Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm :mysli:

To chyba też będę musiał zainwestować bo w nocy w ciemnościach nie ma rewelacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jarko ale teraz na allegro nie masz dobrych zestawów, teraz to idzie na ilość a nie jakość.

Właśnie znalazłem Palniki z metalowymi mocowaniami i białą nitką 6000K a plastiki maja niebieska nitkę. Te metalowe miałem w ch*j w a4 na początku i działały i działały dlatego sie na nie zdecydowałem.

Wąski na razie się wstrzymam z kupnem u Ciebie bo chce te metalowe, ale dzięki za info

Nie wiem po co zmieniasz żarnik na jakieś maetalowe jak to nie jego wina tylko przetwornicy.

To że żarnik nie odpala zawsze to wina startera przetwornicy ktory powinien dac w początkowej fazie ok 20KV a potem po zaplonie jest podtrzymane tylko ok 80V bo tyle wystarcza do podtrzymania łuku padu w gazie xenon. Więc jeśli żarówki świecą OK to wystarczy sama przetwornica mam taką leży mi już od jakiegoś czasu bo miałem podobny przypadek ale kolo mi na gwarancji wysłał nowy komplet przetw. i nie upomniał się o zwrot starych.

powiem Wam jedno, w Cabrio nic sie nie dzieje :polew: :polew: :polew:

Cuber przyznaj się nie ma się co wstydzić :embarrassed: w czwartek też coś rezałeś więc się psuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dobra i wydajna przetwornica którą mam 4 lata wygląda tak

90851619.jpg

20430929.jpg

A ten syf który padł po pół roku tak:

84399606.jpg

75949122.jpg

Różnica jaką widować w parametrach to Lnorm. Ta kupiona 4 lata temu najprawdopodobniej nie sprowadzana od chana, bo pamiętam że nawet pudełko odbiegało od teraźniejszych jakie robią wykonaniem (mam go gdzieś w domu) ma 3.5 A a ten syf który wytrzymał pół roku 3.2 A.

Musze odnaleźć kontakt do tego gościa. Lata temu PIMP TEAM się tylko u tego gościa zaopatrywał w HIDY.

Tak jak mówię, wydajność żarówki przy tej lepszej przetwornicy jest duużo większa, daje dużo więcej światła i nie ma z bliska koloru soczewki niebieskiego (6000K) tylko biały. Dziwne ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dobra i wydajna przetwornica którą mam 4 lata wygląda tak

90851619.jpg

20430929.jpg

A ten syf który padł po pół roku tak:

84399606.jpg

75949122.jpg

Różnica jaką widować w parametrach to Lnorm. Ta kupiona 4 lata temu najprawdopodobniej nie sprowadzana od chana, bo pamiętam że nawet pudełko odbiegało od teraźniejszych jakie robią wykonaniem (mam go gdzieś w domu) ma 3.5 A a ten syf który wytrzymał pół roku 3.2 A.

Musze odnaleźć kontakt do tego gościa. Lata temu PIMP TEAM się tylko u tego gościa zaopatrywał w HIDY.

Nex daj sobie siana bo takiej "z przed 4 lat" :> to już raczej na pewno nie znajdziesz .Takie OK to może skośnookie robiły na początku jak chciały zdobyć rynek teraz to w chatach pod strzechą składają za 10 dolców za sztukę więc czego oczekujeicie :kox:. Kiedyś te przetworncie miały jeszcze coś wspólnego ze szwabskim oryginałem z VW lub BMW ale potem szli już szerokopojętą tandtę na początku takie zestawy kosztowały nawet po 1000zł a teraz są po 150zł więc sorry ale nie ma się co oszukiwać i nie liczyłbym na to że jak dasz teraz np. 400zl to będą lepsze bo na naklejce będzie "4,5A" a nie "3,2A" bo papier wszystko przyjmie i nie dobiaja mnie że wierzysz w to co jest podane na tej naklejce. Najczęstszym powodem nie odpalania żarnika jest przebicie na inwerterze przetwornicy. Cewki są wykonane z kiepskiej jakości drutu (chodzi o jego izolacje lakierniczą) która powoduje że czasem przy zapłonie (20KV) jest przebicie i nie odpala żarnika a jeśli odpali to potem już świeci bo 80V nie jest aż tak dużym napięciem aby tak łatwo "znaleść lukę" w izolacji ale potem jeśli nie trzyma tego 80V (oczywiście jest mniej) wówczas łuk który ma to napięcie podtrzymać też jest słabszy stąd żarnik może świecić słabiej. Powiem wam że ja miałem to może 3 lata temu jak się pojawiło i był na to szał ale już nie założę bo pomijam to że razi itd. ale u kolegi w mesiu jak włączał światla to cała deska dostawała świra zegary dostawaly pika na chwilę jak w lexie wywalił to zaraz a potem u innego kolegi w megane tak się stało kiedyś że zapalił silnik potem światła i silnik zdechł okazało się że padł komputer :( mechesy nie mogły na 100% stwierdzić od czego to się stało

