Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś może jakieś rabaty na elektoro-narzędziea. Potrzebuje Makite 9227 Cb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko taki burak w TT z jedną rurą mógł sobie taki plafon założyć totalne bezguście :sick3:

Zieluch to ta polerka ? jednak będziesz się za to zabierał o czym gadaliśmy trzymam kciuki jeśli nie wyjdą ci koła to łykam całą recepturę ale raczej kiepsko to widzę czarny to jest przefranca do takich rzeczy obyś nie musiał potem rąsią wszystkiego jechać i tak ;([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________

Tak Tomek gdybym ja miał taki zakład to bym kazał wszystkim płacić za usługę może nie 100zł ale przynajmniej połowę z tego.

no i widzisz Pablo że wszystko zależy od punktu siedzenia a ja mówię gość Cię już powiedzmy zna nie jesteś pierwszy raz zaufa ci że i tak do niego potem przyjedziesz jesteś pierwszy raz nie zna cię więc co ma ryzykować robotę za frajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko taki burak w TT z jedną rurą mógł sobie taki plafon założyć totalne bezguście :sick3:

Zieluch to ta polerka ? jednak będziesz się za to zabierał o czym gadaliśmy trzymam kciuki jeśli nie wyjdą ci koła to łykam całą recepturę ale raczej kiepsko to widzę czarny to jest przefranca do takich rzeczy obyś nie musiał potem rąsią wszystkiego jechać i tak ;([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________

Tak Tomek gdybym ja miał taki zakład to bym kazał wszystkim płacić za usługę może nie 100zł ale przynajmniej połowę z tego.

no i widzisz Pablo że wszystko zależy od punktu siedzenia a ja mówię gość Cię już powiedzmy zna nie jesteś pierwszy raz zaufa ci że i tak do niego potem przyjedziesz jesteś pierwszy raz nie zna cię więc co ma ryzykować robotę za frajer

Tak ale jak wtedy byłem z tym tłumikiem u gościa to pierwszy raz u niego byłem a nic nie zapłaciłem, a później już pojechałem do innego podbić dowód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch to ta polerka ? jednak będziesz się za to zabierał o czym gadaliśmy trzymam kciuki jeśli nie wyjdą ci koła to łykam całą recepturę ale raczej kiepsko to widzę czarny to jest przefranca do takich rzeczy obyś nie musiał potem rąsią wszystkiego jechać i tak

Tak to ta. Na razie kompletuje sprzęt w sumie to zaczynam od polerki, bo wychodzi najdrożej. Kiedy zacznę robić to inna bajka :( ograniczenia funduszowe puki co :( Najpier i tak potrenuje a mamy c2 czarnym :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak wtedy byłem z tym tłumikiem u gościa to pierwszy raz u niego byłem a nic nie zapłaciłem, a później już pojechałem do innego podbić dowód :decayed:

i o to mi właśnie chodzi no i się bidny chłop na tobie sfrajerował a mógł dalej na taborecie przed bramą siedzieć i się drapać po jajcach a tak robota za damski h.....

Tak to ta. Na razie kompletuje sprzęt w sumie to zaczynam od polerki, bo wychodzi najdrożej. Kiedy zacznę robić to inna bajka :( ograniczenia funduszowe puki co :( Najpier i tak potrenuje a mamy c2 czarnym :gwizdanie: :naughty:

no ale chyba przed zimą skończysz kompletować :cool1:

mnie chodzi głównie o krążek i pasty tego jestem ciekaw bo polerę mam bosch-a i nie widzę zasadniczej różnicy między makitą a tą moją może wytrzymałość i to że Bosch już trochę zszedł na psy ale ja nie mam warsztatu i nie poleruję auta codziennie żeby mi zależało na jej niezawodności. A spytam ty to będziesz zawodowo miał zamiar robić ? bo nie wiem czemu ładujesz się w tak drogi sprzęt jeśli masz to robić tylko dla siebie lub może jeszcze kogoś. Nie wiem czy nie sensowniej byłoby kupić roller na sprężone powietrze (jeśli masz kompresor) jest lepszy i bezpieczniejszy (nie popieści jak na mokro) bo ma stały moment przy małych obrotach a elektryczną łatwiej zdusić na małych obrotach a przy większych trzeba uważać żeby gdzieś nie przedobrzyć zwłaszcza na kantach.

