Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Łamigłówka, znajdź moją :a4fan::decayed:

y0BZ0.jpg8LHLJ.jpgkVUfS.jpgnd09.jpgy0GYi.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

nie waże :tongue4:

Wybiera sie ktoś jutro na bora wieczorem ?

JA
Opublikowano

heloł banda

zderzaczek zamontowany. Narazie nie jest do końca dopasowany, ale o tym dalej. Niestety podczas montażu wyszło pare niespodzianek. Przeoczyłem sprawe podkładek pod spryski przez co po założeniu zaślepek zderzaka wystawały na ok. 0,5cm. Podkładki już zamówione w ASO i jutro są do odbioru.

Okazało się również że ETKA kłamie i zbiorniczek płynu jest inny przy spryskiwaczach reflektorów (w moim nie ma miejca na pompke). I tu miłe zaskoczenie- cena nowego w ASO 100zł. Już go mam i bedzie wymieniony.

Pojawił się kłopot klaksonu ponieważ nie mieści się tam gdzie był i trzeba go dać gdzie indziej. Ponieważ potrzebowałem auto na dzisiaj, umówiłem się na te poprawki na wtorek. Wtedy zderzak zostanie ściągnięty, spryski zostaną zamontowane a klakson przełożony w inne miejsce. Wtedy też podciągne kable pod elektronike ponieważ jeszcze nie działają mi światła drogowe (długie- przesłoną steruje centr. elektronika).

Foteczki na szybko:

z2.jpg

z1.jpg

Aha. Znaczek s4 oczywiście zniknie tylko musze się jeszcze zastanowić jak zrobić żeby nie było widać mocowania znaczka...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego piszesz że ETKA kłamie ? przecież wiadome jest ze do sprysków jest dodatkowy zbiorniczek ( nawet na forum jest o tym mowa ),taki malutki wraz z pompką na samym dole dużego zbironiczka na płyn do sprysków :cool1:

aaadr3.jpg

Opublikowano

całkiem całkiem to wygląda :wink4:

Opublikowano

Dlaczego piszesz że ETKA kłamie ? przecież wiadome jest ze do sprysków jest dodatkowy zbiorniczek ( nawet na forum jest o tym mowa ),taki malutki wraz z pompką na samym dole dużego zbironiczka na płyn do sprysków :cool1:

aaadr3.jpg

wg. ETKI po aktualizacji w 2005 i 2006 roku był tylko jeden rodzaj zbiorniczka który nadaje się pod dodatkową pompke. W ASO mi potwierdzili że w ETCE musi być bład. W historii częsci nic nie pisze żeby były kiedyś w b7 2 rodzaje... A Mk4 mówi że jak sprawdzał rok temu przed aktualizacją etki to była informacja ze są 2 rodzaje zbiorniczków... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:23_________________________________________________cos z tymi zbiorniczkami jest powalone. Ja na szybko znalazlem 3 rodzaje. Z tego co widze to z koncowka a sa chyba dwuczesciowe a z koncowka b sa juz jednoczesciowe. Ale to tylko moje przypuszczenia.

tu jest dwuczesciowy:

1076316368_1

tu jakis inny:

1069556013

a mój ten co kupiłem w ASO jest najbardziej podobny do tego po lewej na tej fotce:

1060400037

Opublikowano

:siema:

Pany, gdzie na szybkości ktoś mi zdemontuje radio z A4.

Najlepiej okolice NH :gwizdanie:

Niestety ale wyjmakami nie chciało wyjść po grzeczności... :disgust:

Opublikowano

:hi: Witam Sirów

:siema:

Pany, gdzie na szybkości ktoś mi zdemontuje radio z A4.

Najlepiej okolice NH :gwizdanie:

Niestety ale wyjmakami nie chciało wyjść po grzeczności... :disgust:

Jarko teraz będzie kłopot bo gorąco i siedzą po kwadratach ale jakbyś tak po godz. 22 gdzieś na Bohaterów albo Tysiąclecia postawił z otwartą szybą to chyba by szybko wyjęli :naughty:

Marek :oklaski: ładnie

Opublikowano

Jarko teraz będzie kłopot bo gorąco i siedzą po kwadratach ale jakbyś tak po godz. 22 gdzieś na Bohaterów albo Tysiąclecia postawił z otwartą szybą to chyba by szybko wyjęli :naughty:

Eee, od Bohaterów to wara :evil:

Opublikowano

:hi: Witam Sirów

:siema:

Pany, gdzie na szybkości ktoś mi zdemontuje radio z A4.

Najlepiej okolice NH :gwizdanie:

Niestety ale wyjmakami nie chciało wyjść po grzeczności... :disgust:

Jarko teraz będzie kłopot bo gorąco i siedzą po kwadratach ale jakbyś tak po godz. 22 gdzieś na Bohaterów albo Tysiąclecia postawił z otwartą szybą to chyba by szybko wyjęli :naughty:

Marek :oklaski: ładnie

A to zgrywus :D

Siema all :hi:

Siemian no całkiem całkiem ci to wyszło gdyby jeszcze nie ten kolor auta :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 13:27_________________________________________________

Jarko teraz będzie kłopot bo gorąco i siedzą po kwadratach ale jakbyś tak po godz. 22 gdzieś na Bohaterów albo Tysiąclecia postawił z otwartą szybą to chyba by szybko wyjęli :naughty:

Eee, od Bohaterów to wara :evil:

I znowu będzie "Wąski co się dzieje " :tongue4:

Opublikowano

Aha. Znaczek s4 oczywiście zniknie tylko musze się jeszcze zastanowić jak zrobić żeby nie było widać mocowania znaczka...

