ok. 80 kkm) to żeby kupił benzyne. Najkorzystniej wychodzi 2.0 beznyna kompressor (czyli to co mamy teraz) bo jak jakikolwiek cdi-k przyjezdza na zwykły przegląd to faktura rzadko nie przekracza 5000zł bo tam zawsze coś się pier**li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Chopy napiszcie gdzie w Kraku lub okolicy mogę sprawdzić używaną turbinę, koles oferuje za 580 zł i jak pisze igła.

Za 580zł nie moze byc igła :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo jest z Krakowa więc na ma problemu z zwrotem jak coś by było nie halo, moja gwiżdże a to jest żenujące.

A ta za 580zł bedzie smigac miesiac a potem kipnie i co wtedy?Poszukaj na forum info do sprawdzonych sprzedawców T i zakup porzadna turbine :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawdzi to chociaż będzie widac w jakim stanie jest, kupiłem jedną na allegro jako nową za 1400 zł i efekty są już widoczne a sprzedawca się zarzekał że turbo nowe jak go skarbówką postraszyłem więc wole kupić używkę niech pohula 1,5 roku i styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry znajomy taty jest kierownikiem serwisu mercedesa w sosnowcu. Namawiał tate na jakieś nowsze autko ale mówił żeby mimo że tyle jezdzi (ok. 80 kkm) to żeby kupił benzyne. Najkorzystniej wychodzi 2.0 beznyna kompressor (czyli to co mamy teraz) bo jak jakikolwiek cdi-k przyjezdza na zwykły przegląd to faktura rzadko nie przekracza 5000zł bo tam zawsze coś się pier***i.

ale co sie dziwisz to mercedes a , nie audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do walki diesel/benzyna to nie ma jasnego zwycięscy

jak jeżdze dużo dieslem to mi brakuje benzyny, jak pojezdze dużo benzyno to brakuje diesla i tak w kółko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat słyszałem, tak czy siak jak będę kupował uzywkę to musze ją sprawdzić gdzieś wole dołożyć 1,5 stówki za sprawdzenie - strzelam, niż kombinowac znowu koles ma dwie turbinki do AWX, ceny są różne na allegro od 500 do 1000 zł.[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:28_________________________________________________Są zwolennicy jednego i drugiego, podobnie jak automatów i manualnych skrzyni ja osobiście wole manual.

Wracają do pytania wiecie gdzie można sprawdzić turbinkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...