Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

światła świeciły 2x lepiej niż później jak kupiłem lampy DEPO i nowy zestaw HID bo chciałem zmienić komplet na nowy i zdziwiłem się bo w nowych lampach światła było 2x mniej, ale wtedy myślałem że to przez lampy... i tak zostawiłem. Teraz już wiem jaki był powód.

Ja też wiem bo kupiłem ostatnio lampy DEPO, do oryginału to im jeszcze bardzo bardzo daleko nie dają równego światła wszędzie tylko tak jakby miały jaśniejsze i ciemniejsze pola, więc nie bądź taki pewien że to była wina przetwornic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła świeciły 2x lepiej niż później jak kupiłem lampy DEPO i nowy zestaw HID bo chciałem zmienić komplet na nowy i zdziwiłem się bo w nowych lampach światła było 2x mniej, ale wtedy myślałem że to przez lampy... i tak zostawiłem. Teraz już wiem jaki był powód.

Ja też wiem bo kupiłem ostatnio lampy DEPO, do oryginału to im jeszcze bardzo bardzo daleko nie dają równego światła wszędzie tylko tak jakby miały jaśniejsze i ciemniejsze pola, więc nie bądź taki pewien że to była wina przetwornic

kolego jak chcesz to dam Ci adres i przyjedziesz zobaczyć jak świeci na tamtej a jak na chinie. Nie wmawiaj mi czegoś czego jestem pewien. Wcześniej nie miałem oryginału tylko black Angel eyes FK Automotive. Teraz stojąc koło muru w dzień z kilku metrów widać na ścianie światło z tej dobrej przetwornicy niżeli z tej drugiej ledwo pada promień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę bo mam coś takiego

Wyskakuje mi błąd: 4608 Please Check Service Notebook

Sprawdzane V-Checkerem przez znajomego i podobno co kasuje ten błąd wraca.

Wie ktoś o co chodzi?

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 żeby nie było że jestem gołosłowny. To są oba żarniki 6000K, lewy i prawy. W tym momencie to białe światło to z przetwornicy która nie pochodzi od Chana a z lewej od Chana. Dalej twierdzisz że przetwornica nie ma wpływu?? Jak założę drugą od chana to świeca tak samo na niebiesko i pół światła mniej.

67990279.jpg

36437860.jpg

38827621.jpg

Różnica jest za***ista!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też dziś zwariowałem, dlatego koniecznie muszę dostać druga taką sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 [...] Dalej twierdzisz że przetwornica nie ma wpływu??

Nie wiem czy ja mam problemy z pisaniem czy Ty z czytaniem, w którym miejscu napisałem że przetwornice świecą tak samo czy są chińskie czy nie, nie pisałem bo mnie to nie interesuje?

Pisałem o lampach DEPO i jak chcesz to przy okazji zrobie zdjęcie jak świeca przetwornice BOSCHA które kosztowały 600zł na lampach DEPO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kur.a wykrakaliście chyba bo właśnie dziś przestał działać mi jeden żarnik 6000K hid, :wallbash: miałem je pół roku i szlak go trafił, ale u mnie objawy były zauważalne juz od miesiąca własnie ta co sie spaliła nie zapalała sie za pierwszym razem tylko po 2lub 3 razie zawsze.w ostatnim tygodniu żarnik świecił na fioletowo a ten dobry na lekko niebiesko, więc wiedziałem ze to kwestia czasu az padnie i stało sie, tylko gdzie teraz dostac dobre żarniki, dziś dzwoniłem do gościa z ul. siewnej 2 ma po 30zł za sztuke ale jakiej jakości nie wiem, wiem tylko tyle ze musze wymienić obie naraz i to jutro.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 23:41_________________________________________________Trzeniek ja mam taniej :decayed: i bliżej troszke do Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam , zobaczymy jak Cię wyszkolili :naughty:

przyjdz z grześkiem do mnie w środę , zweryfikuje wasze umiejętności sprzedaży :evil:

już jeden kleś we franticu się naciął , jakiś wasz znajomy a taki był kozaczek :naughty:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 23:49_________________________________________________możecie zabrać swojego szefa jak go nie lubicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łosiu tłumaczę Ci że ja nic nie sprzedaję to raz, dwa jesteś za biedny na mojego klienta, trzy chcę odzyskać swój sprzęt bo w niedzielę będzie mi potrzebny :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 23:55_________________________________________________i nie pij tyle, we franticu to nie był nasz znajomy żaden tylko jakiś cep z efektu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy men...... nie da sie rozmawiać z ludzmi o finansach którzy z założenia są na nie bo to tak jakbyś moherową babcie chciał przekonać zeby głosowała na napieralskiego - niewykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj o objawieniu chrystusa :kox::polew:

Ja mam takie Hidy ale nie slimy bo słyszałem że się jebią.

http://moto.allegro.pl/item1065237309_xenony_h4_4_6000k_zestaw_hid_przetwornice_slim.html

Kupiłem od znajomego który współpracuje z tymi od Balickiej, wytargałem za 200zł :kox: i świecą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo podeslij mi numer do siebie na pw bo chyba zmieniłeś odkąd cię zawineli a juz kilka razy chciałem sprawdzić cenę czegoś w mm i ciągle się łapię że nie mam jak kolnąć do Ciebie, i tak od razu pamiętasz jaka cena za 550D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś za biedny na mojego klienta

woow :evil:

easy men......

następny.... widać że nie uczą Was jak walczyć ze stresem i presją :naughty:

jeden denny tekst potrafił Was wyprowadzić z równowagi :naughty:

no ale cóż , jak brakuje argumentów to zaczyna się obrażanie i fochy :decayed:

Ps. Grzesiu , jestem za biedny żeby być Twoim klientem a znam kilka osób jeszcze biedniejszych i do nich latałeś :naughty: no chyba że też odebrać płetwy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ciebie mam prytny biznes ale to jutro obgadamy wieczorem panie władzo :gwizdanie:

ok , ale władza to się skończyła przy okrągłym stole :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...