Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek to jak masz jechac specjalnie to bez sensu, poki co mi nie portrzebna...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek to jak masz jechac specjalnie to bez sensu, poki co mi nie portrzebna...

Kerczi mnie świerzbi że możesz sobie pomyśleć że burak nie oddaje :gwizdanie:

o ty po drodze ją zabiorę żaden problem może coś komuś się na spocie obklei lampy zrobiłeś bo ciekaw jestem strasznie efektu

Opublikowano

nie martw sie ja nie z tych :)

nie zrobilem bo ostatnio nie mam czasu....wiesz priorytety sie zmienily :naughty:

Opublikowano

Nic sie nie zapaliło. Polakierowany jest. Jutro będą wszystko składać do kupy. Na wieczór powinien być gotowy :)

No to dobrze bo już myślałem że może coś przy tych xononach zmaściłeś i zderzak S4 poszedł z dymem bo jakiś taki wyciszony jesteś zawsze tu coś komuś pojechał że to łysy mały czy gruby a teraz co się dzieje :confused4: czyżby znowu prostata dokuczała :embarrassed:

nie martw sie ja nie z tych :)

nie zrobilem bo ostatnio nie mam czasu....wiesz priorytety sie zmienily :naughty:

Co czyżbyś na pampresy zaczął zbierać :naughty:

Opublikowano

Nic sie nie zapaliło. Polakierowany jest. Jutro będą wszystko składać do kupy. Na wieczór powinien być gotowy :)

No to dobrze bo już myślałem że może coś przy tych xononach zmaściłeś i zderzak S4 poszedł z dymem bo jakiś taki wyciszony jesteś zawsze tu coś komuś pojechał że to łysy mały czy gruby a teraz co się dzieje :confused4: czyżby znowu prostata dokuczała :embarrassed:

nie martw sie ja nie z tych :)

nie zrobilem bo ostatnio nie mam czasu....wiesz priorytety sie zmienily :naughty:

Co czyżbyś na pampresy zaczął zbierać :naughty:

Patrzcie jak się wyrobił Pan sympatyczny... :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano
http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,173898,iTime,3,iSort,1 :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________takie zycie Tomku....takie zycie...
Opublikowano

Czesc ludziska :hi::)

Opublikowano

Witam

Czy te spoty to jakas aktualna sprawa?

Po drodze zajechalem do galerii Kazimierz ale nikogo nie spotkalem...

A tak poza tym to chetnie bym sie spotkal na miejscu z kims doswiadczonym w grzebaniu w swojej a4 zeby pare napraw przedyskutowac... Wiec jesli ktos z Krakowa mialby chwilke <najlepiej z okolic AGH> to chetnie bym pokazal o co chodzi...

Opublikowano

No pewnie że spoty są tylko czasami trzeba chwile poczekać bo ekipa lubi się spóźniać :naughty:

Opublikowano

Był spocik dzisiaj! górny-niebieski poziom :D przy okazji dziękuje za pomoc i diagnoze :):good:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 22:37_________________________________________________sokol czarne felgi psują efekt :thumbdown:. To moje zdanie, auto zupełnie inaczej, dużo lepiej wygląda na zwykłym alu
Opublikowano

Panowi i Panie gdybyście mogli rzucić okiem na wątek http://www.a4-klub.pl/smf/skradziona_a3-t137781.0.html byłbym wdzięczny

Dodaj numer tel jak cos :)
Opublikowano

Witam

Czy te spoty to jakas aktualna sprawa?

Po drodze zajechalem do galerii Kazimierz ale nikogo nie spotkalem...

A tak poza tym to chetnie bym sie spotkal na miejscu z kims doswiadczonym w grzebaniu w swojej a4 zeby pare napraw przedyskutowac... Wiec jesli ktos z Krakowa mialby chwilke <najlepiej z okolic AGH> to chetnie bym pokazal o co chodzi...

ja z Cuberem byłem o 19

Opublikowano

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj :naughty:

I jak tam spot zleciał, osrały kogoś gołębie znowu :?: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale grom z Hiszpanami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale grom z Hiszpanami :decayed:

no pogrom straszny :decayed:

Opublikowano

Ale grom z Hiszpanami :decayed:

no pogrom straszny :decayed:

taka kicha? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________hahahahahahahhahahahhahaha 6:0 teraz zobaczyłem :polew: :polew: :polew:

co za ............. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Poprostu żenua totalna :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.