Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wieczorową porą :decayed:

widze ze reszta na bora :cool1:

ano na bora byliśmy, ale zaczęło padać i trzeba było jechać do domu ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czyli jak zwykle kiszka :wink4:

Opublikowano

życie :naughty: Nie pozstaje nic jak uderzyć w miasto :rolleyes:

Opublikowano

Siemanko wieczorową porą :decayed:

widze ze reszta na bora :cool1:

ano na bora byliśmy, ale zaczęło padać i trzeba było jechać do domu ;)

Później przestało padać i zaczęła się jazda, gość w S6 2.7 BIT allroad twierdził że ma 310KM, ścigał się z gościem w S4 B5 w avancie to dostał baty od S4.

Wcześniej jak się zrobiło luźniej na parkingu gostek w Nissanie 200SX driftował po parkingu razem z E46 328i wokół koszyka z reala, było ciekawie :naughty:

Ja ścigałem się z gościem od A3 2.0TDI seria 140KM, był na 18" i mu odjechałem powyżej 100km/h :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Gasimy :kox:

Opublikowano

Kerczi gdzieś był wczoraj :?::!:

Pablo czekał na Ciebie :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

Nex tu nie chodzi o kase tylko o fakt, skoro jest pewny to w czym problem...ja sie zalozylem o kase tylko dla sprawdzenia tej pewnosci pabla...a kasa ktora wygram (jesli to bede ja) pojdzie wlasnie na serwer klubowy.

Gdyby powiedzial wiesz jednak nie jestem przekonany i 500pln to duzo dla mnie to nie byloby tematu scignelibysmy sie o flaszke, dla mnie 500 zł to tez duzo i nie wiem jakim prawem osadzasz to czy duzo czy nie...

:good: :good: :good:
Opublikowano

Ja ścigałem się z gościem od A3 2.0TDI seria 140KM, był na 18" i mu odjechałem powyżej 100km/h :gwizdanie:

no i good, to tym bardziej już wiesz że objedziesz B7 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a łyżka na to : Niemozliwe :wink4:

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Nex tu nie chodzi o kase tylko o fakt, skoro jest pewny to w czym problem...ja sie zalozylem o kase tylko dla sprawdzenia tej pewnosci pabla...a kasa ktora wygram (jesli to bede ja) pojdzie wlasnie na serwer klubowy.

Gdyby powiedzial wiesz jednak nie jestem przekonany i 500pln to duzo dla mnie to nie byloby tematu scignelibysmy sie o flaszke, dla mnie 500 zł to tez duzo i nie wiem jakim prawem osadzasz to czy duzo czy nie...

:good: :good: :good:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 13:04_________________________________________________

Siemanko wieczorową porą :decayed:

widze ze reszta na bora :cool1:

miał○es rację :thumbdown::sick3:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 13:04_________________________________________________

Siemanko wieczorową porą :decayed:

widze ze reszta na bora :cool1:

ano na bora byliśmy, ale zaczęło padać i trzeba było jechać do domu ;)

Później przestało padać i zaczęła się jazda, gość w S6 2.7 BIT allroad twierdził że ma 310KM, ścigał się z gościem w S4 B5 w avancie to dostał baty od S4.

Wcześniej jak się zrobiło luźniej na parkingu gostek w Nissanie 200SX driftował po parkingu razem z E46 328i wokół koszyka z reala, było ciekawie :naughty:

Ja ścigałem się z gościem od A3 2.0TDI seria 140KM, był na 18" i mu odjechałem powyżej 100km/h :gwizdanie:

nie do wiary

Opublikowano

dzisiaj auto idzie do lakiernika. A teraz wygląda tak:

z1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siemian,

Z g... cacy i tak nie zrobisz :gwizdanie: :tongue4: zainwestuj lepiej w system przeciw pożarowy :naughty:

ps. lepiej było by z grillem od S-line wedle mnie

Opublikowano

ja chciałem s4 i nawet nie wiesz jak cięzko było taki znaleźć...

Opublikowano

W BB wszyscy przerabiaja TDI na wersje S/RS :kox::decayed: cos o tym wiem bo mialem auto z BB :gwizdanie:

Opublikowano

znaczek s4 zniknie oczywiście z grilla tylko jeszcze musze sie zastanowić co zrobić z mocowaniem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.