Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby dostać się do zaczepów tego pomarańczowego gówna trzeba lampe rozebraćz tyłu i je pourywać. Rozklejenie szkła jest potrzebne żeby potem ten plastik wyciągnąć.

Podobno rozklejenie lampy to nie problem a na niemieckim forum pisali że nawet nie trzeba kleju zmieniać. Wystarczy spowrotem podgrzać. Miron też nie zmieniał kleju

Co masz na myśli że trzeba lampę rozebrać z tyłu i pourywać ? trzeba wyciągnąć cały odblask kierunku i z tyłu są zaczepy i je trzeba połamać ? mnie interesuje czy coś widać po demontarzu że czegoś brakuje i jest nie ori?

A temat rozklejania jest prosty i kleju nie zmieniasz bo to jest specjalny klej który praktycznie nigdy nie zastyga zawsze jest plastyczny w większych (powiedzmy pow. 80stC) temperaturach robi się całkiem plastyczny i stąd wystarczy tylko pilnować przy rozklejaniu żeby go jak najwięcecej zostało na swoim miejscu wtedy po ponownym nagrzaniu i sciśnieciu będzie jak było wiem bo robilem to kilka razy.

z tego co mi tłumaczył miron to ten pomaranczowy plasticzek ma 3 czy 4 zaczepy i je trzeba urwać.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ale dzisiaj prażownia na mieście :kox:

Widzę że szykuje się dobra frekwencja na bora :naughty:

Opublikowano

Siema,pany polecicie mi jakis dobry zaklad najlepiej zaufany w krk.Potrzeba wymienic uszczelke pod głowica w Oplu.Sokół daj namiar na warsztata twojego ojca :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:00_________________________________________________Panowie czy ma ktos doswiadczenie? Potrzebuje porownania Iphone 3GS vs. nokia N900

w co lepiej sie ubrac???

Opublikowano
Opublikowano

:siema:

to o 22 zbiórka na bora ? :)

Opublikowano

Kolejne z pytanek :decayed:

Jakie kapcie lepsze :?:

Toyo czy Bridgestone :mysli:

Opublikowano

ja bym kupil toyo - bo mi sie nazwa podoba...

Opublikowano

Kolejne z pytanek :decayed:

Jakie kapcie lepsze :?:

Toyo czy Bridgestone :mysli:

a jaki nr.ja mam z CCC :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

to o 22 zbiórka na bora ? :)

:good: :good: :good:

Opublikowano

:good: :good: :good:

CIEKAWE KTO jemu kazał :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 21:04_________________________________________________ja już :

:drunk: więc na nogach przyjdę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Robert, jak chcesz to moge podjechac po Ciebie :cool1:

Opublikowano

Kolejne z pytanek :decayed:

Jakie kapcie lepsze :?:

Toyo czy Bridgestone :mysli:

a jaki nr.ja mam z CCC :polew:

41 :naughty:

Opublikowano

Robert, jak chcesz to moge podjechac po Ciebie :cool1:

:notworthy: dam cynk jak coś :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Robert, jak chcesz to moge podjechac po Ciebie :cool1:

:notworthy: dam cynk jak coś :wink4:

ok czekam na info do 21-45 :wink4:

Opublikowano

Robert, jak chcesz to moge podjechac po Ciebie :cool1:

:notworthy: dam cynk jak coś :wink4:

ok czekam na info do 21-45 :wink4:

już wiem sam dojadę :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 21:23_________________________________________________http://www.tvn24.pl/2345226,12690,0,0,1,wideo.html :shocked:
Opublikowano

Panowie ja mogę się pare minut spóźnić ale będę

Opublikowano

Witam wszystkich,

Szukam porady gdzie mi w rozsądnych pieniądzach przełożą wtryskiwacze 216 do TDI i skorygują dawkę i kąt ewentualnie jakiś program? Mam starego klekota(2,5TDI R5) więc nie trzeba nad nim żadnych czarów wyczyniać....

:hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki pany za bora :good:

Opublikowano

dzieki pany za bora :good:

spoko :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.