Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:)
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do jutra i tak się nie zgodzi :)

Opublikowano

no ale jak jestes niemal pewny wyniku to w czym problem bedziesz mial akurat 500pln na te wydatki

Bądź jutro to będzie ciekawie a nie po to żeby się ścigać o kasę, jak chcesz o kasę to jedz na rybitwy

Opublikowano

eee to szkoda mi klawiatury, jakbys Pablo znalazl jaja i zmienil zdanie to wiesz gdzie mnie szukac :)

Opublikowano

To co panowie niech ktoś weźmie kamerę bo będzie co potem oglądać a szykują się inne ciekawe pojedynki z innych klubów :naughty:

Tylko cholera żeby nie lało bo będzie większa frekwencja :)

o której i w którym miejscu tak żeby się nie szukać

Opublikowano

eee to szkoda mi klawiatury, jakbys Pablo znalazl jaja i zmienil zdanie to wiesz gdzie mnie szukac :)

No widzisz boisz się :naughty:

Ja mogę się ścigać na takich zasadach jak ustaliliśmy na początku :wink4:

Opublikowano

nikt nic nie ustalal

Ja podaje moje warunki i juz podoba Ci sie to dajemy nie tos PIPA i juz

Opublikowano

To co panowie niech ktoś weźmie kamerę bo będzie co potem oglądać a szykują się inne ciekawe pojedynki z innych klubów :naughty:

Tylko cholera żeby nie lało bo będzie większa frekwencja :)

o której i w którym miejscu tak żeby się nie szukać

Bora Komorowskiego przy realu (dawny geant) na parkingu reala od strony stacji BP ja będę przed ok 22:30 - 23:00 wtedy się wszyscy zjeżdżają.

Opublikowano
  • Autor

Jutro jak zwykle bedzie WRC czyli Wieś Robi Cuda i nic ciekawego nie będzie :cool1:

ps.Kerczi, wsiade Ja z Zieluchem do Pabla + jeszcze ktos na doczepkę i wagowo będzie oki wtedy sie scigajcie :naughty:

Opublikowano

Jutro jak zwykle bedzie WRC czyli Wieś Robi Cuda i nic ciekawego nie będzie :cool1:

ps.Kerczi, wsiade Ja z Zieluchem do Pabla + jeszcze ktos na doczepkę i wagowo będzie oki wtedy sie scigajcie :naughty:

Ale on nic nie wspomniał żeby ktoś do mnie wsiadał :polew:

Opublikowano

Jutro jak zwykle bedzie WRC czyli Wieś Robi Cuda i nic ciekawego nie będzie :cool1:

ps.Kerczi, wsiade Ja z Zieluchem do Pabla + jeszcze ktos na doczepkę i wagowo będzie oki wtedy sie scigajcie :naughty:

człowieku życie Ci niemiłe... :decayed: :decayed: :decayed: Ty jesteś głową rodziny... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo Ale Ty marudziłes ze masz 19stki i że to nie feer jak On ma 18stki..... no to teraz Pablo popatrzmy w drugą strone :naughty:

ps. Siemian to fakt po głębszej analizie kogoś innego wsadzimy na moje miejsce :polew:

Opublikowano

nie spoko, niech zostanie ta waga, wkoncu mam wiekszy moment obrotowy :polew: :polew: :polew: jak to w dieslu

skoro jest pewien to nie wiem w czym problem :)

Opublikowano

Pablo Ale Ty marudziłes ze masz 19stki i że to nie feer jak On ma 18stki..... no to teraz Pablo popatrzmy w drugą strone :naughty:

Dobra już nie będę marudził i głowy zawracał tymi 19"kami :decayed:

Cholera Krakowskie znowu ożyły :polew:

Opublikowano

a wiesz jak ozyja jak sie zalozymy???

Wiesz jaka jutro frekwencja???

Opublikowano

Pablo Ale Ty marudziłes ze masz 19stki i że to nie feer jak On ma 18stki..... no to teraz Pablo popatrzmy w drugą strone :naughty:

Dobra już nie będę marudził i głowy zawracał tymi 19"kami :decayed:

Cholera Krakowskie znowu ożyły :polew:

Wazne ze piszczy.. JAK FAJNIE :decayed::polew:

Opublikowano

a wiesz jak ozyja jak sie zalozymy???

Wiesz jaka jutro frekwencja???

No zaraz kolejne 10 stron dojdzie jak się założymy :polew:

Opublikowano

eee ide spac, jak cos to wiesz gdzie mnie szukac.

Dobranoc :hi:

Opublikowano

eee ide spac, jak cos to wiesz gdzie mnie szukac.

Dobranoc :hi:

Ty wiesz gdzie mnie szukać o podanej porze, jutro mnie nie będzie na forum bo w pracy jestem a później i tak będę na Bora.

Przesmak tego co będzie jutro :polew:http://dragtimes.info/en/gallery/video/

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

eee ide spac, jak cos to wiesz gdzie mnie szukac.

Dobranoc :hi:

Ty wiesz gdzie mnie szukać o podanej porze, jutro mnie nie będzie na forum bo w pracy jestem a później i tak będę na Bora.

Przesmak tego co będzie jutro :polew:http://dragtimes.info/en/gallery/video/

:kox: :kox: :kox:

Pablo

łykaj kasę i zainwestuj jutro szybko w jakegoś moda z czipem a wieczorem się może zwróci :naughty:

gorzej jak Kerczi też na to wpadnie i podjadą na Bora dwa draxtery z gołą blachą w środku metrową butla z NOS-em

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.