Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b8 oba ładne :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

daj spokój... wieś jeździ sedanami... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Taaa chyba wieśniaki którzy mają avanty bo w każdej chwili mogą się dorobić dzieci i muszą mieć większą pakę z tyłu kosztem wyglądu :decayed: :decayed: :decayed: (Bez urazy oczywiście :D)

Sedan rulez :kox::decayed:

masz coś DO MNIE Buraku
Opublikowano

Dzieki za spota ale frekwencja :thumbdown:

Opublikowano

Dzieki za spota ale frekwencja :thumbdown:

bo mnie nie było :decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota ale frekwencja :thumbdown:

bo mnie nie było :decayed:

:polew:
Opublikowano

co sie cieszysz jeszcze nie całowałeś Bossa w pierścień :decayed:

Opublikowano

co sie cieszysz jeszcze nie całowałeś Bossa w pierścień :decayed:

Chyba Ty :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

daj spokój... wieś jeździ sedanami... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Taaa chyba wieśniaki którzy mają avanty bo w każdej chwili mogą się dorobić dzieci i muszą mieć większą pakę z tyłu kosztem wyglądu :decayed: :decayed: :decayed: (Bez urazy oczywiście :D)

Sedan rulez :kox::decayed:

masz coś DO MNIE Buraku

:decayed::polew:

Opublikowano

Dobre :polew:

Wąski coś za poważny dzisiaj :naughty:

Opublikowano

:hi:

20:30 podbiłem karte w GK i już towarzystwo wymiotło tylko jakieś łebki na deskach dawały ale z tego co widzę to tłoku nie było :confused4: eeehh te wtorki cały dzień coś na tapecie a potem gonię żeby wasze gęby zobaczyć i QPA w niedzielę był luzik a w te wtroki to widzę że coś kiepskawo z frekwencją :confused4:

Opublikowano

MŁODY KOZAK :evil::notworthy:

Opublikowano

:hi:

Boseron jak cię proszę kup B7 w sedanie, niech przynajmniej jedna taka przyjeżdża na spoty :decayed: :decayed: :decayed:

oczywiście tylko avant, b7 szczególnie w sedanie mi sie bardzo nie podoba :decayed: pozatym funkcjonalność bagażnika ma znaczenie przy małym dziecku ( wózek troche miejsca zajmuje)[br]

Eee tam, zwykłe smyranie po napletach mgr. inż. Bosse :wink4:

Ciekawe jak długo Ci ten wózek będzie potrzebny i jakie to ilości bagaży tam pakujesz że dla jednego małego dziecka aż avanta Ci trzeba :gwizdanie:

Prawda jest taka że tego typu auta tylko i wyłącznie ze względów użytkowych w avancie się kupuje - bynajmniej tak jest w moim przypadku.

Nawet styliści audi do tego dojrzeli i po RS4 B5 w avancie zrobili RS4 B7 również w sedanie :gwizdanie:

0703_ec_12_z+audi_rs4_mtm+side_view.jpg

Avant to avant - taki wagon do przewożenia rupieci :rolleyes:

Sedan zawsze będzie ładniejszy... :gwizdanie:

No może poza paroma wyjątkami :decayed:

Opublikowano

no właśnie sam napisałes jarko ze avant tylko ze względów użytkowych , a wózek dziecięcy to nie właśnie ta część użytkowa :gwizdanie:

napisałeś dokładnie to o czym ja pisałem tylko jescze o tym nie wiesz :decayed:

a to który jest ładniejszy rzecz gustu tylko.[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 00:59_________________________________________________audi_rs4-b7-avant_2.jpg

i jak czyz to nie jest ładniejsze :gwizdanie:

Opublikowano

Względy użytkowe to nie wózek, bez przesady :kox:

Teraz stelarze są lekkie i fajnie się składają, po pół roku zmieniasz na jeszcze lżejszy a po dwóch już praktycznie całkiem odstawiasz.

Poza tym sedany mają większe bagażniki jak avanty :tongue4:

Opublikowano

ale teraz wózek moge włożyć bez składania a w sedanie lipa :tongue4:

jak wózek nie będzie potrzebny to sie pomysli nad jakimś...... suwem :tongue4:

Opublikowano

ale teraz wózek moge włożyć bez składania a w sedanie lipa :tongue4:

Haha co Ty A8 w avancie kupujesz :?:

Bo na pewno nie o A4 to napisałeś :naughty:

Opublikowano

Ja tu się nie kłócę które lepsze sedan czy avant bo u nas na krakowskich 90% to avanty co do dzisiaj się zastanawiam czym to jest spowodowane bo np. jak byłem 1 raz na spocie A6tek to było 25 sedanów a ani jednego avanta :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:52_________________________________________________Ja dzisiaj nie gaszę :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Pablo bo avantów jest więcej w ofertach sprzedarzy więc jest w czym wybierać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.