Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"jebn...e" mu czy jeszcze poczeka bo muszę wyjść a nie chce stracić jak jakaś wycinka potem będzie :naughty:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 19:45_________________________________________________

no co? chciał poprostu przelecieć nad szlabanem bez płacenia :decayed:

ale miał boczny wiatr przy wyjściu z progu

to Małysz był?

ciekawe jaką miał punktacje i czy usiadł z telemarkiem czy stylem telesiemiana

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Posun sie Iwan

Posuń się Iwan

-Jestem posunięty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

22:22 - Przemian mowi Ci to cos??? :polew: :polew: :polew: :polew:

tak w ogole to :hi: :hi: :hi:

Ale sie porobilo, smiania troche bylo...

Dzieki Panowie za wczora z wieczora :)

Opublikowano

pytałem Huga i potwierdził że mam jednego kropka więc nie podskakuj :decayed: :decayed:

A nie piłeś z nim czasem? :mysli: :mysli:

Opublikowano

Najlepsze to jest pić z kimś kto nie pije :kox:

Opublikowano

Najlepsze to jest pić z kimś kto nie pije :kox:

:decayed:

albo pić nie za swoje :decayed:

Opublikowano

siemano alkoholicy :hi:

Opublikowano
:hi: cześć Piotr ,teraz to nie wiadomo gdzie i kiedy coś wyleje :evil:
Opublikowano

:hi: cześć Piotr ,teraz to nie wiadomo gdzie i kiedy coś wyleje :evil:

Niestety odczułem na własnej skórze ulewę w okolicach prądnika

Opublikowano

ale tutaj poslucha...

Opublikowano

:hi: cześć Piotr ,teraz to nie wiadomo gdzie i kiedy coś wyleje :evil:

trzeba strzelać do samolotów i po problemie :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:19_________________________________________________

ale tutaj poslucha...

to ruszaj na miasto , młody jesteś jeszcze więc używaj sobie do woli :naughty:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:19_________________________________________________jeszcze 4 lata i jak Cię pierdolną priorytety to Ci się skończy :naughty::decayed:

Opublikowano

Senior Trzeniu rzekł :kox:

Opublikowano

Trzeniu już ukrył wiek :decayed:

Opublikowano

Senior Trzeniu rzekł :kox:

Trzeniu już ukrył wiek :decayed:

bo wstyd kurfa się przyznać jaki człowiek jest stary :decayed:

ile ja bym dał żeby mieć 17 lat , wtedy to było życie :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 23:07_________________________________________________

PABLO daj mu w ryj mu na spocie i się uspokoi :wink4:

Cuber , Cuber..................

a czy to nie podpada pod pkt 12 regulaminu forum? :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Piotrek myślałem że chociaż alfa zapiszczy a tu ledwo jakieś pierdnięcie :polew:

Opublikowano

buahahaha

nie podJudzajcie ;p

no tak tak, przejebane z tymi proirytetami....trzeba sie pilnowac....

Pablo ile masz lat???? :tongue4:

Opublikowano

FIFA 2010 South Africa :kox:

Opublikowano
  • Autor

FIFA 2010 South Africa :kox:

zakupiles :naughty: to dobrze potestujemy jakoś niebawem :cool1:

Opublikowano

już tam zaraz kupiłeś :gwizdanie:

demówke upalam póki co :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.