Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jestem jestem cały czas :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dziś rano włączam światła i nie zapala mi prawy żarnik HID pasażera, dopiero po wyłączeniu i załączeniu zapala, czasem kilkukrotnie trzeba wyłączyć włączyć, lewa pali bez zarzutu. Teraz taką chu*nie robią widzę te HIDY że pół roku wytrzymują. Trzeba znaleźć na allegro jakiś porządny zestaw nie za CHIŃSKIE 120zł bo to SYF. Pamiętam kilka lat wstecz jak kupowałem zestaw HID to żarówki miały metalowe uchwyty i w ogóle to była lepsza jakość, ale trzeba było zapłacić 500zł. Teraz to wszystko idzie za darmo ale taka chu*nia że szkoda to w ogóle kupować.

Opublikowano
  • Autor

co tanie to drogie :wink4:

Opublikowano

co tanie to drogie :wink4:

:good: Czan oszczędza :naughty:
Opublikowano

Wąski masz/są w ogóle jakieś dobrej firmy zestawy HID? Nie czan[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:29_________________________________________________

co tanie to drogie :wink4:

no tak, ale znajdź dobre jak na allegro sama chu*nia

Opublikowano

mam

Opublikowano

P W

Opublikowano

P W

:polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:34_________________________________________________wybory za tydzień
Opublikowano

Panowie dziś rano włączam światła i nie zapala mi prawy żarnik HID pasażera, dopiero po wyłączeniu i załączeniu zapala, czasem kilkukrotnie trzeba wyłączyć włączyć, lewa pali bez zarzutu. Teraz taką chu*nie robią widzę te HIDY że pół roku wytrzymują. Trzeba znaleźć na allegro jakiś porządny zestaw nie za CHIŃSKIE 120zł bo to SYF. Pamiętam kilka lat wstecz jak kupowałem zestaw HID to żarówki miały metalowe uchwyty i w ogóle to była lepsza jakość, ale trzeba było zapłacić 500zł. Teraz to wszystko idzie za darmo ale taka chu*nia że szkoda to w ogóle kupować.

Chciałeś od Czana to nie narzekaj...

Ja mam podobnie, z tym że nie zawsze.

U mnie się objawia przy niskich temperaturach :naughty:

Do tego na nierównościach gaśnie mi drugi - wyłączam włączam i znowu świeci.

Są jednakl dni że nie ma żadnych problemów :rolleyes:

Ale były tanie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie dziś rano włączam światła i nie zapala mi prawy żarnik HID pasażera, dopiero po wyłączeniu i załączeniu zapala, czasem kilkukrotnie trzeba wyłączyć włączyć, lewa pali bez zarzutu. Teraz taką chu*nie robią widzę te HIDY że pół roku wytrzymują. Trzeba znaleźć na allegro jakiś porządny zestaw nie za CHIŃSKIE 120zł bo to SYF. Pamiętam kilka lat wstecz jak kupowałem zestaw HID to żarówki miały metalowe uchwyty i w ogóle to była lepsza jakość, ale trzeba było zapłacić 500zł. Teraz to wszystko idzie za darmo ale taka chu*nia że szkoda to w ogóle kupować.

Chciałeś od Czana to nie narzekaj...

Ja mam podobnie, z tym że nie zawsze.

U mnie się objawia przy niskich temperaturach :naughty:

Do tego na nierównościach gaśnie mi drugi - wyłączam włączam i znowu świeci.

Są jednakl dni że nie ma żadnych problemów :rolleyes:

Ale były tanie :naughty: :naughty: :naughty:

jarko ale teraz na allegro nie masz dobrych zestawów, teraz to idzie na ilość a nie jakość.

Właśnie znalazłem Palniki z metalowymi mocowaniami i białą nitką 6000K a plastiki maja niebieska nitkę. Te metalowe miałem w ch*j w a4 na początku i działały i działały dlatego sie na nie zdecydowałem.

Wąski na razie się wstrzymam z kupnem u Ciebie bo chce te metalowe, ale dzięki za info

Opublikowano

Nex nie chce podkrecac ale nie bylbym soba... ;p

w Avantach takie rzeczy sie nie dzieja, zarniki swieca dobrze :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

Dawid popuść trochę ułańskiej fantazji i skrobnij o jedną buźkę więcej bo widzę że co się pojawisz to jest

:hi: :hi:

i end :decayed:

:bicz::przebiegly:

konwersacja na poziomie :kox: :kox:

Opublikowano

Nex nie chce podkrecac ale nie bylbym soba... ;p

w Avantach takie rzeczy sie nie dzieja, zarniki swieca dobrze :):polew: :polew: :polew:

Przecież ja mam avanta i mam większe chece jak u Nex'a :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

powiem Wam jedno, w Cabrio nic sie nie dzieje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

powiem Wam jedno, w Cabrio nic sie nie dzieje :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Jarko masz Avanta, ale pier**l* Ci sie zarniki bo kupiles do Sedana ;p

Opublikowano

I wszystko jasne.

Nex chcesz kupić zestaw hid bo akurat mam od sedana :naughty:

Opublikowano

:kox: :kox:

no nexowi akurat jedna swieci ciagle to zalozy od Ciebiue i bedzie mial strobo, autobahn Twoj...

Opublikowano

:kox: :kox:

no nexowi akurat jedna swieci ciagle to zalozy od Ciebiue i bedzie mial strobo, autobahn Twoj...

I wszystkie dooopy w Zabierzowie :kox:

Opublikowano

śmiechy chichy a ja właśnie odkryłem ocb :kox: :kox:. Znalazłem w garażu przetwornice tą o której pisałem że płaciłem za zestaw 4 lata temu 500zł, podmieniłem i zapie**ala aż miło, mało tego, nie miałem pojęcia że od przetwornicy może zależeć wydajność żarówki :kox: :kox: bo na tej teraz żarówka świeci 2x mocniej i już z bliska nie ma efektu niebieskiej żarówki tylko biały :kox:. Drugiej nie mogę znaleźć. Musze poszukać kontaktu do tego gościa i zdobyć drugą przetwornice tego typu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.