Jeśli uda Ci się zrobić czarny na błysk bez mienienia się lakieru w słońcu to łykam recepturę bo tak jak mówiłem u kilku lakierników robiłem auta i na czarnych zawsze był potem ten efekt szwagier też to miał w Suzuki Grand Vitarze a robił w salonie maseczkę :confused4: na taką polerkę only jasne kolory dobrze wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Tomek masz racje i jej nie masz.

Z punktu zakladu to tak wykonuja robote i powinni dostawac jakas kase tylko ze tak, jakby pobierali (czego poprostu nie moga zrobic) to gwarantuje Ci ze Twoja furmanka jaki wiele naszych nie przechodzilaby przegladu z powodu byle bzdury, tak wiec nigdy nie pobieraja oplaty za nie podbity dowod...chyba ze waleczek wykrecaja to inna bajka...

ZIeluch to ja mam kilka bialych do polerki plus moja ciorna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Karol jesteś jutro w galerii? to bym zabrał tą rurę jutro rano do auta bo tak to będę musiał po nią jechać specjalnie przed spotem

:hi: :hi:

Tomek masz racje i jej nie masz.

Z punktu zakladu to tak wykonuja robote i powinni dostawac jakas kase tylko ze tak, jakby pobierali (czego poprostu nie moga zrobic) to gwarantuje Ci ze Twoja furmanka jaki wiele naszych nie przechodzilaby przegladu z powodu byle bzdury, tak wiec nigdy nie pobieraja oplaty za nie podbity dowod...chyba ze waleczek wykrecaja to inna bajka...

ZIeluch to ja mam kilka bialych do polerki plus moja ciorna :)

Mogą wystawia Ci rachunek na 96zł za przegląd negatywny do zniesienia usterek i ponownej kontroli.Masz się na nią stawić w terminie do 30 dni wówczas będzie tylko przegląd uzupełniający. tak to wyglądało jeszcze chyba 2 lata temu jak się przywoziło bita fure i robiło się przegląd tzw, pierwszy w kraju który wyglądał identycznie jak ten zwykły tyle że było więcej papierków (dane VIN opis mas os itd). I tak się robiło bo potrzebny był do urzędu celnego przegląd (musiałeś to zrobić w 7 dni od przekroczenia granicy) tak żeby były właśnie te dane auto mogło nie przejść takiego przeglądu (bo i nie miało prawa jak było nawet lekko draśnięte) ale ważne żeby były potwierdzone dane VIN nr karos. i silnika a to było zrobione nawet jak był negatyw. Gość Cię kroił normalnie za przegląd tzw. pierwszy+dodatkowy (powypadkowy negatywny) potem przyjeżdżałem już zrobionym autem i wystawiał mi drugi dokument że usterki usunięto i pojazd jest dopuszczony do ruchu pod względem technicznym i dopiero wtedy mogłem rejestrować auto.

Przegląd się odbył gość swoje zrobił a to że masz auto nie sprawne to nie jego sprawa nie płaci się za pieczatkę tylko za usługę pytam się ponownie jak ty byłbyś diagnostą brudziłbyś się za frajer wiedząc że powiedzmy połowa takich gości nie wraca i to jest jego strata. To tak jakby do ciebie walili ludzie powiedzmy po projekty reklam siedział byś nad tym po nocach po czym większość brała by taki projekt i szła go robić do konkurencji bo to też jest nagminne w tej branży i dlatego od jakiegoś już czasu biorą za to kaucje zwrotną przy zamówieniu. Auto nie może dostać negatywa za byle głupstwo jak masz wszystko co trzeba sprawne układ kier. ham.zawiecha, oświetl. spaliny , i szyby to musi dostać OK to nie jest wolna amerykanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do sprzętu to jestem raczej zwolennikiem dobrej jakości, A co do samochodów jak będzie dobrze wychodzić to trochę ich jest do zrobienia :D Polerki na kompresor nie chce chociaż mam kompresor. Tomek tak jak pisałem ci Farecla G3 to pasta niby uniwersalna, dość mocno ścierna, jedno etapowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowie i tak i nie, ja jeszcze sie nigdy nie spotkalem z oplata wczesniejsza a bylo troche upierdliwcow.

