Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemian i Pablo wyluzujcie :gwizdanie:

:evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale przecież to tylko żarty... Cuber autko sprzedałeś to jakiś nerwowy się zrobiłeś :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale przecież to tylko żarty... Cuber autko sprzedałeś to jakiś nerwowy się zrobiłeś :polew: :polew: :decayed:

hmmm nerwowy to Ja zaraz mogę być a wobec Ciebie wiesz czym to groźi :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale przecież to tylko żarty... Cuber autko sprzedałeś to jakiś nerwowy się zrobiłeś :polew: :polew: :decayed:

hmmm nerwowy to Ja zaraz mogę być a wobec Ciebie wiesz czym to groźi :naughty: :naughty: :naughty:

wymyjesz mi fure...? :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 17:06_________________________________________________

przypominam Ci Misiu Kolorowy że mam dopiero jednego kropka po zmianie regulaminu :naughty::decayed:

Opublikowano

ale przecież to tylko żarty...

Wyjątkowo głupie żarty :gwizdanie:

Cuber dobrze prawi :good:

BTW Na Bora koszykami cały dzień było zastawiane.

Pewnie ze względu na święto, centrum hadlowe było zamknięte...

Opublikowano

ale przecież to tylko żarty...

Wyjątkowo głupie żarty :gwizdanie:

Cuber dobrze prawi :good:

BTW Na Bora koszykami cały dzień było zastawiane.

Pewnie ze względu na święto, centrum hadlowe było zamknięte...

nie dotyczą Ciebie więc nie wiem po co komentujesz... Mysle że Pablo doskonale wiedział że to są żarty i nie miał nic przeciwko temu żeby się troche poprzekomarzać...Nikt tu ostatnio nic nie pisze to jak troche spamu przybędzie to nikomu się krzywda nie stanie.. Ale widzę że Ty próbujesz być bardziej Papieski niż Papież.. :)

Opublikowano

siemian ostatnio Ci odwala, nie wiem masz mutacje? bo ten czas :naughty:

Opublikowano

nie dotyczą Ciebie więc nie wiem po co komentujesz...

Bo to nie Wasza prywata i każdy ma prawo napisać jak mu się coś nie podoba...

Ale widzę że Ty próbujesz być bardziej Papieski niż Papież.. :)

siemian, nie pie...l :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemian, dla mnie masz dwa kropi w historii i basta :naughty:

nastepny wiesz czym grozi :wink4:

Opublikowano

Siemian, dla mnie masz dwa kropi w historii i basta :naughty:

nastepny wiesz czym grozi :wink4:

Ty dla mnie masz metr pięćdziesiąt wzrostu. Tylko widzisz to nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością :naughty::decayed::wink4:

pytałem Huga i potwierdził że mam jednego kropka więc nie podskakuj :decayed: :decayed:

Opublikowano

ogólnie tu CoŚ OSTATNIO NERWOWO :tongue4:

Opublikowano

ogólnie tu CoŚ OSTATNIO NERWOWO :tongue4:

Przesilenie wiosenne :naughty:

Nadmiar słońca ma swe efekty uboczne :kox:

Opublikowano

ogólnie tu CoŚ OSTATNIO NERWOWO :tongue4:

Przesilenie wiosenne :naughty:

Nadmiar słońca ma swe efekty uboczne :kox:

no chyba :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty dla mnie masz metr pięćdziesiąt wzrostu. Tylko widzisz to nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością :naughty::decayed::wink4:

pytałem Huga i potwierdził że mam jednego kropka więc nie podskakuj :decayed: :decayed:

uciszenie możesz dostać od kopa na jakiś czas :naughty::evil:

poza tym to hamuj się z tym co piszesz i do kogo :gwizdanie:

Opublikowano

PABLO daj mu w ryj mu na spocie i się uspokoi :wink4:

Opublikowano

bry Pany :hi:

mhmmmm jak tu sie zrobiło nerwowo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

eee tam nerwowo :wink4:

Opublikowano

osz kurva , ale klimaty :decayed:

jeszcze tylko brakuje resorówek i klocków lego :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.