Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: witam wszystkich[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi czyżbyś był zawalony gratami :cool1: bo coś Cię nie widzę?

Opublikowano
  • Autor

Boseronek , stary wyga i nie użył opcji szukaj na forum :gwizdanie: temat wałkowany kilkanascie razy :cool1:

Wreszcie burza :kox:

Opublikowano

strasznie krótka :(

Powitał

Opublikowano
  • Autor

strasznie krótka :(

no myślałem że chociaż z 30 min poleje a tu lipa :cool1:

cały mokry jestem z tego zaduchu ;(

Opublikowano

dzis naprawiłem wycieraczki chodzą super az miło ale spędziłem przy tym 6 godzin, ale najgorsze jest to ze pomimo cięzkich przygód typu skrzywienie gwinta w sworzniu( prałem po nim młotkiem bo nie chciał wyjść) to pękła mi szyba przednia jak sie wkurwiłem i docisnąłem wycieraczke :wallbash: tak że szyba do wymiany- naszczęscie mam AC autoszyba więc będzie za free. jak komus sie zapieką sworznie to teraz już służe pomocą. to nie takie łatwe wcale.

super ze troche pada i wieje- chciałem spać na balkonie ale komary nie pozwalają

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: witam wszystkich[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi czyżbyś był zawalony gratami :cool1: bo coś Cię nie widzę?

Nie tylko Ty :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 10:56_________________________________________________

:hi: :hi:

I Czesio akceptuje tak wczesną porę powrotu? :kox:

Opublikowano

Boseronek to fajnie że Ci się udało tylko szkoda że kosztem szyby :wink4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam Pany

dzis naprawiłem wycieraczki chodzą super az miło ale spędziłem przy tym 6 godzin

łączę się w bólu sam wczoraj montowałem klimę w gabinecie i mało nie zszedłem :heat: bo terminy u montarzystów tygodniowe :confused4: to nie jest pogoda do roboty

ale najgorsze jest to ze pomimo cięzkich przygód typu skrzywienie gwinta w sworzniu( prałem po nim młotkiem bo nie chciał wyjść) to pękła mi szyba przednia jak sie wkurwiłem i docisnąłem wycieraczke :wallbash: tak że szyba do wymiany- naszczęscie mam AC autoszyba więc będzie za free.

no Boseron możesz się zdziwić jak pojedziesz do ubezp. Kerczi właśnie opowiadał ostatnio na spocie jak sobie szybkę załtwił przy próbie zdjęcia lusterka i na AC stwierdzili że szyba mu się nie należy do wymiany spytaj go to Ci wytłumaczy jak musi być szyba "przygotowana" do oględziń.

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Wreszcie chłodniej :naughty:

Opublikowano

no wreszcie w domu zamiast 30 stopni to 27.75 :naughty: :naughty:, ale przynajmniej jest czym oddychać

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

nex dzieki jeszcze raz za ogarnięcie tematu, choć gość nie napisał wszystkiego bo problemów jest więcej niz w tym temacie, ale skoro mi zbyt wcześnie zamknęli moderatorzy temat to niestety nie moge sie podzielić własnymi doświadczeniami z wymiany :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

w końcu wstałeś śpiochu :decayed:

Opublikowano

:hi:

w końcu wstałeś śpiochu :decayed:

ciężka noc była :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________na twoim miejscu wybrałbym chorwację :wink4:
Opublikowano

:hi:

strasznie krótka :(

no myślałem że chociaż z 30 min poleje a tu lipa :cool1:

cały mokry jestem z tego zaduchu ;(

30m :?:

Ja byłem na rynku pod parasolami i lało chyba z 3h, jeszcze porwało jeden parasol bo taka była zawirucha, centralnie przeszło nad rynkiem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.