Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pier**le , ale wstyd :embarrassed:

normalnie jak san marino , tylko że tam grają pasterze , barmani i mechanicy :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziękuję za dzisiejszą frekwencje i spota Pany

ale nam kur....a nastukali po pierwszych dwóch kląłem potem się śmiałem a potem to już po kanałach przeskakiwałem bo bar mleczny jakich mało :sick3:

Opublikowano

nooo meczyk pierwsza klasa :P po pierwszej połowie pojechałem na kryspinów :D ale woda zimna!! brrrrrr

Opublikowano

Panowie dzięki za spota. Tomek całkiem dobrze walnięta te audi :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

d :hi:ieki za krotkiuego spocika

Opublikowano

0:6 to nie znowu taka lipa, ale oczywiście wymagania zawsze bardzo wysokie...

My dopiero budujemy kadrę, to początek Naszej drogi.

Oni jadą po puchar :gwizdanie:

Chociaż wiadomo, taka lekcja jest wyjątkowo surowa...

Opublikowano

żenada jak zawsze, ale mnie to już bawi raczej :naughty:

nie można się złościć na coś co jest wiadome przecież....

:hi: ależ gorąco :cool1:

Opublikowano

0:6 to nie znowu taka lipa, ale oczywiście wymagania zawsze bardzo wysokie...

My dopiero budujemy kadrę, to początek Naszej drogi.

Oni jadą po puchar :gwizdanie:

Chociaż wiadomo, taka lekcja jest wyjątkowo surowa...

:polew: :polew: :polew: :polew: od małego to słyszę [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 08:20_________________________________________________

żenada jak zawsze, ale mnie to już bawi raczej :naughty:

nie można się złościć na coś co jest wiadome przecież....

:hi: ależ gorąco :cool1:

:good: Grześ ciepło -ma Twój polar jak coś :naughty:
Opublikowano

Robert nie opowiadaj głupot bo akurat jak byłeś mały to Nasi bardzo dobrze grali :wink4:

Opublikowano

Robert nie opowiadaj głupot bo akurat jak byłeś mały to Nasi bardzo dobrze grali :wink4:

Tata co innego mówił :polew: 15 lat temu :gwizdanie:
Opublikowano

15 lat temu to już nie byłeś mały :naughty:

Myślałem o dłuższym dystansie - 30 lat :decayed:

Opublikowano

15 lat temu to już nie byłeś mały :naughty:

Myślałem o dłuższym dystansie - 30 lat :decayed:

e to za klika lat Jako :naughty:
Opublikowano

Jako tako :hi:

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 09:16_________________________________________________

Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.

Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi wniebowzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada:

"Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."

No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:

"Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe piz*y zjada się na kolację".

Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.

Opublikowano

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Opublikowano

ale Hugo spamuje we wszystkich tematach :gwizdanie:

Opublikowano

nabija posty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieńdoberek :hi:

Tomek całkiem dobrze walnięta te audi :wink4:

Eeee... tam Michał nie ma tragedii max 15-17dych z przywózką na gotowo liczyłem jak by nie było niespodzianki gorsze robiłem prawy błotnik i machę w kolor kupić i będzie bez śladu reszte trzeba dmuchnąć w tłumik a sama wyskoczy :naughty: trochę zabawy z wyciąganiem dechy bo jaśki wyszły ale cześci jest tego jak gnoju i praktycznie taniej niż do B7 można kupić graty

Opublikowano

trochę zabawy z wyciąganiem dechy bo jaśki wyszły ale cześci jest tego jak gnoju i praktycznie taniej niż do B7 można kupić graty

No Tomcio Ty takie sprzedawałeś jako bezwypadki... :decayed::polew: :polew:

car-wreck-1024x7661.jpg

Opublikowano

No Tomcio Ty takie sprzedawałeś jako bezwypadki... :decayed::polew: :polew:

car-wreck-1024x7661.jpg

Marek to że spaleniuch i przebieg kręcony wyszedł to już słyszałem ale co czyżby twój franek był wcześniej bordowy i w dodatku focus :shocked: przerezacz jesteś chylę głowę :notworthy:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 11:09_________________________________________________Nigdy nikomu kitu w stylu bezwypadek nie sprzedawałem i z kapsli błotników nie klepałem wszystko było zawodowo robione bez żadnego druciarstwa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.