Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale za***ista pogoda dzisiaj :kox:

Siemian zostaw ten czarny kolor bo teraz lepiej wygląda, maskę carbon zapodaj i będzie git :decayed: :decayed: :decayed:

Teraz będzie :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaaa... a Kerciz by pewnie powiedział żeby reszte polakierować na czarno jak mam już zderzak w jedynym właściwym kolorze... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian, Jedyny właściwy kolor to Czarny :naughty:

Opublikowano

Kerczi gdzieś był wczoraj :?::!:

Pablo czekał na Ciebie :naughty:

jarko wydygałem :)

Dokladnie Siemian nie musze powtarzac ze w koncu chociaz w czesci masz cos senswnego w tym aucie...kolor zderzaka...macie juz z Przemianem kilka czesci o fajnym kolorze to moze zrobcie jedna calosc...

Opublikowano

czerwony albo nagaro blue są najlepsze :cool1:

nie chce ktoś przejąć leasingu mojej bety ? bo po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego :)

Opublikowano

przeciez masz B2 :tongue4:

Opublikowano

No właśnie wyrezaj i będziesz miał zapierdalacza :naughty:

Opublikowano

Siemian, Jedyny właściwy kolor to Czarny :naughty:

E tam :) co mają powiedzieć daltoniści :naughty:
Opublikowano

czerwony albo nagaro blue są najlepsze

DOKLADNIE!!! Jestem na etapie poszukiwan czerwonej B6 :naughty:

bedzie mi pasowala do szpilek :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 20:08_________________________________________________znowu cos pokrecilam z cytowaniem :gwizdanie:
Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

przeciez masz B2 :tongue4:

b2 zrobię, ale to będzie auto do upalania w weekendy

a ja chce na co dzień, coś co będzie też komfortowe

zresztą już się napaliłem

a jak coś chce to i tak to będę miał, tylko musze się pozbyć bety

Opublikowano

po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego :)

miałeś S3 :naughty:

Opublikowano

po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego :)

miałeś S3 :naughty:

i tęsknie za takim autem

tylko tym razem inna marka

Opublikowano

po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego :)

miałeś S3 :naughty:

i tęsknie za takim autem

tylko tym razem inna marka

M3?

Opublikowano

po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego :)

miałeś S3 :naughty:

i tęsknie za takim autem

tylko tym razem inna marka

M3?

tak, auto jest mega :kox:

bmw3series12e46.jpg

Opublikowano

piękne zdjęcie :kox: autko tez :good:

Opublikowano

ku..wa prorok :)

Opublikowano

ku..wa prorok :)

NIE Bartek :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 22:16_________________________________________________

:hi:

Pany obleci ?? Lampy dotarły :decayed:

iaUSS.jpg

PUJzi.jpg

Abf50.jpg

bardzo ciekawe ,gdzie kupowałeś
Opublikowano

ku..wa prorok :)

NIE Bartek :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 22:16_________________________________________________

:hi:

Pany obleci ?? Lampy dotarły :decayed:

iaUSS.jpg

PUJzi.jpg

Abf50.jpg

bardzo ciekawe ,gdzie kupowałeś

Dectane.de model lamp RA16LR

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.