Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio chciałem w PZU kupić za 3,9 i jak zadzwoniłem to Pani się bardzo zdziwiła...

Powiedziałem: prosze Pani ja na kalkulacji wyceny szkody mam czarno na białym napisane że przy przeliczeniach ceny częsci stosujecie kurs euro 3,9 więc ja bym chciał u Was to euro za tyle kupić...

Z jakiego dnia była wycena może wtedy NBP po tyle miało kurs średni[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 13:49_________________________________________________

w mojej drukarni wymienię Ci nawet jeden do jeden pod warunkiem że te złotówki nie będą z Twojej drukarni :decayed:

No zaczynamy ile mam nadrukować mogą być PLN w 500 setkach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemian co jest dla Ciebie faktem i konkretem? Cuber chciał przykładów to mu je daje:

następny avant: :naughty:

http://moto.allegro.pl/item1066232654_100_oryginal_a4_1_9tdi_131_absolutna_igla_alu_pl.html

sedan:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13350206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 maja...

Kurs średni NBP na ten dzien: 4.1735

Skur....yny tak to jest w tych wycenach kurs mają z pupci i cenę części z bangladeszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki jezdziłem przez ostantnie 3 dni taką betką:

Sig02.jpg

Kolega kupił do zabawy a że nie miałem czym jezdzić to sobie pożyczyłem...

Może i dresowóz ale dzwięk i to jak się lata bokami ma mokro... :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 13:56_________________________________________________

siemian co jest dla Ciebie faktem i konkretem? Cuber chciał przykładów to mu je daje:

następny avant: :naughty:

http://moto.allegro.pl/item1066232654_100_oryginal_a4_1_9tdi_131_absolutna_igla_alu_pl.html

sedan:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13350206

brawo :oklaski: :oklaski:

znalazłeś 2 ogłoszenia na tysiące w internecie...

Zobasz sobie nex choćby do tabel średnich cen używanych samochodów...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 13:57_________________________________________________ja z nimi nie walczylem bo zmieściłem się akurat w tej wycenie a i tak musiałem kombinować bo musze mieć faktury za naprawe dla leasingu.

Ale wg. PZU zderzak do a4 b7 kosztuje 221zł a maska 300zł.

Ale debile nacieli się na feldze...

Za felge policzyli mi 1900zł a za tyle to ja mógłbym sobie cały kpl kupić bo to nie ori... co więcej okazało się że felga była prosta a tylko opona się rozcieła.

Gdyby nie to to miałbym kłopot żeby się zmieścić z ksenonani i zderzakiem z eSy

Za opone policzyli mi 550zł bo wyszło im 50% zurzycia (bieżnik 5mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to takie gdybanie nie ma sensu. Ja tylko wiem że jak chciałem kupić E46 2002 rok to w Avancie miałem większy wybór i mogłem kupić o 2 tys. taniej niż sedana, których interesujących nie było dużo, a jak były to była cena. Passata też mogłem kupić 2004 rok Kombi w skórze, navi itd w opolu gdzie byłem oglądać e46, ale passat kombi się mnie nie podoba więc wolałem dołożyć 4 tys i kupić to co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mówie konkretnie o a4. Co do innych aut się nie upieram bo nei wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki jezdziłem przez ostantnie 3 dni taką betką:

Sig02.jpg

Kolega kupił do zabawy a że nie miałem czym jezdzić to sobie pożyczyłem...