Moze i nie chcialbym robic tych projektow za frajer tyle ze nie wiem co gorsza, jakbym Cie za projekt kasowal kilka razy a one by Ci sie nie podobaly...

w samochodzie zawsze sie do czegos doczepisz, nie wkurwilbys sie jakby Cie chlop za 96zł odprawił bo w drodze do zakładu przepaliłaby Ci sie postojowka?? albo mialbys zle ustawione swiatla?? ze juz o innych rzeczach nie wspomne?? Jeszcze by Ci z usmiechem powiedzial prosze zaplacic 96pln potem za 200pln mozemy Panu ustawic swiatla i potem jeszcze 96pln zeby sprawdzic Panu autko ponownie...nie dajmy sie zwariowac, auta z fabryki nie wyjezdzaja idealnie a wowczas rzezbiarze z warsztatow mieliby pole do popisu...bo i tak juz rzezbia i maja stawki z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie bardzo :)

Mam dosyć pilną sprawę a mianowicie potrzebuje do mojej Audi przepustnicę bo moja padła :(

Potrzebuje zakupić,może ktoś pomóc?

Nr mojej : 03G 131 501 B

Z góry wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeglądu przerabiałem całkiem niedawno jeszcze ze starym samochodem... na dzień przed końcem ważności przeglądu pojechałem na stacje diagnostyczną. Wszystko było ok oprócz tylnych hamulców. - jedno koło hamowało mocniej niż drugie a ręczny wcale nie działał. Diagnosta wystawił mi tymczasowe dopuszczenie do ruchu - 2 tygodnie na naprawę usterki. Zapłaciłem jak za normalny przegląd + 20 zł za ponowną diagnozę układu hamulcowego ( po naprawie rzecz jasna;) )

edit: żeby nie było OT - to być może się pojawię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , przypominam o jutrzejszym Spocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeglądu przerabiałem całkiem niedawno jeszcze ze starym samochodem... na dzień przed końcem ważności przeglądu pojechałem na stacje diagnostyczną. Wszystko było ok oprócz tylnych hamulców. - jedno koło hamowało mocniej niż drugie a ręczny wcale nie działał. Diagnosta wystawił mi tymczasowe dopuszczenie do ruchu - 2 tygodnie na naprawę usterki. Zapłaciłem jak za normalny przegląd + 20 zł za ponowną diagnozę układu hamulcowego ( po naprawie rzecz jasna;) )

edit: żeby nie było OT - to być może się pojawię;)

To jest zupełnie inna sytuacja bo dostałeś tymczasowe dopuszczenie do ruchu, mnie się jeszcze nie zdarzyło zapłacić jak przegląd był niezrobiony, raz miałem sytuacje że miałem pękniętą szybe jeszcze w tej mojej srebrnej A4 i robiłem przegląd w salonie SEATA i na samym końcu gość mówi że auto ok, ale zaprasza jutro jak wymienię szybę i zmienię postojówki z ledów na zwykłe bo mają być białe a te świecą na siwo, więc mówię że postojówek nie zmienię bo jak włożę zwykłe to będa żółte a nie białe więc też niezgodne z przepisami, a ponadto poprosze Dowód skoro nie zostanie podbity, nie było żadnych problemów ze zwrotem i nikt nie chciał ode mnie ani złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo tak robią. Nie ma co dyskutować czy to dobrze czy nie. Ja bym pobierał opłaty i rozumiem jeśli by pobierali bo ponoszą koszty. Z doświadczenia wiem jednak że nie pobierają gdy nie podbijają i większość się z tym spotkała, więc widocznie taka jest niepisana zasada i większość tak postępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę pierwszy raz :P więc proszę się nie śmiać z mojej adusi :D

spokojnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...