ale kolega mówił że na 99% od tych HID-ów bo dokładnie w tym momencie gdy zapalił światła silnik zgasł te wynalazki mają kiepskie zabezpieczenia przebiciowe a potem boli :no: dlatego ja już sobie na pewno nie założę a i innym też raczej odradzam.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 14:59_________________________________________________Ja mam taką czyli jeszcze lepszą bo 4.2A jeśli to dla ciebie wyrocznia ale dla mnie to pic :kox:1072142804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dobra i wydajna przetwornica którą mam 4 lata wygląda tak

90851619.jpg

20430929.jpg

A ten syf który padł po pół roku tak:

84399606.jpg

75949122.jpg

Różnica jaką widować w parametrach to Lnorm. Ta kupiona 4 lata temu najprawdopodobniej nie sprowadzana od chana, bo pamiętam że nawet pudełko odbiegało od teraźniejszych jakie robią wykonaniem (mam go gdzieś w domu) ma 3.5 A a ten syf który wytrzymał pół roku 3.2 A.

Musze odnaleźć kontakt do tego gościa. Lata temu PIMP TEAM się tylko u tego gościa zaopatrywał w HIDY.

Tak jak mówię, wydajność żarówki przy tej lepszej przetwornicy jest duużo większa, daje dużo więcej światła i nie ma z bliska koloru soczewki niebieskiego (6000K) tylko biały. Dziwne ale tak jest.

ja miałem takie ale to było dawno :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek S-Line wszystko się zgadza. Teraźniejsze przetwornice obniżają okropnie wydajność świetlną żarników. Ja spróbuje się skontaktować z tym gościem to może ma jeszcze jakieś sztuki, choćby używki ale z tej serii. Ja pamiętam jak miałem w a4 lampy FK automotive, te przetwornice i światła świeciły 2x lepiej niż później jak kupiłem lampy DEPO i nowy zestaw HID bo chciałem zmienić komplet na nowy i zdziwiłem się bo w nowych lampach światła było 2x mniej, ale wtedy myślałem że to przez lampy... i tak zostawiłem. Teraz już wiem jaki był powód.

Opakowanie tych porządnych wygląda tak (znalazłem w szafce):

dsc00001w.jpg

dsc00002cv.jpg[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:10_________________________________________________Tomasz to dla mnie nie wyrocznia, tylko napisałem czym się różniła od teraźniejszych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta moja ma 55W bo niby miała oszukiwać kompa od świateł taaaa :good:....[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:11_________________________________________________Nex szkoda kasy uwierz mi lepiej poszukaj na allegro jakiś używancyh ori przetwornic nie koniecznie audi np od Hondy Civic UFO(ok 200zł kompl.) one są małe i tanie są na D2S (a dokladnie na D2R do lamp ze światłem kierowanym lustrem czyli "zwykłych) potem dokupić Chinola d2s lub D2R (bo tylko oni to robią) z cokołem H7 i na pewno będzie lepiej i bezpieczniej[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:17_________________________________________________o tym piszę: http://www.allegro.pl/item1064431473_honda_civic_ufo_06_10_oryg_przetwornica_xenon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo daj spokój masakra z tymi przetwornicami. Że też ku*wa nie mogę znaleźć drugiej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo daj spokój masakra z tymi przetwornicami. Że też ku*wa nie mogę znaleźć drugiej :wallbash:

z tego co pamietam to chyba taką dawałem Oziemu wiec zagdaj do niego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo daj spokój masakra z tymi przetwornicami. Że też ku*wa nie mogę znaleźć drugiej :wallbash:

z tego co pamietam to chyba taką dawałem Oziemu wiec zagdaj do niego :wink4:

dzięki :good:.

Teraz jedna żarówka napierdziela ostrą białą barwą :kox:, a druga pół z tego i niebieską. Może się uda dobrać drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo daj spokój masakra z tymi przetwornicami. Że też ku*wa nie mogę znaleźć drugiej :wallbash:

z tego co pamietam to chyba taką dawałem Oziemu wiec zagdaj do niego :wink4:

owszem pozyczałes mi taką ale Ci oddawałem :>

tak że nex ja jej nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem pozyczałes mi taką ale Ci oddawałem :>

tak że nex ja jej nie mam

upsi ..... nie pamietam heheheh :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber poszukaj dziś jak dasz radę, to bardzo ważne :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...