Może i dresowóz ale dzwięk i to jak się lata bokami ma mokro... :kox: :kox: :kox: :kox:[br]

Widzę ze jednego jeszcze nie złożyłeś a drugie czeka w kolejce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mówie konkretnie o a4. Co do innych aut się nie upieram bo nei wiem

to chyba kolego się nie zrozumieliśmy bo ja nie mówię konkretnie o a4 tylko o KOMBI, a chodzio mi o mój przykład, dlatego sie upieram przy swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to takie gdybanie nie ma sensu. Ja tylko wiem że jak chciałem kupić E46 2002 rok to w Avancie miałem większy wybór i mogłem kupić o 2 tys. taniej niż sedana, których interesujących nie było dużo, a jak były to była cena. Passata też mogłem kupić 2004 rok Kombi w skórze, navi itd w opolu gdzie byłem oglądać e46, ale passat kombi się mnie nie podoba więc wolałem dołożyć 4 tys i kupić to co chce

to czemu nie kupiłeś e46? Ja jabym miał do wyboru e46 i passka to nawet był się nie zastanawiał...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 14:05_________________________________________________

ale ja mówie konkretnie o a4. Co do innych aut się nie upieram bo nei wiem

to chyba kolego się nie zrozumieliśmy bo ja nie mówię konkretnie o a4 tylko o KOMBI, a chodzio mi o mój przykład, dlatego sie upieram przy swoim

a no to ja mówie o a4 avancie i sedanie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak bym kupił e46 to bym już dawno musiał sprzedać, całe szczęście że nie kupiłem bo nigdzie bym tu nie wyjechał w zimie, no chyba że xd, a przedni napęd ani razu mnie nie zawiódł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt że jak masz jakies górki to tył napęd nie jest ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt że jak masz jakies górki to tył napęd nie jest ciekawy

górzyste tereny, podjazd do mojej miejscowości jest kilometr pod taka górę jak w ojcowie.

Mój dobry kolega miał E60:

http://www.firletka.pl/?p=productsMore&iProduct=115&sName=Granatowe-BMW&PHPSESSID=37bd15971ccf200208b61f388d7edc00

to jego, woził na wesela, miał ją chwile, niedawno sprzedał właśnie z tego powodu, nigdzie nie mógł dojechać po wsiach zimą, co z tego że systemów od zajebania jak nie ruszysz z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt że jak masz jakies górki to tył napęd nie jest ciekawy

górzyste tereny, podjazd do mojej miejscowości jest kilometr pod taka górę jak w olkuszu.

Mój dobry kolega miał E60:

http://www.firletka.pl/?p=productsMore&iProduct=115&sName=Granatowe-BMW&PHPSESSID=37bd15971ccf200208b61f388d7edc00

to jego, woził na wesela, miał ją chwile, niedawno sprzedał właśnie z tego powodu, nigdzie nie mógł dojechać po wsiach zimą, co z tego że systemów od zajebania jak nie ruszysz z miejsca

BMW słynie z tego ze w kazdym modelu ma rozkład mas 50/50% więc w czym problem jak ktoś wie jak gazem i sprzęgłem operować i nie ma łysych kapci to nie widzę problemu ja miałem E46 nie raz nią na nartu jeździłem i nigdy mnie nikt nie wpychał to nie fiat 125 albo majonez ze trochę śniegu i na plaskim nie pojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ludzie z Passatów tak mają że nie przyjmują argumentów, a dyskusja wygląda tak jak wymiana zdań ze ścianą...

Jakis problemik do ludzi z Passatów?? :cool1::mysli::tongue4: :tongue4: :wink4:

[...] jak chciałem kupić E46 2002 rok to w Avancie

a BMW kombi to nie czasem touring??

[...] ale passat kombi się mnie nie podoba więc wolałem dołożyć 4 tys i kupić to co chce

Czyli dołożyłeś żeby kupić to co chcesz a nie dlatego że sedan jest droższy, widocznie nie było nigdzie sedana w dobrej cenie :gwizdanie: :gwizdanie:

A tak z innej beczki to ja w radiu VW beta zatwierdzić kod który wprowadzam wprowadzam, wprowadzanie jest za pomocą 1 2 3 4 a nie bardzo wiem jak zatwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

Ależ Wy macie problemy, nie mogę. Każdy jeździ sobie tym na co ma i co mu się podoba ;] Po temacie.

P.S. Zagłosuje na Ciepłego Jarka w wyborach jak zrobi takie pustki i ciszę na mieście i ulicy jaka jest teraz :D:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...