Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dziś gdzie jedziesz

Dziś jadę za blok na rolki

Opublikowano

Waski odczep sie, dach jeden dzien robilismy ;p

i wyszedl kox jakich malo...

Opublikowano

:hi:

Robert mega dzięki za wczorajsze rezanie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:wink4:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________

Waski odczep sie, dach jeden dzien robilismy ;p

i wyszedl kox jakich malo...

:kox: :kox: :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________dziś miałem okazję pojeździć na torze testowym Fiata :kox: i postanowione że będzie EVO :)
Opublikowano

:hi:

Robert mega dzięki za wczorajsze rezanie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:wink4:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________

Waski odczep sie, dach jeden dzien robilismy ;p

i wyszedl kox jakich malo...

:kox: :kox: :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________dziś miałem okazję pojeździć na torze testowym Fiata :kox: i postanowione że będzie EVO :)

jako drugie?

Opublikowano

41a6f35d13f60483m.jpg

6a26ec95b35697aem.jpg

207da635cb801da5m.jpg

[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:45_________________________________________________z 6 samochodów ostał się 1 ale było :kox: tak wyglądają opony po 20 mi jazd :shocked:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:48_________________________________________________66ab30041104769bm.jpg

1bfc96ee0fcd3b4bm.jpg

Opublikowano

:bry:

alez sie wczoraj nabombilem, nie pamietam pol kurde nocy :blink:

Opublikowano

No ja wczoraj tez mialem niezla balange :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Widzę że wszyscy wczoraj :drunk:

ps. Jarko sorrki ale mi padł telefon wczoraj i niezłą bombę tez miałem :wink4:

Opublikowano

alkoh.......icy :polew: :polew:

Opublikowano

alkoh.......icy :polew: :polew:

E tam :jerk:

Opublikowano

alkoh.......icy :polew: :polew:

E tam :jerk:

ja już nie mam co :naughty:
Opublikowano

wczoraj

:shocked: dramat
Opublikowano
:shocked:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:02_________________________________________________http://patrz.pl/filmy/bokser-z-przedszkola
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 21:47_________________________________________________Jebany :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=H7u7aDDA8J0&feature=player_embedded#!

No szkoda że temu maluchowi nie postawili jeszcze połówki i słoika z ogórkami ale młody zaciaga się zawodowo

Opublikowano

:shocked:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:02_________________________________________________http://patrz.pl/filmy/bokser-z-przedszkola

:good: :good: :shocked:
Opublikowano

:shocked:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:02_________________________________________________http://patrz.pl/filmy/bokser-z-przedszkola

:good: :good: :shocked:

No i powiedz takiemu młodemu ze mu nie kupisz loda limo gwarantowane :decayed:

Opublikowano

Dobranoc dzieciaki, tylko nie palcie tyle co ten bachor na filmiku :kox:

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi: Pancie po ciezkim dniu :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:29_________________________________________________p.s. Robert, lusterka robia robote aczkolwiek przy tych zdjeciach troche zlewaja sie z niebieskim...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.