Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Boseronek a co to za B7mka :decayed:

widziałeś ją nie raz :wink4: nie trudno sie domyślić..... przynajmniej zostane przy tym samym kolorze :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 21:51_________________________________________________ale póki co szukam kupca na swoją, oczywiście środek cały przekładam do b7 bo szkoda mi półskóry, kierownicy, listew i tempomatu :naughty: i teraz będe mógł sobie inwestować w samochód :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda zawsze jest dobra, trzeba się tylko umieć przystosować :naughty:

na pewno wiesz co najlepiej robić w taką pogodę :naughty: :naughty:

_________________________________________________

Robert ledy świecą, błędów nie wywalają, spryski mega :kox:, ale najważniejsze lampy w końcu nie parują, nareszcie :kox: :kox: :kox:

nie ma jak dobrze kitować :polew: :polew: :good: :good:

:wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 22:44_________________________________________________

Ogr wiem co robić w taka pogode, szkolić sie :decayed:

tez chce te żaróweczki ,Robert pamiętasz kiedyś Ci tez załatwiałem :wink4:

taaaaaaaaaaaaa :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 22:44_________________________________________________

pany wezmie ktos vaga na spota?? bo jeszcze nie podlaczalem :a4fan: od zakupu i chcialbym zobaczyc jakie bledy pokaze, bedę bardzo wdzięczny :)

tylko tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problemy z moją a4 AWX 1.9 TDi szukam chętnej osoby która może zrobić logi, to chyba najskuteczniejsza metoda dojścia do tego co jest grane, sam sobie nie poradzę jestem noga w tych sprawach poratujcie:D dzięki

mg.inż.Trzeniek ma pisz do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

daj spokój... wieś jeździ sedanami... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Boseron gratki za mgra były przez tel. a tutaj gratuluje decyzji zmiany autka. Zresztą już kiedyś się zastanawiałeś i radziłem Ci żebyś się nawet nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

oczywiście tylko avant, b7 szczególnie w sedanie mi sie bardzo nie podoba :decayed: pozatym funkcjonalność bagażnika ma znaczenie przy małym dziecku ( wózek troche miejsca zajmuje)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________siemian dzięki, ale nie ciesz sie tak bo czeka nas rezanie to znaczy przereznie z jednego do drugiego tego co robilismy w tamtym roku :decayed: a kto jak kto ale ty sie znasz na tym najlepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

daj spokój... wieś jeździ sedanami... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Taaa chyba wieśniaki którzy mają avanty bo w każdej chwili mogą się dorobić dzieci i muszą mieć większą pakę z tyłu kosztem wyglądu :decayed: :decayed: :decayed: (Bez urazy oczywiście :D)

Sedan rulez :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mg.inż.Trzeniek ma pisz do niego :)

chyba mg Gajwer Trzeniek :decayed: ale pisz do niego On ma wszystko w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat B6 i B7 tylko avant też bym kupił mimo że jestem zwolennikiem sedanów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat B6 i B7 tylko avant też bym kupił mimo że jestem zwolennikiem sedanów :kox:

Na pewno w B6 sedan najlepiej wygląda jak dla mnie, co do B7 to już kwestia gustu i nieskończona wojna za i przeciw :)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 23:06_________________________________________________

mg.inż.Trzeniek ma pisz do niego :)

chyba mg Gajwer Trzeniek :decayed: ale pisz do niego On ma wszystko w domu

A przecież ten kajtek nie ma magistra :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO typy z allroada nie przyszły się przywitać :)

To jak byli w końcu czy się was wystraszyli??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli ale siedzieli w aucie

:shocked: aha... :decayed:

Coście im zrobili wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie kiedys nawet sedany troche podobaly. ale definitywnie przekonalo mnie jedno zdanie "przeciez Pablo ma sedana"

:polew: :polew: :polew: :polew:

poko poko Boseron, jak trzeba będzie chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie kiedys nawet sedany troche podobaly. ale definitywnie przekonalo mnie jedno zdanie "przeciez Pablo ma sedana"

:polew: :polew: :polew: :polew:

Siemian jak bym Cię zobaczył w sedanie to zaraz bym Cię wy***ał przez katapultę i byś wylądował w swojej krainie pingwinów bo hańbę byś tylko przyniósł właścicielom sedanów :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 ładniejszy sedan ale b7 combi to moje zdanie, tył w b7 sedanie wygląda jak w fiacie siena :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 ładniejszy sedan ale b7 combi to moje zdanie, tył w b7 sedanie wygląda jak w fiacie siena :sick3:

A B8?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...