Marek ja bym sobie dał spokój z tym zastanawianiem znając Ciebie zaraz znowu glebniesz i się okaże że w efekcie całe S4 będzie już dorezane i twój franek będzie zasługiwał na ten znaczek więc po co sobie trudu zadawać jak zaraz może być potrzebny

Eee, od Bohaterów to wara :evil:

Spoko spoko skoro ziomali tam nie robią to zostaje tysiąclecia

Siemian no całkiem całkiem ci to wyszło gdyby jeszcze nie ten kolor auta :naughty:[br]

Czemu dla mnie w A4 to czarny srebrny i teraz jeszcze biały się podoba (ale w wersji full black) no i kolor Wąskiego B6 też mi pasi ale B7 w takim nie widziałem zresztą zawsze mi się podobał ten blusubaru kolor.

Czarny kozacki ale masakra z utrzymaniem dzisaj jazda jak w mikrofali , srebrny praktyczny i większość aut pasuje więc są to dwa kolory które są chyba najpopularniejsze i najłatwiej odsprzedawalne Siemianowóz dużo lepiej by wyglądał w/g. mnie gdyby miał całą resztę pakietu zew. w czarnym kolorze (może bez felg) wtedy by to fajnie kontrastowało.

Opublikowano

siemian wywal jeszcze zolc z kierunkow :)

Opublikowano

siemian wywal jeszcze zolc z kierunkow :)

No właśnie w4 klosze są chyba na spinkach i można je sciągnąć i może da się wydłubać te żółte platiki kierunków ? wtedy zostaje tylko kupić te niby chromy żarówki które świecą na żółto i jest git da się to wymodzić ? bo nie przyglądalem się nigdy temu

Opublikowano

w piekarniku się rozkleja lampe i się wyciąga. Miron to u siebie robił. Godzinka roboty. Teraz juz nie miałem siły z tym robić, ale obiecuję że po wakacjach już tego nie będzie. :) :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w piekarniku się rozkleja lampe i się wyciąga. Miron to u siebie robił. Godzinka roboty. Teraz juz nie miałem siły z tym robić, ale obiecuję że po wakacjach już tego nie będzie. :) :)

:mysli: myślałem że jest tak jak np BMW e46 tam masz wkoło obudowy/klosza są takie pastikowe zaczepy które trzymają klosz po podniesieniu klosz odchodzi nie ma kleju jest uszczelka. W B7 widziałem takie metalowe spinki lata temu kolega wymieniał w B5 szkło i odpinał podobne spinki bez pieca myślałem że dalej jest ten patent też w B7 bo u mnie w C6 to klej jest a'la jak do szyb nie ma szans lampy rozłożyć nic go nie rusza .

Czyli po rozklejeniu nie ma problemu z wyjęciem tego żółtka tak ? jest jakiś ślad widać że coś było odklejane z odbłyśnika widział to ktoś?

Opublikowano

ja widziałem u mirona. Nie widać. Żeby dostać się do zaczepów tego pomarańczowego gówna trzeba lampe rozebraćz tyłu i je pourywać. Rozklejenie szkła jest potrzebne żeby potem ten plastik wyciągnąć.

Podobno rozklejenie lampy to nie problem a na niemieckim forum pisali że nawet nie trzeba kleju zmieniać. Wystarczy spowrotem podgrzać. Miron też nie zmieniał kleju

Opublikowano

Żeby dostać się do zaczepów tego pomarańczowego gówna trzeba lampe rozebraćz tyłu i je pourywać. Rozklejenie szkła jest potrzebne żeby potem ten plastik wyciągnąć.

Podobno rozklejenie lampy to nie problem a na niemieckim forum pisali że nawet nie trzeba kleju zmieniać. Wystarczy spowrotem podgrzać. Miron też nie zmieniał kleju

Co masz na myśli że trzeba lampę rozebrać z tyłu i pourywać ? trzeba wyciągnąć cały odblask kierunku i z tyłu są zaczepy i je trzeba połamać ? mnie interesuje czy coś widać po demontarzu że czegoś brakuje i jest nie ori?

A temat rozklejania jest prosty i kleju nie zmieniasz bo to jest specjalny klej który praktycznie nigdy nie zastyga zawsze jest plastyczny w większych (powiedzmy pow. 80stC) temperaturach robi się całkiem plastyczny i stąd wystarczy tylko pilnować przy rozklejaniu żeby go jak najwięcecej zostało na swoim miejscu wtedy po ponownym nagrzaniu i sciśnieciu będzie jak było wiem bo robilem to kilka razy.

Opublikowano

Czesc chlopy, dojechalem wkoncu.. moze i ja na Bora wpadne dzis :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.