Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: Pancie po ciezkim dniu :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:29_________________________________________________p.s. Robert, lusterka robia robote aczkolwiek przy tych zdjeciach troche zlewaja sie z niebieskim...

ALE na żywo są :kox: a zdjęcia tak zrobiłem dal pamiątki byle jakim aparatem ,młody na prawym fotelu był i się cieszył :) [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:46_________________________________________________szukam busa lub autobusu na 50 osób na lipiec do przewozu gości weselnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: Pancie po ciezkim dniu :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:29_________________________________________________p.s. Robert, lusterka robia robote aczkolwiek przy tych zdjeciach troche zlewaja sie z niebieskim...

ALE na żywo są :kox: a zdjęcia tak zrobiłem dal pamiątki byle jakim aparatem ,młody na prawym fotelu był i się cieszył :) [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:46_________________________________________________szukam busa lub autobusu na 50 osób na lipiec do przewozu gości weselnych

Gosc od 530d co przyjdize po turbo wozi ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyla stara butelke. Podniosla, otarla z brudu, a tu wyskakuje Duszek. - Panienka pyta: Czy bede miala trzy zyczenia? - Duszek: Nie, przykro MI ale ja jestem duszek spelniajacy tylko jedno zyczenie. - Panienka bez wahania: To prosze o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mape? Chce, zeby te Wszystkie kraje przestaly ze soba walczyc, i zeby Zydzi i Arabowie pokochali sie miedzy soba i zeby kochali Amerykanów i odwrotnie i zeby wszyscy tam zyli w pokoju I harmonii. - Duszek popatrzyl na mape i mówi: Kobieto badz rozsadna, te kraje sie bija i nienawidza do tysiecy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce tez nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie az tak dobry. Nie sadze zebym mógl to zrobic. Pomysl i daj jakies sensowne zyczenie... - Panienka pomyslala przez chwile i mówi: No dobrze, przez cale zycie chcialam spotkac wlasciwego mezczyzne, zeby wyjsc za niego za maz. Wiesz, takiego który bedzie mnie kochal szanowal, bronil, dobrze zarabial i oddawal pieniadze, nie pil, nie palil, pomagal przy dzieciach, w gotowaniu i sprzataniu, byl swietny w lózku, byl wierny i nie patrzyl tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam zyczenie...... - Duszek westchnal gleboko i powiedzial: k**wa pokaz mi jeszcze raz te mape...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyla stara butelke. Podniosla, otarla z brudu, a tu wyskakuje Duszek. - Panienka pyta: Czy bede miala trzy zyczenia? - Duszek: Nie, przykro MI ale ja jestem duszek spelniajacy tylko jedno zyczenie. - Panienka bez wahania: To prosze o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mape? Chce, zeby te Wszystkie kraje przestaly ze soba walczyc, i zeby Zydzi i Arabowie pokochali sie miedzy soba i zeby kochali Amerykanów i odwrotnie i zeby wszyscy tam zyli w pokoju I harmonii. - Duszek popatrzyl na mape i mówi: Kobieto badz rozsadna, te kraje sie bija i nienawidza do tysiecy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce tez nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie az tak dobry. Nie sadze zebym mógl to zrobic. Pomysl i daj jakies sensowne zyczenie... - Panienka pomyslala przez chwile i mówi: No dobrze, przez cale zycie chcialam spotkac wlasciwego mezczyzne, zeby wyjsc za niego za maz. Wiesz, takiego który bedzie mnie kochal szanowal, bronil, dobrze zarabial i oddawal pieniadze, nie pil, nie palil, pomagal przy dzieciach, w gotowaniu i sprzataniu, byl swietny w lózku, byl wierny i nie patrzyl tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam zyczenie...... - Duszek westchnal gleboko i powiedzial: ku***a pokaz mi jeszcze raz te mape...

Znam w innej wersji z mostem i właśnie z pokojem na Bliskim Wschodzie. Nie mniej jednak w każdej wersji jest tak samo dobre... :decayed:

P.S. Gdyby komus proponowano kiedys pobyt w Myślenickim szpitalu to wiejcie, musiałem wypisać moją z małym na własne żadanie bo mi nie pozwolili zobaczyć małego przez tydzień bo higiena ale jak w piątek robotnicy zaczynali remont i robili slalom między wózeczkami z noworodkami i wisieli nad nimi na drabinach to jest ok wtedy higiena jest zachowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyla stara butelke. Podniosla, otarla z brudu, a tu wyskakuje Duszek. - Panienka pyta: Czy bede miala trzy zyczenia? - Duszek: Nie, przykro MI ale ja jestem duszek spelniajacy tylko jedno zyczenie. - Panienka bez wahania: To prosze o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mape? Chce, zeby te Wszystkie kraje przestaly ze soba walczyc, i zeby Zydzi i Arabowie pokochali sie miedzy soba i zeby kochali Amerykanów i odwrotnie i zeby wszyscy tam zyli w pokoju I harmonii. - Duszek popatrzyl na mape i mówi: Kobieto badz rozsadna, te kraje sie bija i nienawidza do tysiecy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce tez nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie az tak dobry. Nie sadze zebym mógl to zrobic. Pomysl i daj jakies sensowne zyczenie... - Panienka pomyslala przez chwile i mówi: No dobrze, przez cale zycie chcialam spotkac wlasciwego mezczyzne, zeby wyjsc za niego za maz. Wiesz, takiego który bedzie mnie kochal szanowal, bronil, dobrze zarabial i oddawal pieniadze, nie pil, nie palil, pomagal przy dzieciach, w gotowaniu i sprzataniu, byl swietny w lózku, byl wierny i nie patrzyl tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam zyczenie...... - Duszek westchnal gleboko i powiedzial: ku***a pokaz mi jeszcze raz te mape...

a nie było krótszego :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...Waski byl.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 19:06_________________________________________________Krzychu, Kadetem tera!

Krzychu Kadetem teraz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 19:13_________________________________________________Tomek wpadnij dzisiaj na spota A6 pod Reala (Geant) o 20:00 na parkingu wyżej :wink4:

Ja jutro pracuje dlatego u nas mnie nie będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu spokój nanananna.............. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na 18stkach felgach niszczy się bardziej zawieszenie niż na np 16? W 18stce profil 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na 18stkach felgach niszczy się bardziej zawieszenie niż na np 16? W 18stce profil 225/40.

no oczywiście. Mniejszy profil opony = więcej atmosfer = twardsza jazda = zawieszenie dostaje bardziej po pupie bo każdą dziurę amortuzyje w większym stopniu zawieszenie. Opona przy np profilu 55 na 16 calowej feldze bardziej "pochłania" każde nierówności naszych dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na 18stkach felgach niszczy się bardziej zawieszenie niż na np 16? W 18stce profil 225/40.

no oczywiście. Mniejszy profil opony = więcej atmosfer = twardsza jazda = zawieszenie dostaje bardziej po pupie bo każdą dziurę amortuzyje w większym stopniu zawieszenie niż opona przy np profilu 55 na 16 calowej feldze

= poprawianie kapelusza po każdej większej dziurze... :naughty: :naughty: :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...