Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie coś dzisiaj na Bora czy święto? wybiera się ktoś ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie coś dzisiaj na Bora czy święto? wybiera się ktoś ?

Jak tylko nie popada to pewnie tak :) Pytanie czy ktoś będzie - nie wiadomo :) Dzisiaj święto więc każdy wczoraj pewnie zakupił % i mrozi :D

Opublikowano

Będzie coś dzisiaj na Bora czy święto? wybiera się ktoś ?

Jak tylko nie popada to pewnie tak :) Pytanie czy ktoś będzie - nie wiadomo :) Dzisiaj święto więc każdy wczoraj pewnie zakupił % i mrozi :D

Czyli jak nie zaniesie się na deszcz to będziesz ?

Opublikowano

Będzie coś dzisiaj na Bora czy święto? wybiera się ktoś ?

Jak tylko nie popada to pewnie tak :) Pytanie czy ktoś będzie - nie wiadomo :) Dzisiaj święto więc każdy wczoraj pewnie zakupił % i mrozi :D

Czyli jak nie zaniesie się na deszcz to będziesz ?

Nie - ja niestety mrożę od wczoraj:)

Opublikowano

Będzie coś dzisiaj na Bora czy święto? wybiera się ktoś ?

Jak tylko nie popada to pewnie tak :) Pytanie czy ktoś będzie - nie wiadomo :) Dzisiaj święto więc każdy wczoraj pewnie zakupił % i mrozi :D

Czyli jak nie zaniesie się na deszcz to będziesz ?

Nie - ja niestety mrożę od wczoraj:)

To uważaj żebyś sobie czegoś nie odmroził :good:

Opublikowano
  • Autor

Cuber proszę, chciałeś dużą różnicę i takie samo wyposażenie to masz :naughty:. Nawet felgi takie same :D :D

avant:

http://moto.allegro.pl/item1056491780_audi_a4_2003_1_9_tdi_130km_sliczna_niepowtarzalna.html

Widzę ze nie zrozumiałeś tego co napisałem abyś nie pokazywał skrajności :gwizdanie:

dlaczego nie dałes w takim razie np. tego sedana dla porównania z tym Avantem? :naughty:

Sedan http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13429583[/url]

Avant http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13480588

Jedyne co to jest mniejszy wybór sedanów a co za tym idzie znależienie fajnego egzemplarza jest nieco trudniejsze ale to nie znaczy że sedan czy avant tak samo wyposażony będzie miał jak to napisałeś duuużą różnice w cenie :gwizdanie: bo może być zdecydowanie odwrotnie :wink4:

Kończę ten temat bo i tak nie zrozumiesz o co Mi chodzi i się upierasz przy Swoich jak dla mnie mylnych teoriach.To że sedanów jest mniej nie oznacza wcale że są droższe! Bo tak samo jak i sedan tak samo i Avant zadbany bedzie w praktycznie identycznych pieniądzach.

Opublikowano

:hi:

o kurczę mogłem nie poruszać tego tematu bo widzę że ładna się tu zrobiła dyskusja które droższe :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

o kurczę mogłem nie poruszać tego tematu bo widzę że ładna się tu zrobiła dyskusja które droższe :kox:

Pablo, nie chodzi które droższe itd itp

Chodzi że nie koniecznie Avant w tym samym wyposażeniu itd musi być tańszy niż sedan :wink4:

ps. Koniec tematu bo to i tak bezsensu

ps. i Tak Cabriolet jest najdroższy w danym modelu i roku :naughty:

Opublikowano

No Cabriolet to już w ogóle inna półka w takich pieniądzach to można kupić ładną B7ke :naughty:

Opublikowano

nie ma się o co kłócić :hi:

Opublikowano

Ja może podjadę na chwile na Bora jak skończę oglądać Sex'a w kinie :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

siemanko ludzie :hi:

zaplacilem dzis 400NOK czyli jakies 200PLN za zalatanie dziury w oponie :blink:

Opublikowano

dziś to chyba wszyscy piją :kox:

dokładnie wczoraj wyszedłem na jedno piwo i przeciągneło sie do 4 nad ranem :naughty:

odnośnie tematu o sedanach i avantach dodam tylko na koniec ze tak naprawde cena jest uzależniona tylko i wyłącznie od sprzedającego i myśle ze jest prównywalna dla samochodów o podobnych parametrach technicznych i podobnego rocznika z podobnym wyposażeniem.

Opublikowano

nie wiem czy widzieliscie te reklamy, dobre :>

Opublikowano
  • Autor

reklama Merca daje rade :naughty:

ps. Kerczi dzięki za zimną wyborową :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

dzień dobry, znowu pada :disgust:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:siema: Ziomki.

W końcu po pracy :kox:

Karol dzięki za kawkę, postawiła mnie na nogi :cool1::naughty:

Opublikowano
:hi::)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.